بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

kamranzila

عضو جدید
من اصلا ریاضی نمیفهمم چیکار کنم؟
انتخاب منبع خیلی مهمه. یک منبع خوب آدم را عاشق درس میکنه و یک منبع بد شما را از درسی متنفر میکنه.
نظر من: برای ریاضی از جزوات پارسه یا علوی استفاده کنید. (حتی نیکوکار هم از نظر تدریس زیاد جالب نیست).

killer_pant

عضو جدید
یه سوال!
این کتاب نیکوکار چی هست؟ من نشنیده بودم!
من کتاب راهیام ارشد رو خوندکک کامل! نیاز هست برم اونم بزنم؟از این نظر که تکراری نباشه تستاش میگم!
این کتاب علوی که میگی رو بیرون میفروشند؟
راستی کامرانزیلا امتحان دوم علوی رو دادی؟رتبت چند شد؟من میخوام جامع هاشو بیام ثبت نام کنم!رقیبت اومد!!!

kamranzila

عضو جدید
کتابهای علوی هم همراه آزمونه.
اگر به خاطر آزمون دادن میخوای ثبت نام کنی پارسه بهتره جامعه آماری پارسه خیلی بیشتره. من بیشتر بخاطر کتابهای علوی ثبت نام کردم (آزمون برام زیاد مهم نبود). کتابهای پارسه بعضیهاش خوبه ولی کتابهای علوی تقریبا همش خوبه!

killer_pant

عضو جدید
درسته
علوی 220 تومان میگیره!!!!!
من زنگ زدم پارسه گفتم کتاباتونو بیرون میفروشند گفت شما میتونید بخرید اما از نظر شرعی مشکل داره
ولی نمیدونم چرا مشکل داره!!باید زنگ بزنم بگرسم از مرجعم

آخرین ویرایش:

13880715

عضو جدید
از آنجائی که نام سابق قند پارس، قند بایراموف بود. در سال 1215 شمسی پیرو واردات قند از روسیه ، و سود کلان شرکت روسی ، برخی ملاهای سودجو که بشدت وسوسه شده بودند به سراغ روس ها رفتند و از آنها خواستند که نصف سود را به آنها بدهند! ( لابد در مراسم آنها در مساجد قند زیاد مصرف می شد ) . تجار قند روسی نپذیرفتند و آن ملاهای سود جو هم نامردی نکردند ! و خوردن قند بایراموف را حرام اعلام کردند . بازار آنها به شدت خراب شده بود تا اینکه روسها نزد آن ملاها آمدند و حاضر شدند در صورتی که وضع به حالت قبل برگردد نصف سود را به آنها بدهند. ملاها که همواره تاریخ ، در یافتن راهکار، شهره خاص و عام هستند ایده ای به ذهنشان رسید. آنها در طی قرارداد ننگین سال 1218 از روسها خواستند اسم قند را از بایراموف به قند پارس برگردانند و سپس به مردم گفتند که : ای مردم هنگامی که می خواهید چای بنوشید ابتدا قند پارس را در آن غسل دهید بعد در دهان خود بگذارید ( که این عادت هنوز هم در ایرانیان باقی مانده که ابتدا قند را داخل چای می کنند بعد می خورند) . بعد از مدتی دوباره بازار قند رونق گرفت ……..
حالا جزوه پارسه رو اگه از جایی که میخری سودی به این دوستان برسه شک نکن حلاله...

ENG.MOHAMMAD

عضو جدید
؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟

ENG.MOHAMMAD
1- من ادعا نکردم مسلمونم.
2- اگه متن را کمی بهتر بخونی میبینی نوشته "حداقل" در مورد داخل رعایت کنید. تو اگه میتونی برا خارجیاش هم رعایت کن. من که نمیتونم!
3- ارتباط ضرب المثلت را با موضوع نفهمیدم.
4- اینجا چندتا آدم متشخص رفت و آمد دارن که سعی دارن از هم چیز یاد بگیرن و هیچکدوم هم باهم مشکلی ندارن.

بهتر باشی

منم مشکلی با کسی ندارم.دزدی دزدیه چه داخلی چه خارجی.تو ایرانم 70000000

دزد با آرامش کنار هم زندگی میکنند.واقعیت تلخه.در مورد ضرب المثل منظورمو اگه

فکر کنی میفهمی.

kamranzila

عضو جدید
با سلام:جناب kamranzila:اقا این کتاب استاتیک علوی چطوره؟از جایی میتونم تهیه کنم؟
من کلا از کتابهای علوی راضیم مخصوصا جامداتش
استاتیک خوب
طراحی خوب
مقاومت خوب (ولی پوران بهتره)
ولی نمیدونم از کجا میشه تهیه کرد (البته غیر از خود موسسه)

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...امروز امتحان 2 ماهان رو دادم...به نظر ریاضیش سخت اومد.....کسی اینجا ماهانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی من جامداتیا رو نخوندم هنوز.....
سیالاتیا رو خوب می زنم....اما اینکه همش ریاضی و سیالات و کنترل خوندم نگرانم کرده......خیلی درس حذف کردم....یکی بیاد روحیه بده....آمپرم حسابی اوووووووووووفتاده

kamranzila

عضو جدید
منابع کاردانی به کارشناسی مکانیک

منابع کاردانی به کارشناسی مکانیک

دوستان
کسی میتونه منو در مورد منابع کنکور کاردانی به کارشناسی مکانیک راهنمایی کنه؟ از کجا میتونم گیر بیارم؟ برای یکی از دوستانم میخوام که کاردانی مکانیک جوشکاری میخونه. :w10:

ممنون

mojtaba mazreati

عضو جدید
با سلام.بهترین منابع برای کاردانی به کارشناسی اول پارسه بعدش مدرسان شریف.پارسه که باید ازمون بنویسه تا جزوهاشو بگیره.ولی مدرسان همه جا هست.

13880715

عضو جدید
سلام ...امروز امتحان 2 ماهان رو دادم...به نظر ریاضیش سخت اومد.....کسی اینجا ماهانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی من جامداتیا رو نخوندم هنوز.....
سیالاتیا رو خوب می زنم....اما اینکه همش ریاضی و سیالات و کنترل خوندم نگرانم کرده......خیلی درس حذف کردم....یکی بیاد روحیه بده....آمپرم حسابی اوووووووووووفتاده
منم ماهانیم
درصد سیالاتت چند بوده؟

masoudn

عضو جدید
سلام دوستان
منم تازه برای ارشد شروع کردم
اما سعیم رو می کنم خودم رو برسونم
جزوات جدید ریاضی پارسه بهترن یا قدیمی هاش؟
سرفصل هاش عوض شده گویا

killer_pant

عضو جدید
این ازمون ماهانتون رو نمیشه بزارید ما هم استفاده کنیم؟
باور کنید ثواب داره

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیالاتم تو رنج 70و80 بو این 2 تا آزمون....شماها چطوره وضعیتتون؟؟؟؟؟

tanha60

عضو جدید
سلام بچه ها:
کسی منبع مناسبی برای دینامیک و دینامیک ماشین میشناسه معرفی کنه؟پوران پزوهش که خیلی آبکیه!!!!!!!!!
هر چی میخونم نمی تونم تست بزنم.اعصابم داره به هم میریزه:exclaim::exclaim::exclaim:
نمیدونم دیگه باید چی کار کنم.نا سلامتی رشته ی شناور هوا فضا زدم.

kamranzila

عضو جدید
دینامیک و ارتعاشات پوران که خیلی خوبه. البته دینامیک ماشین پوران را همیشه گفتم که جوک کتابهاست!

tanha60

عضو جدید
دینامیک و ارتعاشات پوران که خیلی خوبه. البته دینامیک ماشین پوران را همیشه گفتم که جوک کتابهاست!

اول اینکه خیلی از شما دوست عزیز ممنونم برای اینکه سوالی رو بی جواب نمیزاری.بعضی مواقع فکر میکنم شما همیشه آنلاین هستید.:redface:
ارتعاشات پوران که عالیه ولی دینامیکش چنگی به دل نمیزنه.با اطلاعاتش نمیشه تست زد.دینامیک ماشینش هم خیلی گنگه وباید یه مطلب و 3 تا4 بار بخونی تا سردر بیاری چه خبره.
بچه ها هر کسی منبع مناسبی میشناسه وازش استفاده کرده وراضیه لطف کنه ومعرفی کنه
سریع فقط چون روی این موضوع خیلی وسواسی شدم
ممنون;)

hasanpogc

عضو جدید
فکر کنم قسمت اپلود سایت مشکل داره میخواستم چند تا تست بزارم تا با هم در موردشون بحث کنیم به محض بر طرف شدن مشکل سایت حتما میزارم

negar_1986

عضو جدید
سلام بچه ها:
کسی منبع مناسبی برای دینامیک و دینامیک ماشین میشناسه معرفی کنه؟پوران پزوهش که خیلی آبکیه!!!!!!!!!
هر چی میخونم نمی تونم تست بزنم.اعصابم داره به هم میریزه:exclaim::exclaim::exclaim:
نمیدونم دیگه باید چی کار کنم.نا سلامتی رشته ی شناور هوا فضا زدم.
سلام ببخشيد كه جسارت ميكنم ولي به نظر من چون ديناميك درس مفهومي بهتره يه سري سؤال از رو يه كتاب حل كنين ... نمي دونم تا حالا كتاب دكتر نيكخواه رو ديدين يا نه ...ما دانشگاه از رو اين كتاب مي خونديم ...يه تعداد سؤالاي محدودي از هر فصل رو به عنوان نمونه حل كرده... فك كنم هر چيه از كتاب پوران بهتر باشه...در مورد ديناميك ماشين هم من جزوه دست نويس پارسه با فايل صوتي رو استفاده كردم ...ازونم خيلي راضي بودم هم درس داده و هم همه تست هاي كنكور سال هاي قبل رو توضيح داده و حل كرده...البته به نظر من هر دوتاي اين درسا از درساي سخت به حساب ميان البته بعضي از دوستان نظر منو ندارن....

killer_pant

عضو جدید
منم دینامیک نخوندم هنوز
ارتعاشات از پوران خوندم خوب بود!
دینامیک ماشینشم کتاب جک بود

tanha60

عضو جدید
سلام ببخشيد كه جسارت ميكنم ولي به نظر من چون ديناميك درس مفهومي بهتره يه سري سؤال از رو يه كتاب حل كنين ... نمي دونم تا حالا كتاب دكتر نيكخواه رو ديدين يا نه ...ما دانشگاه از رو اين كتاب مي خونديم ...يه تعداد سؤالاي محدودي از هر فصل رو به عنوان نمونه حل كرده... فك كنم هر چيه از كتاب پوران بهتر باشه...در مورد ديناميك ماشين هم من جزوه دست نويس پارسه با فايل صوتي رو استفاده كردم ...ازونم خيلي راضي بودم هم درس داده و هم همه تست هاي كنكور سال هاي قبل رو توضيح داده و حل كرده...البته به نظر من هر دوتاي اين درسا از درساي سخت به حساب ميان البته بعضي از دوستان نظر منو ندارن....
دوست عزیز میشه خواهش کنم فایل صوتیتونو برامون بزاری تا استفاده کنیم.یه عمر دعات مکنیم.مر30;)

killer_pant

عضو جدید
دوست عزیز میشه خواهش کنم فایل صوتیتونو برامون بزاری تا استفاده کنیم.یه عمر دعات مکنیم.مر30;)
دمت گرم چه حوصله ای داری میخوایی بشینی گوش بدی که چی بشه!
برو بشین کتاب بخون خیلی مفیدتره جدی میگم
وقت نیست!

negar_1986

عضو جدید
بايد متن دست نويس داشته باشين از روش نگاه كنين ....من از آقاي ترابي گرفتم شماره تماسشون 09128103473 ...در ضمن كيفيت جزوه هاشونم عاليه ....اگه اسمشونو تو گوگل سرچ كنين وبلاگشو مي تونين ببينين

killer_pant

عضو جدید
بايد متن دست نويس داشته باشين از روش نگاه كنين ....من از آقاي ترابي گرفتم شماره تماسشون 09128103473 ...در ضمن كيفيت جزوه هاشونم عاليه ....اگه اسمشونو تو گوگل سرچ كنين وبلاگشو مي تونين ببينين
جزوه های ایشون رو من دیدم تو تابستون اما چون دیدم میگند جزوه کپی مشکل شرعی داره نخریدم
اگه بفهمم که مشکل نداره میرم میخرم
یه سوال خانم نگار
این جزوه هاش دستنویسه؟مال کلاساشه؟به جز اینا کتابای راهیان ارشد هم میخونید؟میشه یه مقایسه بکنید با راهیان ارشد کدوماش خوبه؟!من خیلی دنبال کسی میگشتم ککه اینار رو خریده باشه!کلشو خریدید؟(60 تومان میشد)..ممنون

am2mk

عضو جدید
سلام به همه دوستان
در اين مهمترين فصل مكانيك سيالات (جريان هاي لايه مرزي) رو خلاصه كردم و ميزارم همونطور كه ميدونيد هر سال تو كنكور 2 يا 3 تست فقط از اين فصل هست . (البته نكات تستاش كه كامل شد اونارم دارم ميزارم يه كم سوال دارم بايد از استادا بپرسم .)
ببخشيد كه دير شد . امتحان كنترل و انتقال و طراحي با كامپيوتر پشت سر همه وقتم كم بود.
دعام كنيد فقط

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    43.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    37.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا