بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
fluid سوال استاتیک سیال h رو چی بدست آوردی؟
h/4
من فکر کنم سوال برنولی رو غلط زدم.الان که فکر میکنم میبینم استدلال دوستان درسته.من حواسم به این رابطه نبود و ذهنم منحرف دبی و مساحت شد

hak68

عضو جدید
خبر داغ داغ داغ در مورد ارشد 90

خبر داغ داغ داغ در مورد ارشد 90

سلام به همه بچه ها به خصوص برو بچ ارشد مکانیک
پیشنهاد میکنم یه سر به پورتال ماهان بزنید
به این آدرسwww.mahanportal.ir
چون قرار شنبه پاسخنامه تشریحی آزمون ارشد90 روی سایت بذارن
ولی قبلش باید ثبت نام کنید و رمز عبور دریافت کنید.
پس یه سر بزنید.

آخرین ویرایش:

mashti

عضو جدید
آقایون لطفا دعوا نکنید !
ایشون که گفتن دعا کنیدو اینا شاید خواسته شوخی کنه و فضا عوض شه

ایناها:

به نظر من با مزه بود ! :d
حالا من از هردوی شما بزرگوارا تشکر کردم

ایول داداش،ترسیدم خو...به نظر جدی میومدی.
موفق باشی.

نمی دونم چی بگم...دوستان احترام چی میشه پس؟
من اصلا اهل بدوبیرا نیستم
اما وقتی یه ادمی اومده با یه نیت خیر یه شوخی جالب کرده و یه آدم دیگه میاد برداشتای خودشو که جایی گیر نیورده بگه رو اینجاو در جواب حرفای دوستمون که خواسته به سایر رفقا روحیه بده مطرح میکنه باید مثل پتک کوبید تو سرش
جدا جوابی که داده خیلی نسبت به اصل مساله پرته

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
lميشه بگيد 65 رو از كجا اوردين ميشد 4 راديكال 20
دقیق سوال رو یادم نمیاد.ولی اول تنش برشی ماکس رو با استفاده از فرمول دایره مور که هم تنش محوری و هم تنش برشیش رو داشتم حساب کردم.
من هم رادیکال 65 رو به دست آوردم ولی بیرون پرانتز یه هشت هم داشتم که در هیچ گزینه ای نبود.بنابراین یه دو رو بردم زیر رادیکال

respina_518

کاربر فعال
پیچ ذوزنقه به خاطر پروفیلش اصطکاک زیاد تره و راندمانش کمتره. ولی به خاطر ساخت راحت تر نسبت به پیچ دنده مربع ارجحیت داره. اون سوال ریاضی هم باهاتون موافقم. باید می گفت تو فلان نقطه

آره پيچ درسته

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی کلمه زیبای آفرین در زبان ما وجود داره چرا اصرار دارید که از لغات تازی( عربی) استفاده کنید؟
آخه میترسم به دوستا بر بخوره.چون بیشتر به سنین کوچک میگن آفرین.شاید فکر کنند قصد تمسخر دارم.از اون لحاظ

respina_518

کاربر فعال
من چون وقت ضافه داشتم این رو دقیق از روش انتگرالی حساب کردم
میتونم بگم 80 درضد مطمئنم جواب همونه
مگر اینکه اشتباهی کرده باشم...

چون گفته بود پايدار باشه از روش منشور h/5,h/4 ,h/3 درست بودند اما بهينشون h/2 ميشد

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوال بحث برانگیزی.یعنی این دومین اشتباه سیالاتمه؟

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به دیشب که همه زود میخوابیدند و نه به امشب.من دیگه باید برم برای آزمون فردا آماده بشم.شب خوش

بالا