بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

hamid19395

عضو جدید
دوستان مرسی ار راهنماییتون! اما من خواستم کتاب بهم معرفی کنید، شما همتون در مورد رفتن به کلاس حرف زدین! :D
صفحه های اول رو بخونید کتاب هم معرفی شده!
فعلا کنکور امسال در اولویت هست تا کنکوردو سال دیگه!
موضوع کتاب هم در همین تاپیک خیلی مطرح کرده ایم،جستجو کنید پیدا میکنید!

jamal212

عضو جدید
سلام عزیزان و دوستان درس خوان....
می خواستم ببینم دوستان این چند روز باقیمانده رو چی کار میکنن؟؟؟؟؟
فقط مرور مطالب یا تست هم میزنن باهاش؟؟؟؟؟؟؟
امیدورام همه قبول بشن امسال....

alimec

عضو جدید
دوستان مرسی ار راهنماییتون! اما من خواستم کتاب بهم معرفی کنید، شما همتون در مورد رفتن به کلاس حرف زدین! :D
اوایل که یکی از دوستان ارشدی در مورد چگونگی خوندن کتاب مقاومت نایی توضیح می داد توجه نمی کردم و ...
الان موقعیت شما
خب شما که از الان به فکر ارشد 91 هستین بهتره کتابهای مرجع رو بخونید حالا کتاب کنکوری هم معرفی می کنم ولی از من انتظار نداشته باش فقط کنکوری ...
ریاضی و معادلات:آقاسی آقاسی آقاسی :surprised:سه دور بخون کتابهاشو/البته که دور دوم به مراتب وقت کمتری نسبت به دور اول می گیره و دور شوم هم .../در واقع ریاضی 85 تسته فقط/ مثلا دور اول تست می زنی یه سری رو تیک می زنی برا دور دوم و... البته دور دوم و سوم مثلا چند تا از اون هایی که تیک نزدی رو شانسی انتخاب کن و بزن
ریاضی مهندسی : کریمی از نصیر(یه کریمی دیگه هم هست اون نه) +معتقدی
سیالات: مانسون
ترمو: ون وایلن و یه کنکوری بخاطر شما :)اون هم راهیان
انتقال:اینکروپرا
استاتیک: اینو دیگه بی خیال کنکوری شوید پس مریام
مقاومت: جانستون همراه کنکوری فنایی(فنایی خلاصه درسش از روی جانستون هست پس کاملا با هم هماهنگ هستن)
طراحی اجزا: کلاس برو حتما شریعت پناهی
دینامیک: فیزیک 1و2 :surprised:(برا آزمون دکترا هم لازم بید:))+هیبلر+مریام
ارتعاشات:رائو و کنکوری هم جباری
دینامیک ماشین: مارتین و کنکوری هم بی خیال شو
کنترل: اوگاتا +آریاز

alimec

عضو جدید
سلام عزیزان و دوستان درس خوان....
می خواستم ببینم دوستان این چند روز باقیمانده رو چی کار میکنن؟؟؟؟؟
فقط مرور مطالب یا تست هم میزنن باهاش؟؟؟؟؟؟؟
امیدورام همه قبول بشن امسال....
مرور /تست/ سازمان دهی یاداشت ها/ ترمیم خلاصه نویسی ها/ تمرین مدیریت زمان سرجلسه

pirouz3

عضو جدید
اوایل که یکی از دوستان ارشدی در مورد چگونگی خوندن کتاب مقاومت نایی توضیح می داد توجه نمی کردم و ...
الان موقعیت شما
خب شما که از الان به فکر ارشد 91 هستین بهتره کتابهای مرجع رو بخونید حالا کتاب کنکوری هم معرفی می کنم ولی از من انتظار نداشته باش فقط کنکوری ...
ریاضی و معادلات:آقاسی آقاسی آقاسی :surprised:سه دور بخون کتابهاشو/البته که دور دوم به مراتب وقت کمتری نسبت به دور اول می گیره و دور شوم هم .../در واقع ریاضی 85 تسته فقط/ مثلا دور اول تست می زنی یه سری رو تیک می زنی برا دور دوم و... البته دور دوم و سوم مثلا چند تا از اون هایی که تیک نزدی رو شانسی انتخاب کن و بزن
ریاضی مهندسی : کریمی از نصیر(یه کریمی دیگه هم هست اون نه) +معتقدی
سیالات: مانسون
ترمو: ون وایلن و یه کنکوری بخاطر شما :)اون هم راهیان
انتقال:اینکروپرا
استاتیک: اینو دیگه بی خیال کنکوری شوید پس مریام
مقاومت: جانستون همراه کنکوری فنایی(فنایی خلاصه درسش از روی جانستون هست پس کاملا با هم هماهنگ هستن)
طراحی اجزا: کلاس برو حتما شریعت پناهی
دینامیک: فیزیک 1و2 :surprised:(برا آزمون دکترا هم لازم بید:))+هیبلر+مریام
ارتعاشات:رائو و کنکوری هم جباری
دینامیک ماشین: مارتین و کنکوری هم بی خیال شو
کنترل: اوگاتا +آریاز
یعنی مقاومت نایی رو بیخیال شیم؟ چرا؟
ایشالا همه قبول میشید!

ali-10

عضو جدید
سلام
آقا کسی این مبلغ مابه تفاوت ثبت نام رو واریز کرده ....
جالبه

alimec

عضو جدید
چقدر هیجان انگیزه هفته دیگه ،همین موقع...
:w43::w39:
مشاهده پیوست 44653
برای چند دقیقه بی خیال کنکور...
خیلی جالب بود یاد سریال لاست افتادم

یعنی مقاومت نایی رو بیخیال شیم؟ چرا؟
ایشالا همه قبول میشید!
متن مقاومت نایی بسیار کاملتر از متن فنایی است

سلام
آقا کسی این مبلغ مابه تفاوت ثبت نام رو واریز کرده ....
جالبه
من که نه / مثلا نمی دونستم:) کی به کیه؟ به قول دانشمند دو دو تا میشه 16 تا! کی به کیه

alimec

عضو جدید
استرس 11

استرس 11

در مورد قانون پارکینسون (کار به همان اندازه ای که براش زمان در نظر می گیرید کش می یابد) یکی از درس هایی که موقع استفاده از این قانون گرفتم حالا چه برای مطالعه تست زدن و... این بود که:
دقت و سرعت چه در هنگام مطلعه و چه تست زدن(که الان تاکید من رو تست زدن است و مدیریت زمان سرجلسه کنکور) رابطه دارن باهم منتها نقطه ی بحرانی داریم در نمودار . نمودار y=-x*2 فک کنم مناسب باشه برا این مورد
اینگونه نیست که هرچقدر سرعت کمتر باشه دقت بالاتر میره و اینگونه هم نیست که با افزایش سرعت دقت همواره بالاتر میره /با افزایش سرعت دقت بالاتر میره منتها یه حدی داره که همون نقطه ماکس نمودار سرعت=- (دقت به توان 2)/سرعت رو متغییر مستقل در نظر بگیرید/ دلیلش هم با یه مثال:
پشت فرمون و با سرعت خیلی کم دارین رانندگی می کنید خب شرایط مناسبه برا کارهای دیگه مثلا موبایل حتی سیگار و همین موارد باعث بی دقتی میشه سرعت تست زدن هم اگه از یه حدی کمتر باشه ذهن تمایل داره به مزخرفات دیگه هم فکر کنه
پشت فرمون و سرعت خیلی بالا /باز هم دقت کم میشه منتها این دقت کم اگه یه مانع بیاد خودشو نشون میده/ این مانع می تونه چند سوال سنگین از استاتیک باشه که واقعا لازم باشه سرعت رو کم کنید /الان که چند روز به کنکور مونده هر کسی تا حدوی می دونه هر تست استاتیک رو متوسط در چند ثانیه حل می کنه/ خب ممکنه در کنکور سوال المپیادی بدن!!! و بقیه ماجرا.
دانستن همین موضوع و پیش بینی بعضی شرایط احتمالی استرس احتمالی جلسه کنکور را حتما کم خواهد کرد.
ادامه دارد​

am2mk

عضو جدید
سلام
این پولو اگه هیچگی نمیریزه ما هم نریزیم اصلا چه هست کجا باید بریزیم و .... چیزی که نمیشه اگه نریزیم؟
. اما یه سوال
شما با چه درسی شروع می کنید ؟ کنکورو میگم و اینکه برای خستگی ذهن چه راهکاری دارین/
من خسته میشم بعد 6 یا 7 تا تست ریاضی
اوضاع فعلا تحت کنترله دوزه ها خوب پیش میره استرس کم شده خدارو شکر

respina_518

کاربر فعال
دوستان محترم اگه کسی اطلاعات کاملی در مورد این مبلغ کسری واریزی داره لطفا بگه. از هرکی میپرسیم گیج میزنه؟

پیمان کبیری

عضو جدید
سلام.
فکر کنم اگه پول رو ندیم تو کارت ورود به جلسه یا تو اعلام نتایج از خجالتمون در بیان.
بهر حال من که تا لحظه آخر و تا زمانی که مجبور نشم اقدامی نمیکنم

پیمان کبیری

عضو جدید
ورژن جدید شعر فریدون مشیری

ورژن جدید شعر فریدون مشیری

بی تو online شبی باز از آن Room گذشتم
همه تن چشم شدم، دنبال ID تو گشتم
شوق دیدار تو لبریز شد از Case وجودم
شدم آن User دیوانه که بودم

خوب بییییییییید:redface:

mashti

عضو جدید
سلام.
فکر کنم اگه پول رو ندیم تو کارت ورود به جلسه یا تو اعلام نتایج از خجالتمون در بیان.
بهر حال من که تا لحظه آخر و تا زمانی که مجبور نشم اقدامی نمیکنم
بخاطر سه تومن این همه ساعت مطالعه رو دود نکنی یه وقت!

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر سه تومن این همه ساعت مطالعه رو دود نکنی یه وقت!
اخه پول زوره.چه یه ریال،چه مبلغ کلان.انصافه ؟؟؟چون میدون ما مجبوریم و آخرش هم باید بدیم.ولی تا جاییکه ممکنه مقاومت میکنیم.دوشنبه هفته دیگه معلوم میشه.چون تا آنموقع خیلی ها حتی خبر هم ندارند.

mehdi_116697

عضو جدید
دوستان خوب من تونستم سوالای ارشد آزاد ساخت رو از سال 84 تا 88 به دست بیارم و چون ممکنه کسایی باشن که مثل من لازم داشته باشن و من هم بلد نیستم فایل رو همینجا بذارم ، پس کافیه ایمیلتون رو با پیام خصوصی برام بفرستید تا من هم فایل رو براتون میل کنم.
با سلام لطفاً سوالا رو به اين ايميل ارسال نماييد . با تشكر
mishka_mika@yahoo.com

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این پولو اگه هیچگی نمیریزه ما هم نریزیم اصلا چه هست کجا باید بریزیم و .... چیزی که نمیشه اگه نریزیم؟
. اما یه سوال
شما با چه درسی شروع می کنید ؟ کنکورو میگم و اینکه برای خستگی ذهن چه راهکاری دارین/
من خسته میشم بعد 6 یا 7 تا تست ریاضی
اوضاع فعلا تحت کنترله دوزه ها خوب پیش میره استرس کم شده خدارو شکر
چرا تلقین میکنید.ذهن من هم حساس و عادت های منفی رو خوب یاد میگیره.خستگی واسه چی؟شما این همه مدت دارید زحمت میکشید.فقط 3 ساعت فرصت دارید اگر نشد میره تا سال بعد.پس فرصت این تلقینات نیست.مثل جو کنکور.اصلا فضا عوض میشه.ما فقط به فکر سوالاتیم.سر جلسه چهار سال پیش ما زلزله اومد.هیچکس تکان نخورد و هیچی نگفت.شب گذشتش هم ساعت 12 باز زلزله اوده بود.ولی باز هیچکس توجهی نکرده بود.چون این سه ساعت مهمه.
تو این شرایط فقط باید به خدا توکل کرد.و از او کمک خواست.که دل آرام گیرد با یاد خدا.
من طبق دفترچه پیش میرم.اول سوالاتی که برام ساده تره میزنم.تا آخر میرم و بعد بر میگرم از اول.باید در این حین تشخیص بدیم که امسال کدوم درس رو هم سخت تر دادند.

oshu mans2

عضو جدید
سلام دوستان.چند روز بیشتر نمانده تا کنکور.بهتون پیشناهد میکنم درموقع خستگی مدیتیشن کار کنید به این روش که روی زمین تخت دراز بکشید بدون گوش دادن به موزیک یا هر صدای دیگه!بعد چشماتون رو ببندید و چند نفس عمیق بکشید در حالی که به هیچ چیز فکر نمیکنید و عظلاتتون رو از هر انقباضی خلاص کنید و شل شل قرار بگیرید.حال در حالی که آرام آرام نفس عمیق میکشید به آرزوتان فکر کنید(معمولا الان به قبولی فکر میکنید).و جوری حس بگیرید که انگار الان خاستتان رسیدید و همراهتونه(خودتان رو در دانشگاه مورد نظرتان ببینید)و تا چند دقیقه با آرامش به همراه رویا استراحت کنید و بعد از اون خواهید دید که با انرزی فراوان و آرامش به سمت درس خواهید رفت.اما بذارید این قضیه رو ذکر کنم که یاد خداوند بزرگ مایه آرامش میشود و سعی کنید با آب سرد وضو بگیرید و در اتاق تنهایی و با نور کم نمازتان رو بخانید و بین نماز مغرب و اعشا سوره یس بخانیددوستان این روشها بسیار مفیده و بارها تجربه شده!!!امیدوارم موفق باشید

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید و البته شادابو با امید باشید
ایشالا که به نتیجه دلخواهتون برسید
من امسال آزمایشی کنکور میدم...کارت رو باید کی بگیریم؟! قبلا اعلام شده؟ قضیه این 3 تومن چیه؟

آخرین ویرایش:

alimec

عضو جدید
استرس 12

استرس 12

سلام دوستان.چند روز بیشتر نمانده تا کنکور.بهتون پیشناهد میکنم درموقع خستگی مدیتیشن کار کنید به این روش که روی زمین تخت دراز بکشید بدون گوش دادن به موزیک یا هر صدای دیگه!بعد چشماتون رو ببندید و چند نفس عمیق بکشید در حالی که به هیچ چیز فکر نمیکنید و عظلاتتون رو از هر انقباضی خلاص کنید و شل شل قرار بگیرید.حال در حالی که آرام آرام نفس عمیق میکشید به آرزوتان فکر کنید(معمولا الان به قبولی فکر میکنید).و جوری حس بگیرید که انگار الان خاستتان رسیدید و همراهتونه(خودتان رو در دانشگاه مورد نظرتان ببینید)و تا چند دقیقه با آرامش به همراه رویا استراحت کنید و بعد از اون خواهید دید که با انرزی فراوان و آرامش به سمت درس خواهید رفت.اما بذارید این قضیه رو ذکر کنم که یاد خداوند بزرگ مایه آرامش میشود و سعی کنید با آب سرد وضو بگیرید و در اتاق تنهایی و با نور کم نمازتان رو بخانید و بین نماز مغرب و اعشا سوره یس بخانیددوستان این روشها بسیار مفیده و بارها تجربه شده!!!امیدوارم موفق باشید
این موارد و مشابه اینها را امتحان کردم جواب میده پس همین

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خسته نباشید و البته شادابو با امید باشید
ایشالا که به نتیجه دلخواهتون برسید
من امسال آزمایشی کنکور میدم...کارت رو باید کی بگیریم؟! قبلا اعلام شده؟ قضیه این 3 تومن چیه؟
25 کارت ها توزیع میشه.

alimec

عضو جدید
استرس 13

استرس 13

عدم تمرکز کافی می تونه باعث استرس بشه و...
مطالبی از کتاب سجده و یوسف زلیخا:
در هنگام سجده به نوک بینی خیره شوید(خب نویسنده از یکی از فرمایشات امام علی ع استفاده کرده وگفته منظور امام علی در فلان حدیث نوک بینی بوده و به دلایل .../ می خوام بگم فعلا بدون دونستن اون دلایل روی همین موضوع زوم کنید چون اون ها رو فعلا خاطرم نیست و...)
سجده طولانی انجام دهید
در سجده خون بیشتری به سمت مغز می ره و همین باعث تمرکز می شه
حالات سجده درست عکس حالت شهوانی است در حالت شهوانی بیشتر خون بدن به قسمت پست بدن انتقال می یابد ولی در سجده ...

mashti

عضو جدید
صد درصد موثره
داییم روانشناسی خونده
شب آزمون آخر پارسه روم دقیقا همین کارارو البته کاملتر انجام داد
تو آزمونای قبلی بهترین رتبه م 57 بودو بدترینش 380
اما آزمون آخر نفر چهارم شدم!!!!

atre-baroon

عضو جدید
سلام.کسی می دونه امتحان اخر پارسه کی هست و چه طور می شه ثبت نام کرد و مبلغش چقدره؟ می خوام شرکت کنم

بالا