بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

fullclassic

عضو جدید
سلام دوست عزيز،ببخشيد كه نتونستم به اين سوالتون سريع پاسخ بدم.من 1300 طراحي كاربردي شدم.درصدهام روهم توهمين سايت گذاشتم اگه پيدانكردين بگين تاواستون بذارم.من زمان زيادي نذاشتم.تقريبا ازاول آبان.اواسط هم كه درگير امتحانات ترم بودم.ولي توكنكور آزمايشي شركت كردم وسعي كردم خودم روبه آزمون هابرسونم هرچند كه يك بارهم نتونستم خودم روحتي به 50درصد سرفصل آزمون ها برسونم.توصيه ميكنم ازتابستون شروع كنيد،توكنكورآزمايشي شركت كنيد وخودتون روبه آزمون برسونيد،بيشتركاررو روتست زدن بگذاريد...موفق باشي

*Essi*

اخراجی موقت
ممنون.در انتهای تمرینهای هر بخش یکسری تمرین هست که از بقیه سخت تر است.آیا مطالعه اونها هم نیازه؟چون خیلی وقت گیر هستند.

درسته راه حل زیاد است،ولی در کنکور همان سوال را یا به صورت پارامتری میدهند یا قسمتی از سوال را میخواهند،زیاد به دنبال حل عددی مسائل در استاتیک نباشید،بیشتر به شیوه حل سوال توجه کنید.
به غیر از مسائل کامپیوتری اکثر سوالات شکل دار مهم هستند.

و یه سوال دیگه.آیا کابلهای انعطاف پذیر رو باید بخونیم یا حذفه؟
فرمولهایی که طولانی است و به صورت سری و sec و...... دارد مهم نیست.
در مسائل کابل بیشتر همان فرمول اصلی مهم است که از حل معادله دیفرانسیل و شرایط مرزی مسئله ساده حل شود.

مثلا امسال یک کابل تحت یک بار گسترده مشخص را داده بودند.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض سلام به یکایک دوستان عزیز...

خوب به نظر ماراتن ارشد ازاد امسال داره کم کم به دقایق اخرش نزدیک میشه ...

من اینو واقعا از صمیم قلبم میگم :

ارزومندم همه ی دوستانی که واقعا تلاش کردند . شب و روزشنو برای قبولی گذاشتن قبول بشن...

بخصوص دوست خوبم " اسماعیل " عزیز که میدونم واقعا برای این کنکور زحمت کشیده ...

همچنین از الان به تمامی همدانشگاهی های عزیزی که ارشد ساخت تولید دانشگاه ازاد نجف اباد قبول شدن سلامی گرم دارم .

دوستانی که ارشد ساخت نجف اباد قبول میشن یه پیام خصوصی بزارن یا به :

eng2007ali@gmail.com

ایمیل بزنن تا باهاشون جهت دیدار در دانشگاه قرار بزارم .

مطمئنا میتونیم همونطور که اینجا برای هم دوستانی صمیمی بودیم توی دانشگاه هم دوستانی خوب برای هم باشیم.

یه خواهش برادرانه ی دیگه دارم ...

من تا امروز خیلیا رو دیدم که تا قبل از کنکورشون ( ارشد - کاردانی به کارشناسی - دیپلم و ...) میان توی سالنهای مطالعه و یا همین تالار و بعد از قبولی دیگه پیداشون نمیشه ...

پس از دوستان عزیز تقاضا میکنم ان شا ا... بعد از قبولی تالار رو رها نکنید و همینجا با هم در ارتباط باشیم ...

تجربه نشون داده همگی در مقطع ارشد به هم نیاز خواهیم داشت .

موفقیت شما رو ارزومندم

hasanpogc

عضو جدید

ارزومندم همه ی دوستانی که واقعا تلاش کردند . شب و روزشنو برای قبولی گذاشتن قبول بشن...

همچنین از الان به تمامی همدانشگاهی های عزیزی که ارشد ساخت تولید دانشگاه ازاد نجف اباد قبول شدن سلامی گرم دارم .

eng2007ali@gmail.com

مطمئنا میتونیم همونطور که اینجا برای هم دوستانی صمیمی بودیم توی دانشگاه هم دوستانی خوب برای هم باشیم.

من تا امروز خیلیا رو دیدم که تا قبل از کنکورشون ( ارشد - کاردانی به کارشناسی - دیپلم و ...) میان توی سالنهای مطالعه و یا همین تالار و بعد از قبولی دیگه پیداشون نمیشه ...

پس از دوستان عزیز تقاضا میکنم ان شا ا... بعد از قبولی تالار رو رها نکنید و همینجا با هم در ارتباط باشیم ...

موفقیت شما رو ارزومندم

والا من اميدوارم قبول بشم
بعدشم حتما ميام توي تاپيك :)

hasanpogc

عضو جدید
بچه ها شهريه ثابت رو زده 888هزار تومن
شهريه ها واقعا سنگينه
واقعا اينهمه زحمت واسه دانشگاه ازاد بعد هم اينهمه شهريه
شهريه ها واقعا كمر شكنه :love::rambo:

eng.esmail

اخراجی موقت

eng2007ali@gmail.com

موفقیت شما رو ارزومندم
ممنون علی آقا
راست میگی؟؟
برای من آرزوی موفقیت کردی یعنی؟؟؟ (سوت)
قبلا" یه چیز دیگه میگفتی هاااااااا (شکلک خنده مرموزانه)
ممنون

hasanpogc

عضو جدید
از تمام بچه ها دعوت ميشه درصدهاشون و واحدهاي قبوليشون رو اعلام كنن
پيشاپيش قبوليتون رو تبريك ميگم

chatr

عضو جدید
احتمالاً زودتر از 5 ساعت دیگه میاد چون جواب آزمون سراسری ساعت 12:30 اومد رو سایت یعنی 2 ساعت دیگه:cry::cry::cry:

behboy

عضو جدید
درسته که هیچ کدوم خوب نیستند ولی نباید انتظار داشته باشیم که معجزه بکنند ‏!!‏ من پارسه ثبت نام کردم ولی به پارسه بسنده نمیکنم...

دوست عزیز منم انتظار معجزه ندارم...حالا شما جزوات به دستتون رسیده؟ بررسییش کن...به جز کتابای ریاضی معتقدی باقیش داغونن...حالا ایشالا به حرفم میرسی...موفق باشی:smile::gol:

بالا