بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

ea_mecs

عضو جدید
بچه ها جون من بگین با 800 ساخت و تولید کجا میشه قبول شد؟

تا اونجایی که من دفترچه ظرفیت پارسال رو نگاه می کردم، کل ظرفیت ساخت و تولید حدود 250 بود.البته این رو در نظر داشته باشین که اکثر داوطلب هایی که گرایششون ساخت و تولید نیست ، به واسطه زدن درصد های خوب در سایر دروس ، رتبه ساخت شون هم بد نیست ،اما تبدیل انرژی یا طراحی کاربردی می خونن. پس نا امید هم نشید.

*Essi*

اخراجی موقت
رتبه دیگم 1162 طراحی کاربردی به نظرتون کجا میشه قبول شد؟

رفیق من با رتبه 1174 پارسال شبانه سمنان قبول شد.
با توجه به افزایش ظرفیت امسال،شما صد در صد شبانه شهرهایی مثل سمنان،کاشان،شاهرود،یزد و.... قبول میشید

*Essi*

اخراجی موقت
نمی دونم مشکل کجاست؟!؟!

حالا که سایت باز میشه بعد از وارد کردن اطلاعات سیستم پیغام میده که:

"
داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد

"
:mad::mad:

همه ی موارد رو هم درست وارد میکنم.:(

خدائیش دیگه استرس داره کار دستم میده:cry::cry:

زبان کیبوردت را عوض نکن.
بذار حالت انگلیسی باشه.

ea_mecs

عضو جدید
نمی دونم مشکل کجاست؟!؟!

حالا که سایت باز میشه بعد از وارد کردن اطلاعات سیستم پیغام میده که:

"
داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد

"
:mad::mad:

همه ی موارد رو هم درست وارد میکنم.:(

خدائیش دیگه استرس داره کار دستم میده:cry::cry:

ببین.
اولا باید اونقدر منتظر باشی تا صفحه کاملا load بشه ، اونوقت باید زبان صفحه EN بمونه و نام و نام خانوادگی ات رو در این شرایط وارد کنی که خودش فارسی وارد می کنه.
بعد به شماره ها و املا ها دقت کن.

am2mk

عضو جدید
تا اونجایی که من دفترچه ظرفیت پارسال رو نگاه می کردم، کل ظرفیت ساخت و تولید حدود 250 بود.البته این رو در نظر داشته باشین که اکثر داوطلب هایی که گرایششون ساخت و تولید نیست ، به واسطه زدن درصد های خوب در سایر دروس ، رتبه ساخت شون هم بد نیست ،اما تبدیل انرژی یا طراحی کاربردی می خونن. پس نا امید هم نشید.

اره می دونم ولی به همین دلیلی که گفتین هیچ وقت 260 نفر اول کنکور نمیرن این گرایشو من 2 سال پیشو دیدم که دانشگاه ارومیه روزانه تا 600 ساخت و تولید قبول کرد خواهشا اگه اطلاعی دارین بدین دارم میمیرم . فردا هم امتحان دارم هیچی نخوندم

jabr

عضو جدید
سلام دوستان منم رتبه 57 ساخت شدم.امیدوارم همه از نتیجه راضی باشن;)

am2mk

عضو جدید
سلام دوستان منم رتبه 57 ساخت شدم.امیدوارم همه از نتیجه راضی باشن;)

ضمن عرض تبریک فراوان و با آرزوی موفقیت در تمتام زندگی به نظر یو با 800 میتونم شبانه یه جای دور قبول بشم ؟؟؟

ea_mecs

عضو جدید
از بین دوستان ، کسی از میزان هزینه تقریبی شهریه دوره های شبانه دانشگاه شریف، تهران و امیرکبیر خبری داره؟

hamid_b1365

عضو جدید
56,67ریاضی
61سیالات
34جامدات
30مشترک

karbordi:135
tabdil:125
کجا قبول میشم؟
سلام تبریک میگم رتبت خیلی خوبه روزانه های بعد از امیر کبیر رو میاری چون واسه امیر کبیر باید زیر 100 باشی. میشه بگی کدوم دانشگاه بودی؟ چقدر خوندی؟ موفق باشی

ea_mecs

عضو جدید
56,67ریاضی
61سیالات
34جامدات
30مشترک

karbordi:135
tabdil:125
کجا قبول میشم؟

به نظر من چون تا رتبه 40 اکثرا رتبه داوطلب ها در هر دو گرایش تبدیل و طراحی در یک رنج هست، و باید یکی از گرایش ها رو انتخاب کنن، فکر کنم شما حتی بتونین روزانه امیر کبیر رو هم بیارین. با کمی خوشبینی ، حتی روزانه تهران.
خیلی تبریک میگم.;)

*Essi*

اخراجی موقت
ضمن عرض تبریک فراوان و با آرزوی موفقیت در تمتام زندگی به نظر یو با 800 میتونم شبانه یه جای دور قبول بشم ؟؟؟

روزانه سمنان رو که صد در صد میاری.
چون پارسال سمنان تا 900 واسه روزانه برداشت.

fargo1

عضو جدید
ریاضی 41.6
جامدات 39
ساخت 21.05
بعد از 2 سال ساخت خوندنواین شد درصد ساختمون،کاش نمیخوندم اصلا ساختو:(
با رتبه 555 ساخت میشه جایی قبول شد؟

hamid_b1365

عضو جدید
به نظر من چون تا رتبه 40 اکثرا رتبه داوطلب ها در هر دو گرایش تبدیل و طراحی در یک رنج هست، و باید یکی از گرایش ها رو انتخاب کنن، فکر کنم شما حتی بتونین روزانه امیر کبیر رو هم بیارین. با کمی خوشبینی ، حتی روزانه تهران.
خیلی تبریک میگم.;)
پارسال 74 تهران رو قبول نشد اما امیر کبیر رو قبول شد رتبه 67 هم تهران قبول شد امیدوارم با افزایش ظرفیت 125 تهران قبول بشه.البته علم و صنعت هم خوبه

Infinite

عضو جدید
پارسال آخرین رتبه قبولی تو ساخت 550 بود که شبانه ارومیه رو آورد
امسال ظرفیتها ظاهرا بیشتر میشه
امیدوار باش

killer_pant

عضو جدید
با سلام به همه
من باورم نمیشه
شدم 160 طراحی کاربردی
انشالله همتون موفق باشید..
اصلا 2 ساعت داشتم عدد رتبمو میدیدم درسته یا نه