با کدوم استادا بگیرم؟

IranianWay

عضو جدید
کسی خانم کاتب(ریاضی) رو می شناسه؟ اگر جدید هست کسی رفته سر کلاسش؟ نظرتون لطفا

copperfield

عضو جدید
فیزیک 1 رو با شقاقیان بگیر هم خوب درس میده هم خوب نمره میده هم اخلاقش خوبه

من فیزیک 1 با خانم شقاقیان داشتم...20 هم شدم و اخلاق و درس دادنشم تایید میکنم اما خیلی ها تایید نمیکنن و کلا خیلی ها از ایشون خوششون نمیاد و ایرادای این شکلی ...و در ضمن همه هم خوب نمره نمیگیرن یعنی همون ترم 1 یکی دو تا از دوستای خودم افتادن و تقریبا 60% هم حذف کردن...ولی آقای رییس السادات عالیه!!!

dr.defacer

عضو جدید
به نظر من فیزیک رو با خانم راستگو بگیر زبانم هم مهرافشا خویه هم ممتحن

پرتو سخن

عضو جدید
سلام.یه سوال داشتم.میخواستم بدونم رسم فنی ونقشه کشی ساختمان رو با کدوم استاد بگیرم . کدومشون بهتر نمره میدن و کمتر سخت گیری میکنن .اصلا این درس رو میشه راحت وبی درد سر پاس کرد یا نه

copperfield

عضو جدید
سلام.یه سوال داشتم.میخواستم بدونم رسم فنی ونقشه کشی ساختمان رو با کدوم استاد بگیرم . کدومشون بهتر نمره میدن و کمتر سخت گیری میکنن .اصلا این درس رو میشه راحت وبی درد سر پاس کرد یا نه

رسم درسیه که به راحتی میتونین پاس کنین و دردسر خاصی نداره...من با آقای ابراهیمی داشتم...تقریبا بهتون بگم آدم تنبلیه و زیاد هیجان نداره واسه کارش(چون درسای سنگین تر مثل مقاومت درس میده)و واسه نمره هم معلوم کارش نمیشه...معیار درستش مشخص نیست ولی کسیو نمیندازه...در ضمن آدم خشکی نیست ولی نظم و انضباط خاص خودشو داره...در کل پیشنهاد نمیکنم باهاش بگیرید!!!

M☼HAMMAD

عضو جدید
عزیزم ممتحن نه مرتحن :D بعدم ایشون مرد هستم چرا میگی خانوم ممتحن ؟ :D;) برم بهش بگم
:دی
عزیزم ترم 1 ما ( پارسال ) آقای مرتحن و خانوم ممتحن ارائه کرده بودند درس رو هر دوشون !!!
یادم میاد سر جلسه امتحان هم کلی سر همین شباهت فامیلی ها اتفاقات خنده دار افتاد

mehtal

عضو جدید
سلام دوست عزیز دکترشهرتاش خیلی خوبه سختی نداره سوالا هم ازجزوست اما کم درس میده البته من ریاضی1 ومعادلات داشتم باهاشون ولی اگه کشاورز گیرت بیاداونم خیلی عالیه

IranianWay

عضو جدید
من فیزیک 1 با خانم شقاقیان داشتم...20 هم شدم و اخلاق و درس دادنشم تایید میکنم اما خیلی ها تایید نمیکنن و کلا خیلی ها از ایشون خوششون نمیاد و ایرادای این شکلی ...و در ضمن همه هم خوب نمره نمیگیرن یعنی همون ترم 1 یکی دو تا از دوستای خودم افتادن و تقریبا 60% هم حذف کردن...ولی آقای رییس السادات عالیه!!!
با درود
به نظر من فیزیک شقاقیان بهتر از بهین آئین است.

htb

عضو جدید
با سلام

اين اساتيد پيشنهاد مي شود :

ماشين 1 ----->مردانه

مدار منطقي----> هاشمي

جبر خطي------>شهرتاش

ترموديناميك--->درخور

IranianWay

عضو جدید
با درود
این تاپیک به درد وقتی می خوره که شما اجازه انتخاب داشته باشید.
ما که وقتی رسیدیم فقط ظرفیت 0 ها را مشاهده کردیم.
به جز چند تا دانه استادی که هیچ کس باهاشون نمی گرفت!

behzad1990

عضو جدید
سلام !!
فیزیک 1و 2 رئیس سادات
آز فیزیک 1 >>>> مصالح
آز فیزیک 2 >>>> کدیور
مدار الکتریکی 1 >>>>> آگاهی یا ملک پور
الکترونیک 1 >>>>> بحرینی
مدار منطقی >>>>> میرزایی

IranianWay

عضو جدید
به نظرتون ریاضی نعمت الهی بهتره یا گرامی؟ یا ایزدی؟
از چه نظر؟
درس؟ نمره؟ سوال؟