با چه روشهای درستی میشه به یه دختر ابراز علاقه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
عقل ومنطق: انسان با این قوا میتواند بر احساسات خود غلبه کند وبهترین راه را انتخاب کند

صبر : با این خاصیت میتوان به طرف مقابلمان فرصت تفکر ودرک مارا داد

آخرین ویرایش:

accounting

عضو جدید
سلام
برای کمک بهتر شما باید بفرمایید که همکلاسی هستید همکار هستید همسایه و.... تا مشخص شود که چگونه بایستی پیشنها د مطرح کرد به دلیل اینکه در هر یک از موارد فرق دارد
پس اگر به صورت جزئی تر مطرح شود بهتر می توانند همه دوستان راهنمایی نمایند

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای کمک بهتر شما باید بفرمایید که همکلاسی هستید همکار هستید همسایه و.... تا مشخص شود که چگونه بایستی پیشنها د مطرح کرد به دلیل اینکه در هر یک از موارد فرق دارد
پس اگر به صورت جزئی تر مطرح شود بهتر می توانند همه دوستان راهنمایی نمایند
نظرات طوری باشه که برای همه قابل استفاده باشه.((تشکر))

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان استدعا دارم که نظراتتون رو بدین تا بالاخره بتونیم به یه جمع بندی خوبی برسیم.
(((تشکر)))

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتظر نظرات خوب عزیزان هستیم.
هر چی نظرات بیشتر, نتیجه بهتر
(((تشکر))):gol::gol::gol:

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم از همه بیننده هایی که به این تاپیک میان خواهش میکنم لطف کنید یک نظر حتی در حد چند کلمه هم که شده مارو بهره مند کنین.:gol::gol::gol:
(((تشکر)))

marof

عضو جدید
ما که خوردیم چیزیمون نشد0

من که تجربه نکردم و شاید در حد شایعه باشه !!
احتمالا شما بر اثر کاتالیزر قوی که داشتین با شکست عشقیتون به جای خودتون طرف رو نابود کردین
با واکنشهای شما شیمیدانها ست که دنیا اینجوری خراب میشه

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا بحث رو به حاشیه نبرین.اینجا فقط برای راهنمایی برای چگونگی ابراز علاقه است.
خواهش میکنم که فقط نظرتون رو اعلام کنید.لطفا هرکس نظرشو بده. منتظریم.
(((تشکر))):gol::gol::gol:

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه انگار کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟ برای آخرین بار از همه(چه پسرا و چه دخترا)تقاضای اعلام نظر دارم. والسلام. (((تشکر)))

m_architect

عضو جدید
دیگه انگار کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟ برای آخرین بار از همه(چه پسرا و چه دخترا)تقاضای اعلام نظر دارم. والسلام. (((تشکر)))

نگران نباش که من اومدم! اگه بخوای به یه دختر پیشنهاد ازدواج بدی بعد از اینکه تحقیقاتتم انجام دادی بهترین کار اینه که اول توسط یکی دیگه. مثلا یکی از دوستاش و یا دوستای خودت ( اگه دختر یا متاهل باشه بهتره) بری و بهش موضوعو بگی و بگی که اگه اونم تمایل داره در موردت چیزی بدونه برید و با هم حرف بزنید. اینجوری هم مودبانه رفتار کردی هم به دختره حالی می کنی که دوسش داری. این اولین کاریه که باید کرد به نظر من

donya...

عضو جدید
امیر جان سلام مهم ترین چیز یعنی کمک خواستن از خدا رو فراموش نکن دوم بسته به نیتت داره اکه یه دختر بفهمه که یه پسر اونو فقط بخاطر یه دوستی که سرگرمش کنه میخواد ازت متنفر میشه بهش ثابت کن و بگو تو اونو فقط بخاطر خودش دوست داری واسیه همینی که هست دلنشینه واست اگه میتونی یه طوری که متوجه نشه شماره شو گیر بیار بعد یه موقع که میدونی میتونه صحبت کنه باهاش تماس بگیر و خیلی محترمانه بهش بگو میخوای در مورد موضوعی صحبت کنی که نمیشه پشت تلفن گفت و باید حضوری باشه بعد باهاش یه کافی شاپ قرار بذار و واسه اینکه اعتمادشو جلب کنی بهش بگو این یه قرار پنهونی نیس و میتونه با یکی از نزدیکانش در میون بذاره بعد با یه کادوی کوچیک ولی دلنشین برو سر قرار بقیه اش بستگی به مهارت کلام و صحبتت داره که چطوری بتونی دلنشین و صادقانه حرفتو بزنی ......... موفق باشی.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباش که من اومدم! اگه بخوای به یه دختر پیشنهاد ازدواج بدی بعد از اینکه تحقیقاتتم انجام دادی بهترین کار اینه که اول توسط یکی دیگه. مثلا یکی از دوستاش و یا دوستای خودت ( اگه دختر یا متاهل باشه بهتره) بری و بهش موضوعو بگی و بگی که اگه اونم تمایل داره در موردت چیزی بدونه برید و با هم حرف بزنید. اینجوری هم مودبانه رفتار کردی هم به دختره حالی می کنی که دوسش داری. این اولین کاریه که باید کرد به نظر من

از شما ممنونم که به فریاد این تاپیک جواب دادی و اومدی. اما در مورد نظرت باید دوستان دیگه ببینیم چه نظری دارن.در ضمن نظرات طوری باشه تا برای کسایی که مثل من این مشکل رو دارن هم قابل استفاده باشه.منظور اینه که از این تاپیک همه استفاده میکنن. (((با تشکر)))

m_architect

عضو جدید
از شما ممنونم که به فریاد این تاپیک جواب دادی و اومدی. اما در مورد نظرت باید دوستان دیگه ببینیم چه نظری دارن.در ضمن نظرات طوری باشه تا برای کسایی که مثل من این مشکل رو دارن هم قابل استفاده باشه.منظور اینه که از این تاپیک همه استفاده میکنن. (((با تشکر)))

عزیز من اینو امتحان کن قبلا جوابشو پس داده!

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جان سلام مهم ترین چیز یعنی کمک خواستن از خدا رو فراموش نکن دوم بسته به نیتت داره اکه یه دختر بفهمه که یه پسر اونو فقط بخاطر یه دوستی که سرگرمش کنه میخواد ازت متنفر میشه بهش ثابت کن و بگو تو اونو فقط بخاطر خودش دوست داری واسیه همینی که هست دلنشینه واست اگه میتونی یه طوری که متوجه نشه شماره شو گیر بیار بعد یه موقع که میدونی میتونه صحبت کنه باهاش تماس بگیر و خیلی محترمانه بهش بگو میخوای در مورد موضوعی صحبت کنی که نمیشه پشت تلفن گفت و باید حضوری باشه بعد باهاش یه کافی شاپ قرار بذار و واسه اینکه اعتمادشو جلب کنی بهش بگو این یه قرار پنهونی نیس و میتونه با یکی از نزدیکانش در میون بذاره بعد با یه کادوی کوچیک ولی دلنشین برو سر قرار بقیه اش بستگی به مهارت کلام و صحبتت داره که چطوری بتونی دلنشین و صادقانه حرفتو بزنی ......... موفق باشی.

خیلی خیلی ممنون.به نظرم که مناسب و خوبه. لطف کنید نظراتتون طوری باشه تا بقیه هم استفاده کنن. (((تشکر)))

simiar

عضو جدید
اگه خیابونی باشه که خرجش یه بوق و یکی دو لیتر بنزینه!

اگه خیابونی نباشه ولی بالاخره بی تجربه هم نباشه شما خیلی راحت میتونین پس از مقداری تمجید از جمالات ایشون عنوان کنین که تمایل زیادی برای آشنایی بیشتر دارین و خیلی زود صحبت رو تموم و بگین که مجددا خواهید آمد.

اگه دختر این کاره نباشه سخت تره ؛ باید اعتمادش رو جلب کنین مثلا یه جایی که نه خیلی شلوغ و نه خیلی خلوت باشه سر صحبت رو باز کنین ، مثلا اینکه مدت هاست که دنبال فرصت مناسبی میگردین ولی پیش نمیاد و
یا " از وقار و شخصیت شما اطلاع دارم؛ انتظار دارم که در مورد من بی انصاف نباشین" با این کار هم ادبتون رو میرسونین و هم اشتیاقتون رو!

کلا صحبت های اولیه رو کوتاه کنید ، توضیح بیش از حد از وقار شما کم میکند.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نمیدونم والا من 100 بار راه حل پیشنهادی داش حمیدو براتون گفتم عمل نمیکنین ....
دخترای امروزی گل نمیخوان که بابا جان ...

میری جلو روز اول یدونه کشیده میزنی تو گوشش برق از 3 فازش بپره ...همون ثانیه دومیو با پشت دست برمیگردونی...معجزه میکنه !!:دی
هر روز چندبار ین کارو تکرار کنی ...طرف باخودش میگه ..:
اگر با من نبودش هیچ میلی ...چرا گوشه مرا کر کرد لیلی ؟؟؟ :دی

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اینجا میشه فهمید که باید خیلی مودبانه و با احترام درخواستمونو به فرد مقابل منتقل کنیم و باید در زمان و شرایط مناسب صورت بگیره تا فرد مقابل آماده گوش کردن به حرف ما باشد.
آیا تا اینجا دوستان موافق هستند؟؟؟

:gol::gol::gol:(((با تشکر))) :gol::gol::gol:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی تو یه تاپیک دیگه اکثر دخترا گغتن که دوس دارن خود پسر مستقیما بره جلو نه اینکه کسیو بفرسته

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
نمیدونم والا من 100 بار راه حل پیشنهادی داش حمیدو براتون گفتم عمل نمیکنین ....
دخترای امروزی گل نمیخوان که بابا جان ...

میری جلو روز اول یدونه کشیده میزنی تو گوشش برق از 3 فازش بپره ...همون ثانیه دومیو با پشت دست برمیگردونی...معجزه میکنه !!:دی
هر روز چندبار ین کارو تکرار کنی ...طرف باخودش میگه ..:
اگر با من نبودش هیچ میلی ...چرا گوشه مرا کر کرد لیلی ؟؟؟ :دی
سلام اقا حمید قدم رنجه کردین به تالارمشاوره صفا اوردین

چی چی نفهمیدم اسپم ان هم تاپیک مشاوره

....دی::D

ولی در مورد نظرتون حالا باید یک مشاوره به شما بدم:)

setare.a

عضو جدید
سلام
بحث جالبی دارین.به نظر من اول خوب سبک سنگین کن که اون دختر واقعا اونیه که می خوای چون اگه نباشه و بعد از آشناییتون تازه بفهمی!!! واسه هردوتون گرون تموم میشه
دوم مودبانه وبا احترام کامل (تو یه مکان تقریباخلوت نه کاملاخلوت!!)جلو برو وباهاش حرف بزن و با حرف زدنت بهش بفهمون که واسه زندگی می خوایش نه دوستی و صفا....
بعد بهش فرصت فکر کردن بده
بعد یه جایی باهاش قرار بذار مثل یه کافی شاپ خیلی تر تمیز و خوشگل
بایه هدیه وباز بااحترام کامل باهاش حرف بزن و نتیجه ی فکراش روبپرس وبهش قول هایی رو بده که ازپسش برمییایوخودترو طوری بهشنشون بده که هستی
امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسی و مشکلت حل بشه و ما هم بیام شیرینی عروسیتون رو بخوریم داداش امیر...........

mina1991

عضو جدید
benzare man aval age mituni say kon befahmi kase digeyio dus dare ya na chon unjuri dige hadeaghal azin babat khialet rahate,badam harjao har zamani ke khasti in pishnahado bedi mohkam harf bezan,pesraye khejalatio dastopacholofti tasireshun kamtare,yeki gofte bud aval be yeki dige begu vali benazare man age khodet rudarru begi tasiresh kheili bishtare hatta mituni hamun moghe ham az raftaresh javabesho ta hadi befahmi.manam ba gole roz movafegham,roze ghermez khodeshhamechiyo mige,az tarafi zabun baziye ziadam khub nist, kheili mohkam boro bahash ye gharar tu jaye monaseb mese ye coffee shop bezar,age jedi bash sohbat koni tori ke fekre badi rajebet nakone hatman miad badam besh begu,ta ghabl az inke ghabul kone bishtar ashna shin ziadi samimi nasho, movafagh bashi amir jan

fosil

عضو جدید
خوب يه کم تمرين کن اين همه دختر اينجاس
تو مهندس عمرانی هنوز بلد نيستی ابراز علاقه کنی؟
اصلا ابراز علاقه نکن اينطوری جذابتر به نظر ميای

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه جوون که به هم رسیدن به اندازه ما فکورانه و سخت جلو نرفتن,به هم آسون گرفتن تا با هم بتونن راحتتر حرفاشونو بزنن و در مورد علاقشون نسبت به هم صحبت کنن.البته اینجوری که خودم تو ظاهر میبینمو دارم میگم شاید اینطوری نباشه.
:gol::gol::gol:(((با تشکر))):gol::gol::gol:

مسافرکوچولو

عضو جدید
سلام به دوستان

شاید براتون جالب باشه که من امروز داشتم تمام تجربیات عشقی خودم ودوستانم رو رو برگه می نوشتم

1.قبل هرچیزی باید اعلام موجودیت کنی {من هستم}شناختن شخصیت خودت با هرترفندی مودب سالم متدین

بودن درس خون بودن وغیره ....

2.پیدا کردن مکان وزمان مناسب برای پیشنهاد دادن واجازه دادن به طرف مقابل به فکر کردن

3.عدم آب شدن یخ غرورت تاقبل از آب شدن یخ دختر مقابل (سرشوخی رو دختر ابتدا باید باز کند)

*** سه حالت بالا مشترک برای ازدواج وپیدا کردن دوست دختر خوب *** من ازدواج می گم:

4.حالا باید کم کم خانواده خودتو آروم آروم آماده کنی به حضور یه دختر ....

5.دختر رو هم باید بگی که که خانواده خودش کم کم آماذه کنه به حضور پسر...

6.به جایی برسه که دختر به خانواده خودش بگه که با پسری دوست بشوم که قصدش ازدواج هست؟؟؟

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

شاید براتون جالب باشه که من امروز داشتم تمام تجربیات عشقی خودم ودوستانم رو رو برگه می نوشتم

1.قبل هرچیزی باید اعلام موجودیت کنی {من هستم}شناختن شخصیت خودت با هرترفندی مودب سالم متدین

بودن درس خون بودن وغیره ....

2.پیدا کردن مکان وزمان مناسب برای پیشنهاد دادن واجازه دادن به طرف مقابل به فکر کردن

3.عدم آب شدن یخ غرورت تاقبل از آب شدن یخ دختر مقابل (سرشوخی رو دختر ابتدا باید باز کند)

*** سه حالت بالا مشترک برای ازدواج وپیدا کردن دوست دختر خوب *** من ازدواج می گم:

4.حالا باید کم کم خانواده خودتو آروم آروم آماده کنی به حضور یه دختر ....

5.دختر رو هم باید بگی که که خانواده خودش کم کم آماذه کنه به حضور پسر...

6.به جایی برسه که دختر به خانواده خودش بگه که با پسری دوست بشوم که قصدش ازدواج هست؟؟؟
واقعا عالی بود.زحمت کشیدی.این نظر فکر کنم جا برای نظر دیگه نذاشت بمونه.
:gol::gol::gol:(((تسکر))):gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.