با دیدن این جسد،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد ! +عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ansarweb

عضو جدید
جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.

رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.

تحقیقات پروفسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمکی که پس از ساعت ها تحقیق بر حسد فرعون کشف شد دال بر این بود که او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی کرده اند. اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوکای شده بود این مسئله بود که چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی که این جسد از دریا بیرون کشیده شده است.

حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال ۱۸۹۸ میلادی و تقریبا در حدود ۲۰۰ سال قبل کشف شده است،در حالی که قرآن مسلمانان قبل از ۱۴۰۰ سال پیدا شده است؟!
لذا بعد از اتمام کار به کشورهای اسلامی سفر کرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه ۹۲ سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود که به دین مبین اسلام مشرف شد.

aphrodait

عضو جدید
دوست عزیز ممنون.
ولی من عکسی نمی بینم.
تمام علمی که تا به اینجا کشف شده و کشف خواهد شد در قران امده است...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا اینو انتقال بدین به تالار اسلام و قران
اینجا جاش نیست ممنون

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذزت دعوتنامه که نفرستادن!!!

دعوت نامه‌ای نیست وقتی‌ میذارید این رو توی بحث آزاد یعنی‌ محتاج هستین بقیه هم نگاه کنن
بد ممکنه به چیز هایی که برای شما مقدس هست و از نظر دیگران نیست مورد سلال دیگران قرار بگیره که موجبات بحث‌های بدون نتیجه فراهم بشه
چون این یک نگاه اعتقادی هست نه‌ بحث آزاد مگر اینکه میخواین به چالش کشیده بشه
اگر بره توی اون تالار خود به خود خیلی‌‌ها هم نگاه نمیکنن و مشکلی‌ هم پیش نمیاد
ممنون

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک یک بار زده شد و صحت آن زیر سوال رفت و دفاعی هم نداشت
پس برای چه تکرار می کنید؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خیلی وقت بود نخندیده بودم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
تاثیر مصرف مشروبات الکلیست جانم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا پیدا کردم ولی بحثی از ادعای شما توش نبود!!!

پس قبول دارید که تاپیک تکراریه
میگی بحثی نشده؟!!! ممکنه حذف کرده باشن؟؟
استارتر جوابی نتونست بده و حتی ترجمه اون صحیح نبود اگه لازم باشه متن اصلیشو میارم

JavadMessi

مدیر بازنشسته
پس قبول دارید که تاپیک تکراریه
میگی بحثی نشده؟!!! ممکنه حذف کرده باشن؟؟
استارتر جوابی نتونست بده و حتی ترجمه اون صحیح نبود اگه لازم باشه متن اصلیشو میارم
بله هم تکراریه هم تالارش نامناسبه هم بعضی ها عقده گشایی میکنند
ولی تو اون تاپیک هم تا جایی که یادمه اصلا چنین جوابی داده نشد که پاک بشه
تاپیکهای تکراری رو میشه با گزارش دادن اطلاع داد دیگه احتیاجی به پست زدن نیست!

raminbabak

اخراجی موقت
احتمالا این خنده ها از روی بی جوابی و درد که نیست؟!!:دی
بس بيخودي كش نده عزيزه برادر
تا سال قبل ادعاتون ميشد كه جاذبه نيوتن در قران اثبات شده حتي بعضي از خرافاتي ها عددشو با ضرب و تقسيم آيه ها بدست آورده بودند اگر نمي دونستي بدون از رفقات عقب موندي يه شرچ بزن پيداش مي كني .ال تو جواب منو بده تو در خيلي مسائل جواب منو ندادي

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بس بيخودي كش نده عزيزه برادر
تا سال قبل ادعاتون ميشد كه جاذبه نيوتن در قران اثبات شده حتي بعضي از خرافاتي ها عددشو با ضرب و تقسيم آيه ها بدست آورده بودند اگر نمي دونستي بدون از رفقات عقب موندي يه شرچ بزن پيداش مي كني .ال تو جواب منو بده تو در خيلي مسائل جواب منو ندادي
در مورد اون ادعاها تو تاپیک خودش بحث میکردید بهتر بود نه اینجایی که اصلا موضوعش نیست!!
البته میدونم چرا خندت گرفته!تو اسم تاپیک کلمه "قرآن" اومده گفتی بریم یه عرض ادبی کرده باشیم!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله هم تکراریه هم تالارش نامناسبه هم بعضی ها عقده گشایی میکنند
ولی تو اون تاپیک هم تا جایی که یادمه اصلا چنین جوابی داده نشد که پاک بشه
تاپیکهای تکراری رو میشه با گزارش دادن اطلاع داد دیگه احتیاجی به پست زدن نیست!
دوست عزیز من که گفتم تالار باید عوض بشه تا بیشتر از این به دو طرف بی‌ احترامی نشه

JavadMessi

مدیر بازنشسته
دوست عزیز من که گفتم تالار باید عوض بشه تا بیشتر از این به دو طرف بی‌ احترامی نشه
اما من پیشنهاد بهتری دارم:
هیچ وقت ادب خودمون رو با توهین به چیزی که بهش اعتقادی نداریم نشون ندیم اونم چیزی که هیچ حرجی برای ما نداشته!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من پیشنهاد بهتری دارم:
هیچ وقت ادب خودمون رو با توهین به چیزی که بهش اعتقادی نداریم نشون ندیم اونم چیزی که هیچ حرجی برای ما نداشته!

درسته ولی‌ شما هم به کسی‌ که اعتقاد نداره دارید بی‌ احترامی می‌کنید
من راه حل دیگه‌ای دارم بین همه با هم دوست باشیم :)

به هر حال هر کسی‌ ادبیات خودش رو داره توی حرف زدن من واسه ادبیات حرف‌های خودم ۲ بار اخراج شدم ! دارم تمرین دموکراسی می‌کنم که بتونم اول خودم رو درست کنم بد یک فکری به حال جامعه بکنم ..

۲ تا پست قبلی‌ من رو بخونید متوجه میشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.