با اوگاندا سند همکاری امضا کردیم!

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و اينگونه اسلام به خطر مي افتد

:D

چگونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

عضو جدید
من از طرف
خودم
بچه هاي محل
فاميل و آشنايان
علي ممدينا
اصغر آقا بقال سر کوچه رضائينا
حسين کوچولو که عاشق اقدس، دختر همسايه شده
و ...
اين موفقيت بزرگ رو تبريک ميگم!
:w17:

m_dabiri

عضو جدید
من از طرف
خودم
بچه هاي محل
فاميل و آشنايان
علي ممدينا
اصغر آقا بقال سر کوچه رضائينا
حسين کوچولو که عاشق اقدس، دختر همسايه شده
و ...
اين موفقيت بزرگ رو تبريک ميگم!
:w17:
مشکل شما اینه که فکر میکنید فقط کشورای اروپایی و امریکایی خوبند دنیا در اونا خلاصه میشه و فقط باید با اونا رابطه داشته باشیم اوگاندا هم یه کشوره و این قرارداد حتما فوایدی برای دو طرف داشته:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

mezak

کاربر فعال
مشکل شما اینه که فکر میکنید فقط کشورای اروپایی و امریکایی خوبند دنیا در اونا خلاصه میشه و فقط باید با اونا رابطه داشته باشیم اوگاندا هم یه کشوره و این قرارداد حتما فوایدی برای دو طرف داشته:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

صميمانه و با همه وجود بهتون تبريك ميگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

عضو جدید
من هنوز تعداد پست هام به 10 نرسيده که درباره من اينطور نتيجه گري کرديد.
من فکر نميکنم که فقط کشورهای اروپایی و امریکایی خوبند ولي اگه شما تونستي چند تا نمونه از فوايدي که کشوري مثل اوگاندا دارن اما کشور هاي اروپایی و امریکایی ندارند رو مثال بزن. در ضمن براي شما متاسفم که داري اوگاندا را با کشورهاي اروپایی و امریکایی مقايسه ميکني.
موفق باشيد

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم حسود کور!!!!
اسفند دود کنین برای این رئیس جمهور بالیاقت!!!
ببینین چه دوستایی جمع کرده واسه مون!!!

بالا