با آرایش موافقید یا مخالف؟!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اگه تحریک کننده نباشه بله
نه مثل بعضی ها:eek:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحریک؟...بابا بیخیال...منکه هرکیو تو خیابون میبینم شص کیلو کرم و خط چش زده و لباشو مثل....قرمز کرده اینقد حالم بد میشه دلم میخواد انگشتمو فرو کنم تو چشماش....

fereshte akabere

کاربر بیش فعال
به نظر من ارايش براي مكانهاي خاصي است و خيلي از ارايش كردن خوشم مياد ولي به اندازه نه اينكه همون ارايش كه تو عروسي ها ميكنم رو خيابون كنم بلكه ارايش خيابان بايد خيلي تو چشم نباشه و خودت خوشت بياد از خودت ;)

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به مامانت ندفتم. :twisted::twisted::twisted::twisted:
چرا به اون کاغذه اشاره میکنی؟....مگه مامانمو چسبوندی اونجا؟؟....مامانننننننننننننننننننننننننننننننننننن
مامانییییییییییییییییییییییییییییییییییی....
مامانیمو بدهههههههههههههههههههه
یالااااااااااااااااااا
میرم مایکلو صداش میکنمااااااااااااااااا....نقشه فرار از کاغذم بلده بکشه:cry::cry:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا به اون کاغذه اشاره میکنی؟....مگه مامانمو چسبوندی اونجا؟؟....مامانننننننننننننننننننننننننننننننننننن
یالااااااااااااااااااا
میرم مایکلو صداش میکنمااااااااااااااااا....نقشه فرار از کاغذم بلده بکشه:cry::cry:

به من چه... تو که با من بهم زدی:D

mahan 2

عضو جدید
یالااااااااااااااااااا

:w12:میخام اینایی که نوشتی این جا رو:twisted: به مامانت نشون بدم.... مخصوصا قرمزه.

:w08::w08:عرض کنم که ما چییییییییییییییییییییییی مایکل پایکل نمیشناسیم...:w43:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با ارایش کاری ندارم...

ولی مامان پریو بهش پس بدین!:d

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w12:میخام اینایی که نوشتی این جا رو:twisted: به مامانت نشون بدم.... مخصوصا قرمزه.

جااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟
پری برو خونه ، دعوا مردونه ست
ماهان حالا باسم تفنگ بادی میکشی پریییییییییییییییییییییی اون تیرکمونمو بده، به داداش بزرگتم بگو بیاد این ماهان یه 60 کیلو از من سنگین تره

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای نامرد.....واسه چی به ناموسم گیر میدی حالا؟...
من مامانمو میقاممممممممممممممممممممممممممممم..
بدا بت میگم گیگههه

من با ارایش کاری ندارم...

ولی مامان پریو بهش پس بدین!:d
;):D:biggrin::biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟
پری برو خونه ، دعوا مردونه ست
ماهان حالا باسم تفنگ بادی میکشی پریییییییییییییییییییییی اون تیرکمونمو بده، به داداش بزرگتم بگو بیاد این ماهان یه 60 کیلو از من سنگین تره
ششم حاجاقا...الان بلات میالم....:cry::cry::D(پری از مهربانی بربری سو استفاده کرده و هنگام دادن تیر کمان با وی شوشم در شوشم میشود....چشمکی روانه کرده و سپس صحنه از اسلومیشن درمی اید)
....

;):Dبربری ارزوی موفقیت برات داروم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ششم حاجاقا...الان بلات میالم....:cry::cry::D(پری از مهربانی بربری سو استفاده کرده و هنگام دادن تیر کمان با وی شوشم در شوشم میشود....چشمکی روانه کرده و سپس صحنه از اسلومیشن درمی اید)
....

;):Dبربری ارزوی موفقیت برات داروم

...و ماهان نامرد از این فرصت باد اورده استفاده کرده و چنان با لگد بر فرق سره بردیا میکوبد که دنیا بر سرش خراب شده ، پری ببو دو دستی بر سر خود میکوبد و به سمت ماهان حمله ور شده و چنان انگشته کوچیکه خود را در دماغه ماهان فرو میکند که از چشمه راستش بیرون می اید و بردیا در حالیکه خون بالا می اورد گفت:
پریییی خبره مرگت چرا چادر سرت نیست

mahan 2

عضو جدید
همتون برید عقب وگرنه.....میزن مثل ... قرمزتون میکنم. مخصوصا تو دختر پ....:w08::w08::w08::w08::w08::w08::w08::w43::w43::w43:

شيوا ش

عضو جدید
...

...

سلام
به نظر من ؟آرايش براي عوض كردن چهره نيست براي بهتر شدنشه .
پس در حدي خوبه كه خود واقعي آدم رو عوض نكنه.
اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد .

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
...و ماهان نامرد از این فرصت باد اورده استفاده کرده و چنان با لگد بر فرق سره بردیا میکوبد که دنیا بر سرش خراب شده ، پری ببو دو دستی بر سر خود میکوبد و به سمت ماهان حمله ور شده و چنان انگشته کوچیکه خود را در دماغه ماهان فرو میکند که از چشمه راستش بیرون می اید و بردیا در حالیکه خون بالا می اورد گفت:
پریییی خبره مرگت چرا چادر سرت نیست

پری که خودرا حقیر شده یافته اینبار با قلوه سنگی چنان بر ملاج بربری میکوبد که بربری :confused:دنیارا تمام شده میپندارد....
ماهان که از دور برای خونخواهی حجوم اورده با یک حرکت تکنیکی پری دار فانی را وداع میگوید....
بری بریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.......بیدار شوووووووووووووووو
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

.
.
.
و با نعره های پری فیلم تمام میشود

بربری خسته نشدی اینقد جفنگ گفتی....خداییش ولی خیلی خلی....من باس برم ....چیزی نمیخوای واسه ات بگیرم؟:cool::surprised::D....کیشمیشت که کار دستت داد:D