بایگانی (راندو در معماری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
با 1000 تا بدبختی تونستم کارامو بزارمhttp://http://i33.tinypic.com/14j9c2d.jpg

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کاری میکنم نمی شه
سلام
تو لینکی که برات گذاشتم رفتی؟؟؟؟
بازم نشد؟!!؟!؟!؟
من فکر میکنم که سایز عکسهات کم نمیکنی!
عکس ر با برنامه acdsee باز کن و ابعادش رو حد اکثر 600*700 کن
امیدوارم موفق باشی
سعی کن تینا آرچی عزیز

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببينيد دوستان عزيز , هميشه نميشه کاراي زيبا رو مورد ستايش قرار داد .
گاهي ميشه که تو کاراي ضعيف نکته هايي وجود داره که کاراي قوي جلوش لنگ ميندازن.
من نميگم اين کار ضعيفه يا قويه يا اينکه توش نکته داره يا نه اون اول هم که گفتم کار جالبيه چون هميشه نسبت به کارها ديدگاه مثبتي دارم و تهي جان به شما هم توصيه ميکنم اينقدر با ديد منفي به هر چيزي نگاه نکني . چون اگه دقت کني تو اين تاپيک اين همه پست فرستادن ولي شما فقط اينجوري نظر دادي ;)

Cherike

عضو جدید
سلام دوست معمار.
مرسی از اینکه کارتو نشون دادی ولی البته همون طوری که بچه ها گفتن راندو کارت ضعیف بود و همچنین بره کار ماکتت دقت لازمو نداشتی .
موفق باشی ...;)

Alireza00

عضو جدید
دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردی که این پروژه ی ................... را تو سایت گذاشتی؟؟!!
کاری کردی که یه دانشجوی رشته ی برق هم به مزخرف بودن کار پی ببره.
سعی کن کارای جالب و قشنگ خودتو تو سایت بذاری تا کارای کودکانه یه دانشجوی...........
امیدوارم انتقادپذیر باشی.;)

نوع نوشتارت اصلا مناسب نیست ، ........................

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی ولی اینو چند روز پیش نزاشته بودی؟
من که قبلا دیده بودم:eek:

آریو

عضو جدید
درود

دوست عزیزtohi!!!
اینجا یک فروم است .لطفا کمی درباره ی فعالیت در فروم تحقیق کنید.لطفا جلوی پیشرفت هموطنانمان را نگیرید. اینجا فستیوال جهانی معماری که نیست.چرا باید فقط کارهای زیبا اینجا قرار بگیرد؟؟؟جوابتان چیست؟؟؟اینجا مکانیست برای پیشرفت. بهترین معمار دنیا روزی یک سلول بود.شما از سلول چه انتظاری دارید؟؟؟خیلی از دوستان اینجا معماران بزرگ آینده اند به شرط بستری مناسب برای پیشرفت.بستری مثل این فروم که از مبتدی ترین افراد در کنار افراد پیشرفته تر تشکیل شده.هدف اینجا پیشرفت است.هموطنی که با ذوق و اشتیاق روی یک اثر وقت گرانبها گذاشته این اثر هر چند مبتدی اثری ارزشمند است. همین مبتدی ها هستند که قرار است معمارانی بزرگ شوند.امثال شما وقتی میبینند نود درصد هموطنانشان در یک اثر هنری زندگی نمی کنند کجایند که اینگونه انتقاد کنند؟؟؟از آثار موجود در خیابان ها که جز قوطی کبریت اسمی نمیتوان برد انتقاد کنید نه از اشخاصی که قرار است به زودی جای قوطی کبریت ها را با آثار ارزشمند هنری عوض کنند.
شــاد زی و
بــــدرود

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
مناره عشق عزیز هر چی سعی کردم نتونستم پیام شخصی بدم
امیدوارم بیای و اینا رو ببینی

ghazale_memar

عضو جدید
سلام عزیزم.من غزال هستم.ممنون میشم اگر بتونی کمکم کنی .پروژه طرح این ترمم فرهنگسرای نیاوران هست که نقشه هاش رو می خوام,یعنی روم نمیشه بگم همه چیزشو می خوام پلان ,برش,نما,عکس وفضاها و...:redface:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیزم.من غزال هستم.ممنون میشم اگر بتونی کمکم کنی .پروژه طرح این ترمم فرهنگسرای نیاوران هست که نقشه هاش رو می خوام,یعنی روم نمیشه بگم همه چیزشو می خوام پلان ,برش,نما,عکس وفضاها و...:redface:
شرمنده گلم... ندیده بودم پیامتو... هر وقت کار داشتی بیا تو پروفایلم...
اولا اینکه ترم چندی و پروژت چیه؟؟؟ و برای چه درسیه... :redface:

پلانایی که من دارم در حد تحلیله ... ینی فقط میتونی برای تحلیل ازش استفاده کنی... خیلی جدی و با اندازه استاندارد نیست...
برای گذاشتنش هم ممکنه یه کم زمان ببره آخه هم شارژدوربینم مشکل پیدا کرده هم اسکنرم فعلا خونه نیست... اگه این پلانایی که دارم به دردت میخوره بگو تا دو سه روز اینده ایشالا برات بزارم...:gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گلم اول اینکه خوبه... مخصوصا اینکه کارتو در معرض دید قرار دادی
با اجازت چند تا از چیزایی که به ذهنم میرسه بگم...
اول اینکه توی استفاده از رنگ سبز تو کارت خیلی باید احتیاط کنی.. یه جورایی ترکیب کن. و اینکه تو درخت کشیدن فقط خط دور نباید بزاری... اگه میتونی کارای استاد صدیق که فکر کنم تو همین تاپیک باشه حتما نگاه کن...
در مورد بقیه هم یه کم روی خط کشیدن کار کن... البته این مشکل من هم بوده که میخواستم از اول خطای صاف و صوف بکشم.. و خطای اضافیو پاک میکردم. اما استادا یاد دادن که نباید این جوری باشه...
یه چیزی در گوشت میگم توی کارایی که میخوایم به صورت اسکیسی داشته باشیم یا میخوایم راندو کنیم هر چی کارت خط هاش بیشتر باشه ایرادای کار کمتر نشون داده میشه...
نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
خیلی زود سعی میکنم کارای راندو بیان 2 خودم رو اینجا کرکسیون کنم

سحر جون

عضو جدید
گلم اول اینکه خوبه... مخصوصا اینکه کارتو در معرض دید قرار دادی
با اجازت چند تا از چیزایی که به ذهنم میرسه بگم...
اول اینکه توی استفاده از رنگ سبز تو کارت خیلی باید احتیاط کنی.. یه جورایی ترکیب کن. و اینکه تو درخت کشیدن فقط خط دور نباید بزاری... اگه میتونی کارای استاد صدیق که فکر کنم تو همین تاپیک باشه حتما نگاه کن...
در مورد بقیه هم یه کم روی خط کشیدن کار کن... البته این مشکل من هم بوده که میخواستم از اول خطای صاف و صوف بکشم.. و خطای اضافیو پاک میکردم. اما استادا یاد دادن که نباید این جوری باشه...
یه چیزی در گوشت میگم توی کارایی که میخوایم به صورت اسکیسی داشته باشیم یا میخوایم راندو کنیم هر چی کارت خط هاش بیشتر باشه ایرادای کار کمتر نشون داده میشه...
نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه...

خیلی ممنون ازاینکه نظر دادین ولی میدونین ما استادمون اگه ببینه خطامون چند خطه شده کلی ایراد میگیره میگه باید یک خطه وصاف باشه خوب منم مجبورم اینجوری کنم دیگه

اره درختامو زیاد خوب نمیتونم بکشم نمیدونم چرا خودمم ناراحتم مرصی ازراهنماییت

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ازاینکه نظر دادین ولی میدونین ما استادمون اگه ببینه خطامون چند خطه شده کلی ایراد میگیره میگه باید یک خطه وصاف باشه خوب منم مجبورم اینجوری کنم دیگه

اره درختامو زیاد خوب نمیتونم بکشم نمیدونم چرا خودمم ناراحتم مرصی ازراهنماییت
نه عزیز من نگفتم بد میکشی. گفتم بهتره روش کار کنی.
در مورد چند خطه شدن هم خب اره... اما احساس میکنم از پاک کن زیاد استفاده کردی. اساتادای ما میگفتن که چند تا خط بکشی تا یه خط صاف بدست بیاری خیلی بهتره ... البته درسته که باید روی کشیدن خط صاف و یک خطه بودن هم خیلی تمرین کرد. اما من برای شروع گفتم گلم

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
با عرض سلام خدمت مديران سايت
من تازه شروع كردم بخش راندو در معماری رو بخونم اما در پست هاي 5 و 6 و 7 و 8 نمي تونم هيچ عكسي مشاهده كنم:(
خواهش ميكنم اين مشكل رو زود تر برطرف كنين:redface:
با تشكر:smile:

ask q

عضو جدید
یادم هست که یکی از بچهها تو تاپیک پرزانته عکس راندو مدادی خواسته بود...
من خیلی گشتم ولی بیشتر از انچه که گذاشتم پیدا نشد!!!
امیدوارم مفید باشه...
یادم نیست کی میخواست...
ولی امیدوارم بدرد بخوره...

2

3

4

5

امیدوارم به دردتون بخوره...

سلام
من یادم هست که یکی از بچه ها راندو سیاه و سفید یا مدادی یا . . . خواسته بود...
من چندتا پیدا کردم و گذاشتم اما هیچ عکس العملی انجام ندادن . . .
به دردشون خورد ؟ نخورد ؟
نمیدونم...
به هرحال چند تا دیگه میذارم...
دیگه بد یا خوب ر ببخشین...
من سعیم ر کردم ولی همینها ر تونستم پیدا کنم :

2

3

امیدوارم به درد اون دوستمون و همه شما بخوره
.
.
.
.