بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز

saba4

عضو جدید
دوستی ماکتتون تمیز ساخته نشده
و برش ها دقیق نیستند و فارسی بر هم نشده
اما در استفاده و ساخت جرأت داشتید

بابا بالسای 1.5 میل هم مگه فارسی بر می خواد؟!:biggrin:
البته مشکل کمبود وقت هم داشتیم خوب ، قبول دارم این شیشه ی جلوشو خیلی کثیف کار کردم:D

saba4

عضو جدید
در پاسخ به chehresaz :
مرسی الان ترم 2 ام . این مال ترم یک بود (درس هندسه کاربردی)
طراحیش مال خودم نیس ها ، خانه ی راکوفسکی ریچارد میر هست ! :smile:

masoud_art

عضو جدید

بچه ها نظرتون رو خوشحال میشم اگه بگین

nazem

عضو جدید
سلام به همگي موضوع طرح ما يك ترمينال هستش اگه ميتونيد كمكم كنيد مرسي

masoud_art

عضو جدید
سلام درسته کارهای خود آقای دریانی خیلی خوبه ولی دلیل نمیشه کارهای شاگردان ایشون هم خوب باشه! من 100 تا راندو و شیت از اونهارو دیدم.خیلی شلوغ پلوق و کمی سطحی هستند.به نظر من کارهای خارجی رو بیشتر مورد توجه قرار بدیم + کارهای خوب داخلی خیلی بهتره.بازم بگم اقای دریانی جزو بهترین ها هستند

elisa_89

عضو جدید
سلام . منم این ترم طرح 4 پروژم ترمیناله فقط این پلان رو تونستم تهیه کنم یکی به منم کمک کنه . ممنونم .

www.cad30ty.com
اینم آدرس سایت پلان ترمینال http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/smile.gif

masoud_art

عضو جدید
سلام اگه ادامه بدی خوبه فقط برو به سمت اسکیس یا طراحی معمارانه.گل و این چیزا واسه هنرهای زیباست.من خودم طراحی خودرو میکنم به سختی رفتم سمت معماری ولی آخرش تونستم هر دو رو با هم پیش ببرم

جیران سبز

عضو جدید
سلام دوستان /موضوع این ترم طرح من مسجد /حسینیه و در واقع یه مکان فرهنگی مذهبی هست اگه لطف کنین اطلاعاتی در این زمینه دارین بهم بدین ممنون میشم

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میشه یکی به من کمک کنه لطفا من میخوام یک ماکت بسازم که یک مکعبه تو این مکعب باید مکعبهای کوچیک کوچیک به ابعاد 1*1*1 سانتیمتر به کار ببرم ولی چون خیلی کوچیکه و مقیاسشم نمیتونم تغییر بدم نمیدونم با چی بسازم همچین تکه هایی را میتونم آماده گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی بگه من این را با چی بسازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

chamani

عضو جدید
سلام دوستان،من دارم احجام هندسی می سازم. ولی نمیدونم چه جوری کره بسازم. می تونید کمکم کنید؟

pesarekhob

عضو جدید
ماکت استادیوم ومبلی لندن

ماکت استادیوم ومبلی لندن

این ماکت رو من و دوستم ساختیم اینم بگم ما ترم یک هستیم پروژه پایان ترم واسه کارگاه و مصالح ساخت امیدوارم خوشتون بیاد

s.a.r.a

عضو جدید
بچه ها دقیق میدونین اسکیس سراسری امسال (90)چنتا شیت چن در چنده؟
ممنون

setareharchitect

عضو جدید
درخواست 20تا پرسپکتیو از وسایل داخلی خانه

درخواست 20تا پرسپکتیو از وسایل داخلی خانه

سلام
سال نو مبارک
دوستان 20تا پرسپکتیو از وسایل داخلی خانه می خواستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.