بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marjan.h

عضو جدید
سلام بچه های اکتیو کارگاه اسکیس.خیلی ازاین قسمت خوشم اومد.کاش زود تر می رسیدم تا از اسکیس قبلی جا نمونم.بی صبرانه منتظر موضوع جدید هستم.

memar-86

عضو جدید
يه سوال ؟
شما وقتي شيت بندي ميكنيد اول همه موضوعاتونو (پلان-پرسپتكيو-نما...)رو با مداد ميكشيند بعدش راندو ميكنين يا اينكه هر مضوعي كه كشيديند بلافاصله راندو ميكنيد بعدش ميريند سراغه موضوعه بعدي

gol2khtar

عضو جدید
سلام نینو جان این فایل زیپی که گذاشتی برای من اصلا باز نمی کنه مشکل چیه به نظر شما؟

nino

مدیر بازنشسته
مرسی نوشین جون راست می گی
راستش گذشته از کنتراست از رنگ تیره تو کارم می ترسیدم با این وجود امروز کارم رو با زرشکی و خاکستری کار کردم بد نشده سایه ها شو بزنم می ذارم رو سایت . فردا فکر کنم تموم شه . وقتی با ماژیک کار می کنیم چطور می تونیم رنگ رو محو کنیم؟ با تنالیته رنگی یا با مدادرنگی از روی ماژیک؟
نه عزيزم با ماركر يه روش داره البته خيلي تمرين ميخواد بايد بگردم يه نمونه پيدا كنم بذارم ببيني ;)

سلام نینو جان این فایل زیپی که گذاشتی برای من اصلا باز نمی کنه مشکل چیه به نظر شما؟
win rar نصب داري ؟ extract كردي error داد؟ اگه برنامه اش رو بايد راحت اكستركت بشه !

nino

مدیر بازنشسته
سلام . مرسی نینو جون . اولا بگم که این کارم کلا با ماکت و بقیه شده بود 18.5 که چون رنج نمرات از 16 تا 20 بود :surprised: و خدایی خیلی زحمت کشیده بودم مخصوصا" برا ماکتم که عکسشو فردا می ذارم بهم برخورد اگه کار نمی کردم سنگین تر بودم:biggrin: مجبور شدم اعتراض کنم . اونم جلوی همه:D استاد هم دوباره تجدید نظر کرد و شدم 19.5 از اینکه حقمو گرفتم خیلی خوشحالم آخه یکی از کارهای کپی شد 19 !که حتی یک خط با دست نکشیده بود همه با تری دی بود و دریغ از یه سانتی متر جا که راندو کرده باشه ماکت هم نداشت اون باعث شده بود آتیش بگیرم همه ناراحت بودن خلاصه حقمو گرفتم:razz:. در مورد آسمون حق با شماست آخه پاستل نداشتم با مداد رنگی کار کردم :redface:چشم نما رو دیگه نمی چرخونم از زرنازم ممنونم ترسیدم اگه زیاد درخت کار کنم خود کار گم بشه . فونتم هم از اتوکد یاد گرفتم:smile: نظراتتون خیلی سازنده بود . اگه آدم ایراد کارشو بدونه می تونه اصلاحش کنه . ممنونم:gol::heart:

تبريك ميگن نمره خوبي گرفتي و حقت بود . بعضي وقتا آدم بايد حقشو بگيره . ;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . این ماکت این ترم منه . مدرسه راهنمایی پسرانه:)

moein 1

عضو جدید
مرسي از توجه تون
سازه كارم بتني هست و سازه سقف و كفها از هم جداست اين عكس سازه كارم هست
البته شبكه مشبك نما هم جز سازه هست كه فقط خودشو نگه ميداره

اينم برش كارم كه توش هم ببينيد ;)

خیلی خوشکله فقط ممنوم میشم یه توضیح مختصری راجب طرحت بدی :smile:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیمین جان مقیاس کارت 1 به 100 هست یا 1 به 50؟چون به نظرم ضخامت ها بعضی جاها زیاده
و با فوم درست کردی دیگه ؟
نه عزیزم مقیاس کارم 1 به 200 بوده . (عذر بدتر از گناه:D) . دیگه تو این مقیاس جزئیات در و پنجره رو نشون ندادم:redface: . و اینکه با فوم نیست با فوم برد درست کردم . یه لایه فوم به اضافه دو لایه مقوا;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه عزیزم مقیاس کارم 1 به 200 بوده . (عذر بدتر از گناه:D) . دیگه تو این مقیاس جزئیات در و پنجره رو نشون ندادم:redface: . و اینکه با فوم نیست با فوم برد درست کردم . یه لایه فوم به اضافه دو لایه مقوا;)

سیمین جان این ماکت همون شیته؟؟؟
ماکتت خیلی خوب شده مخصوصا اینکه همش سفید کار شده. پس چرا توی شیتت پلانش نبود؟؟؟

هانا

عضو جدید
بچه ها يادتون باشه شروع اسكيس دوم
اول اسفند تا 10 اسفند ;)
سلام .من تازه فهمیدم ایده خیلی جالبیه.تو دانشگاه چیزی یاد نگرفتیم امیدوارم اینجا یاد بگیرم و ترس و تنفرم از اسکیس رفع بشه.منتظر موضوع جدید هستم;)

تبسم

عضو جدید
سلام .من تازه فهمیدم ایده خیلی جالبیه.تو دانشگاه چیزی یاد نگرفتیم امیدوارم اینجا یاد بگیرم و ترس و تنفرم از اسکیس رفع بشه.منتظر موضوع جدید هستم;)
هانا جون مگه شما هم اسكيس دارين؟!

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهران جان مرسی بابت عکسها
فقط یه مشکلی هست عکسها ناقص می مونه یعنی کامل لود نمی شه . ایراد از چی می تونه باشه؟ من خیلی دوست دارم عکسها رو کامل ببینم:cry::wallbash:

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یه مشکلی هست عکسها ناقص می مونه یعنی کامل لود نمی شه . ایراد از چی می تونه باشه؟ من خیلی دوست دارم عکسها رو کامل ببینم:cry::wallbash:
والا نميدونم مشكل چيه براي من كه كامل مياد اگر كسي ميدونه مشكل از كجاست بگه تا اصلاحشون كنم.

maral55

مدیر بازنشسته

مشکل از سرعت اینترنتت هست سیمین جان
اگر مهران بتونه عکس ها رو با حجم کمتری آپ کنه

nino

مدیر بازنشسته
هانا جان من موضوع اين دوره رو دادم چند صفحه قبل هست . يك رستوران بين راهي تو جاده چالوس هست ;)

maral55

مدیر بازنشسته
مرسی:D:gol:. شاخه های درخت مو رو می چینید خشک می کنید البته تو این فصل خشک شده بود و من زحمت خشک کردنشون رو نکشیدم . چند تا رو با هم دسته می کنید با چسب کاغذی . بعد با گواش سفید رنگشون می کنید . بعد با چسب حرارتی روی شاخه ها قطره می ذارید و می کشید هی که چسب کش میاد دور شاخه ها می پیچید اگه مهارت داشته باشید می تونید اونها رو حالت هلالی از شاخه ها آویزون کنید اگر هم نه همون طور صاف بکشید . همین:smile::)

عجب عملیاتی!ممنون که طرز درست کردنشو گفتی عزیزم
ولی واقعا درخت های بامزه ای شده :D

nino

مدیر بازنشسته
خیلی خوشکله فقط ممنوم میشم یه توضیح مختصری راجب طرحت بدی :smile:
مرسي عزيزم
البته صفحات قبل ماكتش هم هست و توضيحاتش .
پروژه درس طراحي فني
طراحي نمايشگاه ايران خودرو تو تهران ;)

يلدا

عضو جدید
سلام اطلاعات خوبيه اگه ميشه در مورد راندوي پرسپكتيو داخلي هم صحبت كنيد.ممنون

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی وقت بود منتظر یه همچین فرصتی بودم ممنون از پیشنهادت

solmaz-1

عضو جدید
ببخشيد من دانشجوي ترم 3معماريم كارامم خيلي بد نيست..گفتم كه فكر نكنيد خيلي ضعيفم... اما نمي دونم شيتو شيت بستن يعني چي؟ ميشه يه توضيح كوچيك بهم بدي...

وضعیت
موضوع بسته شده است.