بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ADAM BARFI

عضو جدید
سلام
كسي از
خانه اسميت كه طراحش ريچاردمير
هست عكس يا پلاني نداره البته من تمام اينترنت رو زير و رو كردم ولي از فضا هاي داخليش اصلا عكسي بدست نياوردم
اگر تونستيت كتابئ مجله اي سايتي كه عكس از فضاهاي داخلي اين خونه داره رو به من معر في كنيد لطف بزرگي كرده ايد
ممنون

maral55

مدیر بازنشسته
سلام
كسي از
خانه اسميت كه طراحش ريچاردمير
هست عكس يا پلاني نداره البته من تمام اينترنت رو زير و رو كردم ولي از فضا هاي داخليش اصلا عكسي بدست نياوردم
اگر تونستيت كتابئ مجله اي سايتي كه عكس از فضاهاي داخلي اين خونه داره رو به من معر في كنيد لطف بزرگي كرده ايد
ممنون

من هر دو تا کتابی رو که از مییر داشتم نگاه کردم کاری به اسم خانه اسمیت پیدا نکردم
می خوای تحلیلیش کنی؟

ADAM BARFI

عضو جدید
سلام بچه ها
من می خوام این خانه(خانه اسمیت) رو تحلیل کنم ولی متاسفانه عکس های زیادی از فضای داخلی این خونه ندارم

ADAM BARFI

عضو جدید
سلام
مارال جان شما رو هم به زحمت انداختم شرمنده
خوشبختانه با زحمت تونستم عکس های سه بعدی و فضا های داخلی این خونه رو پیدا کنم از اینکه وقتت رو برای من گذاشتی ممنونم و امیدوارم با اطلاعات ناقص خودم مثل شما به دیگران کمک کنم .
و باید این نکته رو یا آوری کنم که من از شما اطلا عاتی رو دریافت نکردم ولی همین که یک نفر به فکر حل مشکلم هست من رو خوشحال و امیدوار می کنه
باز هم ممنون

maral55

مدیر بازنشسته
سلام
مارال جان شما رو هم به زحمت انداختم شرمنده
خوشبختانه با زحمت تونستم عکس های سه بعدی و فضا های داخلی این خونه رو پیدا کنم از اینکه وقتت رو برای من گذاشتی ممنونم و امیدوارم با اطلاعات ناقص خودم مثل شما به دیگران کمک کنم .
و باید این نکته رو یا آوری کنم که من از شما اطلا عاتی رو دریافت نکردم ولی همین که یک نفر به فکر حل مشکلم هست من رو خوشحال و امیدوار می کنه
باز هم ممنون

خواهش میکنم عزیزم کاش می تونستم یه کاری بکنم

خوشحالم که کارت راه افتاده
حالا اگر وقت کردی چیز هایی که گیر آوردی اینحا هم بزار شاید بازم بعض ها دنبالش باشن

maral55

مدیر بازنشسته
مارال جان، سلام! عکس از نمای کلی براتون گرفتم. از کَدش هم برات عکس گذاشتم. راستش آره. باید همه ی کارمون از پلکسی باشه. اونم که سطح زیرشه (base) شیشه نیست. اونم پلکسیه 10میلیمتری.
راستی، طرحش چطوره؟ بنظرتون با کارم متناسبه؟
من خودم خیلی خوشم اومده...

الان دوباره نگاه کردم از روبهرو خیلی خوب شده کارت
بابا من هنوز بعده 4 سال محاله بتونم اینجوری دربیارم اصلا نگران نباش به نظر من خیلی خوب کار کردی و زحمت کشیدی

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز سر کلاس درک و بیان استادمون گفت از یه وسیله که شکل های مختلف داره مثل یه چتر که بازو بسته میشه با اندازه ی دو برابر و نصف ماکت بسازیم. گفت می تونید از هر متریالی که میخواین استفاده کنین.منم تصمیم گرفتم ماکت کاترمو بسازم.(چیزه دیگه ای اون موقع تو ذهنم نیومد!):surprised:
به نظر شما با فوم خوبه؟
یه کم راهنماییم کنید:)

عمه زری

عضو جدید
سلام.جایی نیست که این راندو نت را آموزش بدن؟
در مورد نرم افزار پرزانته کارول درااو و تفاوتش با فوتوشاپ هم اگه کسی چیزی میدونه ممنون می شم راهنمایی کنه کدوم بهتر برای شیت بندی و نمونه کار ازش بذاره.من شنیدم مثل ماژیک می شه باهاش کار کرد.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تعریف از خود نباشه باید بگم من راندوم بدک نیست..
اگه دوست داشته باشید می تونم به محض اینکه وقت کردم چند تا تکنیک ساده مثل آب...درخت..توپوگرافی..سنگ..چمن..دیوار سنگی..چند جور گیاه و.....رو با یه توضیح مختصر بذارم تو سایت;)

sahar.arch

عضو جدید
http://www.glueck-ober-pech.com/:)))http://www.glueck-ober-pech.com/:)))
من رفتم...سوالی داری بپرس:smile:

می خواستم بدونم از اسکیس شروع کنم یا راندو ؟

کلاسا در چه سطحیه ؟

یه اطلا عات کلی راجع به کلاسای دکتر صدیق می خواستم ..... عمومی برم یا خصوصی ؟

این دوره هایی که توی دانشگاهها ی مختلف میذاره کیفیت داره ؟

معمارباشی

عضو جدید
اگه دوست داشته باشید می تونم به محض اینکه وقت کردم چند تا تکنیک ساده مثل آب...درخت..توپوگرافی..سنگ..چم� �..دیوار سنگی..چند جور گیاه و.....رو با یه توضیح مختصر بذارم تو سایت;)

وای سپیده جون اگه بشه که معرکس
از کارات هم عکس بگذار ببینیم
ایول
ممنون

archi_arch

مدیر بازنشسته
اگه دوست داشته باشید می تونم به محض اینکه وقت کردم چند تا تکنیک ساده مثل آب...درخت..توپوگرافی..سنگ..چمن..دیوار سنگی..چند جور گیاه و.....رو با یه توضیح مختصر بذارم تو سایت;)
از قدیم گفتن نیکی و پرسش؟!!!:D
سپیده جان اگه این کارو بکنی که یه عمر دعای یه عده دانشجوی معماری پشت سرته;)
پس منتظریم:w16::victory:
راستی اگه بتونی عکس راندوهای خودت یا دوستاتم اینجا بذاری خیلی خوب میشه.;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
وای خوش به حالت ایمان من که تاحالا با پلکسی کار نکردم و هیچی هم دربارش نمیدونم جز اینهایی که شما اینجا گفتین!ولی باید جالب باشه.به نظر منم خیلی کارتو خوب دراوردی;)
راستی ببینم اون قسمت کارتو که باهاش مصالحو (اجرهارو) نشون دادی چه جوری کار کردی؟جدا دراوردی یا روی همون میشه کار کرد؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چه خبر از پروژه ها؟به کجا رسیدین؟
من که هرچی پست دادم کسی در باره نماز خونم نظر نداد:(
به هر حال 5 آذر تحویل دارم...به محض اینکه شاسی و ماکتم حاضر بشه عکساشونو می ذارم

maral55

مدیر بازنشسته
بچه ها چه خبر از پروژه ها؟به کجا رسیدین؟

آرچی جونم ما که همچنان تو هتل گیر کردیم
یه هتل سه ستاره باید طراحی کنیم استادمون خیلی به روابط گیر میده در نتیجه تو روابط پلانی بیشتر گیر کردیم

maral55

مدیر بازنشسته
به هر حال 5 آذر تحویل دارم...به محض اینکه شاسی و ماکتم حاضر بشه عکساشونو می ذارم

ااااااااا من که نظر دادم بچه ها سپیده راست میگه دیگه نظر بدین:mad::w00:

archi_arch

مدیر بازنشسته
آرچی جونم ما که همچنان تو هتل گیر کردیم
یه هتل سه ستاره باید طراحی کنیم استادمون خیلی به روابط گیر میده در نتیجه تو روابط پلانی بیشتر گیر کردیم
چه خوبه که قشنگ باهاتون کار میکنن خوش به حالت واسه ما میگفت یه جلسه بیارین دوجلسه هم روش حرف میزد دیگه هر چی بود همون بود و دیگه هم سوال میکردی هیچی نمیگفت!!!
راستی مارال شما اول پلان و در میارین بعد حجمو؟

pedi

عضو جدید
farhangsara

farhangsara

salam man ye tarh dar morde farhangsara mikham khaheshan komakam konid:redface:

archi_arch

مدیر بازنشسته
سپیده جان کجا گفته بودی؟من ندیدم!
احتمالا بچه ها هم چون نمیدونستن چیزی نگفتن.:w16:
خیلی خوبه ممنون میشم اگه این کارو بکنی.فکر میکنم تو ماکتتم خیلی خوب باشه نه؟;)

nino

مدیر بازنشسته
من كه هنوز براي بيمارستان اسكيس ميزنم هنوز رو طرح كلي نرفتيم ولي تقريبا پروژه طراحي فني كه يه نمايشگاه ماشين هست داره تموم ميشه . هر وقت كامل شد ميذارم

ارچي جان خودت چي ؟ چه خبر ؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
نوشین جان من که گفتم این ترم واحد طراحی ندارم:redface:
در واقع دارم رو کارای شماها نظارت میکنم!!!!:surprised::D(بچه پررو!!!:whistle:)
ولی خیلی دلم میخواست این ترمم داشتم حتی یه بار قرار شد یه درمانگاه طراحی کنیم و بعد پلانهای اجراییشو بکشیم من یه 2 هفته ای مشغول طراحی بودم! اخرشم که از استادم خواستم از نظر طراحی هم روش نظر بده گفت بحث طراحی مال ترم قبل بود!!!الان فقط از نظر فنی بررسی میکنیم اگه سوال فنی داری بپرس!!!!:crying2:

راستی بچه ها کسی درباره ی فرهنگسرا چیزی میدونه که به pedi عزیز کمک کنه؟یادمه یکی از پروژه های اینجا هم همین بود نه؟

maral55

مدیر بازنشسته
نوشین جان من که گفتم این ترم واحد طراحی ندارم:redface:
در واقع دارم رو کارای شماها نظارت میکنم!!!!:surprised::D(بچه پررو!!!:whistle:)
ولی خیلی دلم میخواست این ترمم داشتم حتی یه بار قرار شد یه درمانگاه طراحی کنیم و بعد پلانهای اجراییشو بکشیم من یه 2 هفته ای مشغول طراحی بودم! اخرشم که از استادم خواستم از نظر طراحی هم روش نظر بده گفت بحث طراحی مال ترم قبل بود!!!الان فقط از نظر فنی بررسی میکنیم اگه سوال فنی داری بپرس!!!!:crying2:

راستی بچه ها کسی درباره ی فرهنگسرا چیزی میدونه که به pedi عزیز کمک کنه؟یادمه یکی از پروژه های اینجا هم همین بود نه؟

یادمه یه مطالبی در مورد فرهنگسرا اینجا بود در مورد طراحیش

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.glueck-ober-pech.com/:)))http://www.glueck-ober-pech.com/:)))

می خواستم بدونم از اسکیس شروع کنم یا راندو ؟

کلاسا در چه سطحیه ؟

یه اطلا عات کلی راجع به کلاسای دکتر صدیق می خواستم ..... عمومی برم یا خصوصی ؟

این دوره هایی که توی دانشگاهها ی مختلف میذاره کیفیت داره ؟
سحر جون ببخشید یکم دیر شد:smile:
دکتر صدیق 2 مدل کلاس داره...یکی دوره های تخصصیه که هر کدوم یه موضوعی دارن..مثلا پرسپکتیو..راندو..نما و مقطع..پلان و...
دوره جامع هم که چکیده مطالب دوره های تخصصه و شامل اسکیس راندو پرزانته و خلاصه همه چیزه...
دوره های تخصصی فعلا فقط تو تهران هست ولی دوره های جامع تو اکثر شهراست
واقعا محشره...دکتر صدیق رو می گم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.