بالاخره ربنای استاد شجریان از صداو سیما پخش شد اما........

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار مشکلات مسولان صدا و سیما همچنان با استاد شجریان

ادامه داره از طرفی فشار ایجاد شده از طرف مردم برای پخش

این اثر ماندنی باعث شد امروز صدا وسیما در اقدامی عجیب

بجای پخش ربنا با صدای استاد شجریان دعای ربنا رو با

صدای یه نوجوان به نام علیرضا موسوی قاری ممتاز نوجوان

پخش کنن من خودم الان از شبکه دو دیدم این دعارو با صدای

این نوجوان.

بنظر من این اثر فقط با صدای استاد شجریان قشنگه

روياي ماه

عضو جدید
منم الان دیدم خوشم نیومد زدم شبکه یک رو گوش کردم آخه یه بچه و این حرفاااا...!

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز

این نوجوان.

اصلا افطارا باحال نیست

M&SH

عضو جدید
براشون متاسفم که صدای یه بچه را به استاد ترجیح میدن

hugh jackman2

عضو جدید

این نوجوان.

:mad::cry::razz:

mkarimi

عضو جدید
اصلا افطارا باحال نیست
فقط به خاطر همین ربنا دیگه افطارا بهت حال نمیده دیگه انصافا ماه رمضونو سیاسیش نکنین
من خیلی به صدای استاد علاقه دارم اما فکر میکنم اگه صدا و سیما نبود شاید استاد اینقدر معروف نمی شد یکی میشد در سطح سالار عقیلی که با وجود صدای بسیار زیبایش اما چون صدا و سیما زیاد روش مانور نمیده خیلی از مردم نمیشناسنش- متاسفانه استاد شجریان نمک خورد و ...............................

raghsebad

عضو جدید
ما اذانو که از رادیو گوش میدیم بعدش تعطیل همش

ربنای شجریانو خراب کردن رفتن

ماه رمضون یه دعای ربنای شجریان که اونم برداشتنش
:(

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق برخی اخبار ربنای شجریان از شبکه آموزش پخش میشه، دوستان کسی ندیده؟؟؟ من فرصت نشده ببینم...

raghsebad

عضو جدید
اصلا افطارا باحال نیست
فقط به خاطر همین ربنا دیگه افطارا بهت حال نمیده دیگه انصافا ماه رمضونو سیاسیش نکنین
من خیلی به صدای استاد علاقه دارم اما فکر میکنم اگه صدا و سیما نبود شاید استاد اینقدر معروف نمی شد یکی میشد در سطح سالار عقیلی که با وجود صدای بسیار زیبایش اما چون صدا و سیما زیاد روش مانور نمیده خیلی از مردم نمیشناسنش- متاسفانه استاد شجریان نمک خورد و ...............................

نمک خورد ینی چی ؟ اینا اگه آدم بودن دعایی که مردم دوسش داشتنو برنمیداشتن
حالا چی کار به سیاست داری
استاد به صدا و سیما نیازی نداره
اون که فقط گفت چیزی که من خوندمو سیاسیش نکنین بعدش اینا اومدن همینو چماق کردن زدن تو سرش و صداشو برداشتن
این یعنی آزادی بیان؟

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:

ولی یه سوال می خواستم خارج از بحث ازتون بپرسم اگه یک خانمی توهین رو شروع کرد باید چی کار کرد؟؟؟
من این جمله خلایق هرچه لایق توهین نمیبینم.نمیدونم کجای حرف ایشون توهینه در حالی که شماها شجریانو قبول ندارید
مگه شماها از شجریان بد نمیگید؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این جمله خلایق هرچه لایق توهین نمیبینم.نمیدونم کجای حرف ایشون توهینه در حالی که شماها شجریانو قبول ندارید
مگه شماها از شجریان بد نمیگید؟؟؟
نه نه نه اصلاً بحث من ارزو خانم (اگه اشتباه نکنم) نبود، کلی پرسیدم و گفتم هم خارج از بحثه...

شجریان استاد مسلم موسیقی سنتیه، اینکه با ورودش به سیاست وجهش رو خراب کرد بحث جداییه، ولی هنرش سر جاشه، این که هنرش رو چه گروه ها و احزاب و کشورهایی مورد سوء استفاده قرار دادند هم بجث دیگری است.
کسی در استاد موسیقی سنتی بودن ایشان شکی ندارد، حداقل بنده ندارم...

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا افطارا باحال نیست
:surprised::surprised::surprised::surprised:
جل الخالق!!!!!!!!!!!!!!!
استادشجریان به خاطر صداوسیما معروف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
در حد سالار عقیلی هستن ایشون!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز خوبه صدا وسیما یه خط در میون ترانه همه جان و تنم وطنم وطنم .....سالارعقیلی رو پخش میکنه ....میشه بفرمایین مانور دیگه چه مدلی باید باشه؟؟؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised::surprised:
جل الخالق!!!!!!!!!!!!!!!
استادشجریان به خاطر صداوسیما معروف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
در حد سالار عقیلی هستن ایشون!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز خوبه صدا وسیما یه خط در میون ترانه همه جان و تنم وطنم وطنم .....سالارعقیلی رو پخش میکنه ....میشه بفرمایین مانور دیگه چه مدلی باید باشه؟؟؟؟
بله زمان انقلاب با حضور در صدا و سیمای آن زمان به مردم شناسانده شدند.

باور کنید بنده نمی دانستم آن آهنگی رو که فرمودید سالار عقیلی خونده!!!

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نه اصلاً بحث من ارزو خانم (اگه اشتباه نکنم) نبود، کلی پرسیدم و گفتم هم خارج از بحثه...

شجریان استاد مسلم موسیقی سنتیه، اینکه با ورودش به سیاست وجهش رو خراب کرد بحث جداییه، ولی هنرش سر جاشه، این که هنرش رو چه گروه ها و احزاب و کشورهایی مورد سوء استفاده قرار دادند هم بجث دیگری است.
کسی در استاد موسیقی سنتی بودن ایشان شکی ندارد، حداقل بنده ندارم...
نمیدونم منظور شما از توهین چی بود
خوبه شما دیگه استاد بودن و هنرشو قبول دارید و زیر سوال نمیبرید:gol: دقیقا حرف ما هم همینه آزادی. اون حق داره جهت سیاسی و حذبشو انتخاب کنه. به نظر شما وجهش خراب شده ولی خیلی ها با این نظر شما مخالفن.اگه مثلا از حذب شما حمایت میکرد اون وقت اسمش سوء استفاده از هنرش نمیشد؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتره یاد بگیریم که هرکسی این حقو داره جهت زندگی خودشو تعیین کنه و قرار نیست همه با عقاید ما موافق باشند

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

آهان...پس قبل از انقلابم کسانی بودن که به موسیقی سنتی و ملی بها بدن....خداروشکر یه چیز مثبت از اون موقع هم شنیدیم!اگر چه که من فک میکنم محبوبیت ایشون اصلا به اون دلیلی که گفتید نیست چون اگر به کنسرتای ایشون رفته باشین میبینید که در صد بسیار زیادی از حاضرین از جوونها هستن که به طبع قبل از انقلاب یا نبودن یا خیلی کوچیک بودن!
خوب با عرض معذرت فک کنم اطلاعات موسیقیتون کمه!!!!:) ضمن اینکه خیلی وقتها اسمشونو زیرنویس هم میکنن!میتونید ببینید.....;)

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز

جالب بحث شده بین اصفهانیا:D
بهتره بدونید زمان قبل از انقلاب به مردم شناسانده شده بودند. کم هم برای انقلاب زحمت نکشیدند

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم منظور شما از توهین چی بود
خوبه شما دیگه استاد بودن و هنرشو قبول دارید و زیر سوال نمیبرید:gol: دقیقا حرف ما هم همینه آزادی. اون حق داره جهت سیاسی و حذبشو انتخاب کنه. به نظر شما وجهش خراب شده ولی خیلی ها با این نظر شما مخالفن.اگه مثلا از حذب شما حمایت میکرد اون وقت اسمش سوء استفاده از هنرش نمیشد؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتره یاد بگیریم که هرکسی این حقو داره جهت زندگی خودشو تعیین کنه و قرار نیست همه با عقاید ما موافق باشند
نه دوست عزیز سوال من خیلی خیلی کلی بود! اینکه اگه یه خانم توهین رو شروع کنه باید چیکار کرد؟؟؟ حالا هر توهینی فرق نمیکنه...

بله حق داره جهت سیاسیش رو خودش انتخاب کنه، ولی اشک ریختن در تلویزیون دولتی آمریکا و مصاحبه با شبکه های بیگانه علیه حکومت، چیزی فراتر از انتخاب جهت سیاسی است، نیست؟
ایشان یک فرد عادی نیستند که حضورشون در اون شبکه ها فرقی نکنه، بحث من حمایت از حزب نیست، بحث من در حد ملی است، مصاحبه با تلویزیون دولت هایی که تاریخچه شون دشمنی با ملت ایرانه از حزب فراتره...

یعنی به نظر شما الآن از هنر ایشون برخی از احزاب سوء استفاده نمی کنند؟
یعنی الآن از هنر ایشون برخی کشورها در جهت منافع و مقاصد سیاسی خودشون استفاده نمی کنند؟
یعنی سوء استفاده از هنر ایشون برای مقاصد سیاسی لطمه به ایشون نمیزنه؟

آهان...پس قبل از انقلابم کسانی بودن که به موسیقی سنتی و ملی بها بدن....خداروشکر یه چیز مثبت از اون موقع هم شنیدیم!اگر چه که من فک میکنم محبوبیت ایشون اصلا به اون دلیلی که گفتید نیست چون اگر به کنسرتای ایشون رفته باشین میبینید که در صد بسیار زیادی از حاضرین از جوونها هستن که به طبع قبل از انقلاب یا نبودن یا خیلی کوچیک بودن!
خوب با عرض معذرت فک کنم اطلاعات موسیقیتون کمه!!!!:) ضمن اینکه خیلی وقتها اسمشونو زیرنویس هم میکنن!میتونید ببینید.....;)
چیز مثبت بوده بازم اون زمان ولی مهم برآینده که منفی بوده!
در جواب نقل قول پایینی بیشتری توضیح میدم.

نه والا، بنده آسیابم در مورد موسیقی همه چیزو خورد میکنه، همه چی از دم گوش میدم (بسته به نوعش کم و زیاد داره)، شما خیالتون از این بابت راحت باشه:smile:;)

جالب بحث شده بین اصفهانیا:D
بهتره بدونید زمان قبل از انقلاب به مردم شناسانده شده بودند. کم هم برای انقلاب زحمت نکشیدند
دیگه اصفهانه و هنرش:d:gol:
بله ولی به خاطر همون اقدامات زمان انقلابشون محبوبیتشون بیشتر شد.
در سال 57 از رادیو اومدن بیرون در اعتراض به شرایط موجود و اتفاقا اون زمان هم گفتند صداشون رو پخش نکنند!!! به خاطر این اقدامات در دل طیف های مختلف مردم جای بیشتری باز کردند و بعد ازا نقلاب هم با فعالیت مجدد در صدا و سیما بیشتر شناسانده شدند...

زحماتشون برای انقلاب رو جایی نشنیدم، ولی خیلی ها برای انقلاب زحمت کشیدند، الآن تیشه به ریشش میزنن، این دلیل خوبی نیست...

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ن
بله ولی به خاطر همون اقدامات زمان انقلابشون محبوبیتشون بیشتر شد.
در سال 57 از رادیو اومدن بیرون در اعتراض به شرایط موجود و اتفاقا اون زمان هم گفتند صداشون رو پخش نکنند!!! به خاطر این اقدامات در دل طیف های مختلف مردم جای بیشتری باز کردند و بعد ازا نقلاب هم با فعالیت مجدد در صدا و سیما بیشتر شناسانده شدند...

زحماتشون برای انقلاب رو جایی نشنیدم، ولی خیلی ها برای انقلاب زحمت کشیدند، الآن تیشه به ریشش میزنن، این دلیل خوبی نیست...

یعنی بنان گلپا پریسا مرضیه همه اینا اینطوری مشهور شدن:eek:
و مردم هنوز که هنوزه از بنان به عنوان استاد خوانندگی ایران و همچنین گلپا نام میبرن به خاطر انقلاب بود:surprised:
دسوت من
داستان چرا میگی
تویی که اصلا اون زمان نبودیو پدرتم احتمالا مثله شما موسیققی رو حرام میدونستن شجریان به نام سیاوش داشت میخوند و خیلی هم طرفدار داشت
زمان انقلاب یه ملت پا شدن...که شجریان هم جز همین ملت بود
یکی دیگه میگه صدا و سیما شجریان رو مشهور کرد دریغ از یکم فکر که ببینه صدا و سیما 30ساله داره آهنگ رودگریان که الان بازیگر هستش رو پخش میکنه دریغ از 70% مزدم بدونن این شعر معروف ایران که ازادیست و ..... رو خونده

بله..شما نشنیدی به هزاران دلیل......اما شعرهای ایشون بوده که مردم رو برای انقلاب هزار برابر پرشور تر و برای ساختن کشور هزار برابر مصمم تر میکرد...تلویزیون هم فقط همینارو پخش میکرد
چون شجریان قاری قران هم بود و طنین صوت رو هم بلد بود خیلی از صداهاش مثله همین ربناش وارد دل مردم شد.. و خیلی از آهنگاش مثله افشاری که خونده در باره همین ماه رمضان وارد خونه های مردم شده

متاسفانه کشور طوری شده کسانی که حتی نمی دونن مردم به چه خاطری انقلاب کردن میان این وسط خودشون رو انقلابی میدونن و به دیگران هم توهین میکنن که دارن تیشه به ریشه انقلاب میزنن(شما رو نمی گم آقا مصطفی....اون آقا ها رو میگم)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی بنان گلپا پریسا مرضیه همه اینا اینطوری مشهور شدن:eek:
و مردم هنوز که هنوزه از بنان به عنوان استاد خوانندگی ایران و همچنین گلپا نام میبرن به خاطر انقلاب بود:surprised:
خوب این چه ربطی به صحبت های بنده داشت؟؟؟؟:eek::surprised::question:
دقت بیشتری بکنید آقا مجید در خواندن مطالب و با سابقه ذهنیتون و احیانا کدورت های قبلی جواب ندید هیچ وقت!!!
گفتم به خاطر انقلاب و اینکه در سال 57 به خاطر اعتراض به شاه از رادیو اومد بیرون، محبوبیتش بیشتر شد.
تفاوت بیشتر شدن محبوبیت و با محبوب شدن رو مطمئنا متوجه میشید. ابتدا گفتم شناسانده شد و بعد که دوستمون افشین متال گفتند شاناسانده شده بود پذیرفتم و توضیح بیشتر دادم.

دسوت من
داستان چرا میگی
تویی که اصلا اون زمان نبودیو پدرتم احتمالا مثله شما موسیققی رو حرام میدونستن شجریان به نام سیاوش داشت میخوند و خیلی هم طرفدار داشت
کدام تکه اش داستان بود!!!!!! و ضمناً ممنون از ادبیات زیباتون!
باز هم شما رو دعوت میکنم به خواندن دقیق نظرات و عدم قضاوت بر اساس پیش فرض های مغلوطتان:
در پاسخ یکی از دوستان و اتفاقا در بالای همون پستی که نقل قول کردید:
نه والا، بنده آسیابم در مورد موسیقی همه چیزو خورد میکنه، همه چی از دم گوش میدم (بسته به نوعش کم و زیاد داره)، شما خیالتون از این بابت راحت باشه
پدر بنده هم بعضا شعرهای مرضیه و خوانندگان دیگر آن زمان رو حفظ هستند، بهانه دیگه؟:question:

بله ایشان تا سال 50 با نام سیاوش بیدکانی می خواندند،مشاهده می فرمایید که اطلاعات کافی است، در ضمن شما مگر آن زمان بودید؟

زمان انقلاب یه ملت پا شدن...که شجریان هم جز همین ملت بود
یکی دیگه میگه صدا و سیما شجریان رو مشهور کرد دریغ از یکم فکر که ببینه صدا و سیما 30ساله داره آهنگ رودگریان که الان بازیگر هستش رو پخش میکنه دریغ از 70% مزدم بدونن این شعر معروف ایران که ازادیست و ..... رو خونده
البته ایشون رضا رویگری هستند:smile:

بله..شما نشنیدی به هزاران دلیل......اما شعرهای ایشون بوده که مردم رو برای انقلاب هزار برابر پرشور تر و برای ساختن کشور هزار برابر مصمم تر میکرد...تلویزیون هم فقط همینارو پخش میکرد
جداً؟
تلویزیون زمان شاه، سرودهای انقلابی علیه خودش پخش میکرد؟؟؟
عجب آزادی ای بوده:whistle:

چون شجریان قاری قران هم بود و طنین صوت رو هم بلد بود خیلی از صداهاش مثله همین ربناش وارد دل مردم شد.. و خیلی از آهنگاش مثله افشاری که خونده در باره همین ماه رمضان وارد خونه های مردم شده
حرفی نیست:gol:

متاسفانه کشور طوری شده کسانی که حتی نمی دونن مردم به چه خاطری انقلاب کردن میان این وسط خودشون رو انقلابی میدونن و به دیگران هم توهین میکنن که دارن تیشه به ریشه انقلاب میزنن(شما رو نمی گم آقا مصطفی....اون آقا ها رو میگم)
چون با اون آقاها بودید پاسخی نمیدم، اگر با بنده بودید بفرمایید ، پاسخ دارم واسش;):gol:

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مصطفی تو واقعا مشکلت چیه؟؟؟؟ چرا هر جا می ری بیخود بحثو سیاسی می کنی؟
هر جا پست دادی این اتفاق افتاد؟:surprised::surprised:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب این چه ربطی به صحبت های بنده داشت؟؟؟؟:eek::surprised::question:
دقت بیشتری بکنید آقا مجید در خواندن مطالب و با سابقه ذهنیتون و احیانا کدورت های قبلی جواب ندید هیچ وقت!!!
گفتم به خاطر انقلاب و اینکه در سال 57 به خاطر اعتراض به شاه از رادیو اومد بیرون، محبوبیتش بیشتر شد.
تفاوت بیشتر شدن محبوبیت و با محبوب شدن رو مطمئنا متوجه میشید.
باور کن من با کسایی که میشینم به خونمم تشنه هستن....اما باهاشون همونطوری میحرفم که قبلا میحرفیدم
1)من پست شمارو نقل قول کردم...اما منظورم به پست هایی بالایی شما هم بود...وسط متن فکر میکنم متوجه شدین که یه تیکش کلا مربوط به اون دوستی بود که میگفت تو تلویزیون مشهور شد

2)ایشون محبوبیت بالایی داشتن که با اینکار بیشتر شد بله
کدام تکه اش داستان بود!!!!!! و ضمناً ممنون از ادبیات زیباتون!
باز هم شما رو دعوت میکنم به خواندن دقیق نظرات و عدم قضاوت بر اساس پیش فرض های مغلوطتان:
در پاسخ یکی از دوستان و اتفاقا در بالای همون پستی که نقل قول کردید:
پدر بنده هم بعضا شعرهای مرضیه و خوانندگان دیگر آن زمان رو حفظ هستند، بهانه دیگه؟:question:
فکر میکنم پست شما باشه که من نقل قول نکردم...اما به این حرفتون استناد کردم..امیدوارم متوجه شده باشین
از اون حرف هم منظوری نداشتم...یکم تند روفتم..عذرخواهی:gol:

البته منظور شما درست بود از این جمله بالا...اما ربطی به صحبت های اون دوستمون نداشت
احتمالا برداشت من از حرف شما قبل انقلاب اون هم در صدای جمهوری اسلامی هستش و منظور اون دوستمون بعد انقلاب اونم توی سیمای جمهوری اسلامی هستش...تقابل این دوتا میشه جواب من

بله ایشان تا سال 50 با نام سیاوش بیدکانی می خواندند،مشاهده می فرمایید که اطلاعات کافی است، در ضمن شما مگر آن زمان بودید؟

البته ایشون رضا رویگری هستند:smile:
خودم هم شک کردم داشتم مینوشتم اما خوب...مهم ر و گ ی بود که تو ذهنم بود و اینطوری سر هم کردم;):D
جداً؟
تلویزیون زمان شاه، سرودهای انقلابی علیه خودش پخش میکرد؟؟؟
عجب آزادی ای بوده:whistle:
ببخشید..میتونم بپرسم همون زمان نبود که داریوش آهنگ گل گندم رو خوندن و خواننده های دیگه....
البته منظور من شور برای انقلاب بعد از پیروزی انقلاب بود که کشور داشت شکل میگرفت...مطمئنا منظور من رو متوجه شده بودی

حرفی نیست:gol:
:gol:
چون با اون آقاها بودید پاسخی نمیدم، اگر با بنده بودید بفرمایید ، پاسخ دارم واسش;)
شما واسطه ای بودی مابین اون آقا ها
دوست داشتی جواب بده
من برم سحری بزنم تو رگ های وجود....بفرما سحری
:gol::gol:

ببخشید تشکر ندارم
اما جوابتو توی متن میدم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا مصطفی تو واقعا مشکلت چیه؟؟؟؟ چرا هر جا می ری بیخود بحثو سیاسی می کنی؟
هر جا پست دادی این اتفاق افتاد؟:surprised::surprised:
نمیدانم به خدا، خودم که مشکلی نمی بینم، شاید مشکلی رو به انسان ببندند، این قضیه اش فرق خواهد کرد!

لطف کنید مشخص کنید کجای بحث رو بنده سیاسیش کردم، از لحظه ورود من به تاپیک پیگیری بفرمایید:http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=2381404&postcount=25

ضمن آنکه عدم پخش صدای استاد شجریان خودش سیاسی است، بحث خواه نا خواه با سیاست آمیخته است، ولی بنده دامن نزدم به بحث سیاسی، البته تا زمانی که شما انحراف تاپیک به دست بنده به سمت موضوعات سیاسی رو مشخص کنید.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید یکم خوندنش سخت شد:دی
ولی سحری اجازه ادیت بهم نمی ده:دی

ram_call17

عضو جدید
دو روز دیگه عکس شجریانو مبندازن با یه زن خارجی یا چیزی مثل این،یا نشون میدن که ببینین معماری خونش ماسونیه!
خلاصه یه برچسبس پیدا میکنن که بگن غیر خودیه دیگه!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدانم به خدا، خودم که مشکلی نمی بینم، شاید مشکلی رو به انسان ببندند، این قضیه اش فرق خواهد کرد!

لطف کنید مشخص کنید کجای بحث رو بنده سیاسیش کردم، از لحظه ورود من به تاپیک پیگیری بفرمایید:http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=2381404&postcount=25

ضمن آنکه عدم پخش صدای استاد شجریان خودش سیاسی است، بحث خواه نا خواه با سیاست آمیخته است، ولی بنده دامن نزدم به بحث سیاسی، البته تا زمانی که شما انحراف تاپیک به دست بنده به سمت موضوعات سیاسی رو مشخص کنید.

کلا گفتم , هر تاپیکی که دیدم شرکت کردی ,توش بحث سیاسی انجام شد

منحصر به این تاپیک نمی شه

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نمی زنید و آزادی بیان حاکمه !

به نظرم گرچه صدای استاد بسیار زیباست و منم از طرفدارانشون بودم و هستم .... ولی انصافا کار این نوجون فوق العاده ست باید خیلی ازش تقدیر بشه ، به نظرم یکی از بهترین های ایران در آینده ست اگه امروز روش سرمایه گذاری بشه ! ;)

lastgoddess

عضو جدید
نمک خورد ینی چی ؟ اینا اگه آدم بودن دعایی که مردم دوسش داشتنو برنمیداشتن
حالا چی کار به سیاست داری
استاد به صدا و سیما نیازی نداره
اون که فقط گفت چیزی که من خوندمو سیاسیش نکنین بعدش اینا اومدن همینو چماق کردن زدن تو سرش و صداشو برداشتن
این یعنی آزادی بیان؟
استاد همه پل هارو پشت سرش خراب کرد............
واقعا حیف شد

بالا