بافر با جریان 150 میلی آمپر

Reza Karimi +

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]من[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]نیاز[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]به[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]یک[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بافر[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دارم[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بتونم[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ازش[/FONT][FONT=&quot] 150 [/FONT][FONT=&quot]میلی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]آمپر[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]را[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بکشم[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]در[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ضمن[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]نباید[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]این[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بافر[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]اختلاف[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]فاز[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]داشته[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]باشد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]یک[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]سمت[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]آی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]سی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ورودی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ها[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]باشد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]طرف[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دیگه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]خروجی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ها[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]اگر[/FONT][FONT=&quot] 8 [/FONT][FONT=&quot]تا[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ورودی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] 8 [/FONT][FONT=&quot]تا[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]خروجی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]داشته[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]باشد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]عالی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]میشه[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ممنون[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نگفتی دیجیتال یا آنالوگ فعلا اینو پیدا کردم جریان خروجی تا 500 میلی آمپر.

آخرین ویرایش:

Reza Karimi +

عضو جدید
من میخوام از هر پایه بتونم جریان 150 میلی آمپر رو بکشم
در ضمن دیجیتال
در اصل دارم روی تابلو روان کار میکنم که روی برای ستونها از ULN2803 استفاده کرده ام ولی LED ها نور چندان مطلوبی ندارن
این نوع LED که من دارم استفاده میکنم، حداکثر تا جریان 195 میلی آمپر رو میتونه تحمل کنه
ولی برای من 150 میلی کافیه

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام از هر پایه بتونم جریان 150 میلی آمپر رو بکشم
در ضمن دیجیتال
در اصل دارم روی تابلو روان کار میکنم که روی برای ستونها از ULN2803 استفاده کرده ام ولی LED ها نور چندان مطلوبی ندارن
این نوع LED که من دارم استفاده میکنم، حداکثر تا جریان 195 میلی آمپر رو میتونه تحمل کنه
ولی برای من 150 میلی کافیه

من تا حالا با تابلو روان کار نکردم ولی با سیستمی کار کردم که مجبور بودیم تعداد زیادی فرستنده مادون قرمز رو تحریک کنیم جالبه بدونی حداکثر جریان مجاز اونا حدود 20 میلی آمپر بود ولی ما حدود 2 آمپر از اونا میگذروندیم !
چطور ؟ زمان فعال بودن دیودها در ثانیه حدود یکصدم ثانیه بود در حقیقت ما با اینکار بار الکتریکی ثابتی رو از اونا میگذروندیم (حاصلضرب زمان در جریان) حدود 20 میلی کولن . در مورد تابلو روان هم میدونم که شما مجبوری سطرها و ستونها رو سویپ کنی .اینی که گفتم رو یه تست بزن البته روی یه LED بصورت آزمایشی. فکر کنم مشکل کم بودن نور حل بشه.

pouyan-asgharian

عضو جدید
مگه شما از روش جاروب سطری یا ستونی استفاده نمیکنی؟قضیه کم نوری تا حد زیادی حل میشه ها

بالا