باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور

sunyboy

عضو جدید
سلام دوستان عزیز سایت باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور افتتاح گردید!!

برای ورود به باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور از اینجا وارد شوید.

با تشکر و احترام:gol:

reza08

کاربر فعال

من که هر چی تلاش کردم موفق به باز شدن این سایت نشدم
:surprised:

sunyboy

عضو جدید
دوستان عزیز برای اولین بار که وارد سایت ما میشین باید یکم صبور باشید!! چون اولین لود سایت یک طول میکشه!! بعدش درست میشه!! برای ثبت نام هم فکر نمیکنم مشکلی باشه دوستانی که مشکلی در مورد ثبت نام دارن بگن راهنمایی کنم!! فقط به تصویر تایید کننده دقت کنید درست تایپ کنید!! و یک چیز هم قسمتی برای رشته تحصیلی و محل تحصیل و اینا رو باید پر کنید!! اگر دوست دارین ناشناس باشید ستاره یا هر کلمه یا کاراکتری رو وارد کنید در این قسمتها!! بجز این موارد مشکلی برای ثبت نام نداره!!

موفق باشید:gol:

sunyboy

عضو جدید
من که هر چی تلاش کردم موفق به باز شدن این سایت نشدم
:surprised:

مشکل چی بود؟ اگر لود سایته؟ یا طول کشیده خب گفتم که اگر اولین بار وارد بشین یکم طول میکشه برای لود سایت ولی بعد از لود سایت برای دفعات بعدی مشکلی نخواهید داشت!!;)

sunyboy

عضو جدید
بعضی از دوستان برای ثبت نام به مشکل برخوردن که بنده هم توضیح دادم که قسمت رشته تحصیلی-محل سکونت و محل تحصیل- جنسیت و تاریخ تولد رو باید پر کنند!! و به تصویر تایید کننده هم دقت کنین که به حروف کوچک و بزرگ حساسه هر چی که تصویرنشون میده رو باید وارد کنین بجز اینا مشکلی وجود نداره بازم اگر مشکلی داشتین همین جا بگین راهنمایی کنم

با احترام

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من همه ی قسمت ها حتی معرف رو هم پر کردم ولی دکمه ثبت نام رو که می زنم می گه شما یک قسمتو خالی گذاشتین . بیشتر از 50 بار در چندین روز مختلف اقدام به ثبت نام کردم و موفق نشدم . مطمئنم که گیر از سایته . اگه می تونی sunyboy عزیز منو راهنمایی کن تا موفق به ثبت نام شم .
ممنون

sunyboy

عضو جدید
دوست عزیز شما قسمت ثبت نام سریع رو پرکنید بعدش روی مریع قبول کردن قوانین کلیک کنید بعدش رو گزینه ارائه کردن رو بزنید در صفحه بعد یک ارور از شما میگیره اونم اینه که تصویر تایید کننده رو پرکنید با دقت هر چی که در تصویر میبینید رو وارد کادرش کنید دقت کنید عین تصویر رو وارد کنید به بزرگی و کوچکی حروف هم دقت کنید!!!

بقیه گزینه ها اختیاری هستن خواستین اطلاعات تکمیلی رو پر کنید یا نه اینا همه اختیاری هستن اگر پر هم نکنین اشکالی در ثبت نام نداره !!

موفق باشید!!

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما قسمت ثبت نام سریع رو پرکنید بعدش روی مریع قبول کردن قوانین کلیک کنید بعدش رو گزینه ارائه کردن رو بزنید در صفحه بعد یک ارور از شما میگیره اونم اینه که تصویر تایید کننده رو پرکنید با دقت هر چی که در تصویر میبینید رو وارد کادرش کنید دقت کنید عین تصویر رو وارد کنید به بزرگی و کوچکی حروف هم دقت کنید!!!

بقیه گزینه ها اختیاری هستن خواستین اطلاعات تکمیلی رو پر کنید یا نه اینا همه اختیاری هستن اگر پر هم نکنین اشکالی در ثبت نام نداره !!

موفق باشید!!

با این حساب فکر می کنم سایت شما منو دوس نداره :cry::cry::cry: چون من همه ی این کارارو بیش از 50 بار انجام دادم .

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! من خيلي راحت عضو شدم!:thumbsup2:
ممنون!;)

K_Maryam

عضو جدید

سلام

منم با موفقیت به عضویت باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور در اومدم
خوشحال میشم اگه کاری از دستم بربیاد

با احترام

sunyboy

عضو جدید
دوستان عزیز باشگاه دانشجویان پیام نور یکساله شد!

دوستانی که تمایل دارن به جمع ما بپیوندند! میتوانند از لینک زیر وارد باشگاه دانشجویان پیام نور شوند!

www.pnu-club.com

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم کلیک می کنم هم لینکشو کپی می کنم سرور نات فوند می زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sunyboy

عضو جدید
من هم کلیک می کنم هم لینکشو کپی می کنم سرور نات فوند می زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متوجه نشدم؟ یعنی میگین باشگاه برای شما لود نمیشه؟!! باشگاه روی یکی از بهترین دیتا سنترهای دنیا قرار داره و الان سرور باشگاه حدود 6 ماهه بدون دان شدن 24 ساله در دسترس بوده چطور برای شما لود نمیشه! بنده هم نمیدونم 100 در صد مشکل یا مرورگر شماست یا کانکشن شماست! فقط اینو بگم اگر با وی پی ان یا ف ی ل ت ر شکن بخواین وارد بشن لود نمیشه همین!:D

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور:)

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
www.pnu.daneshjuha.org/

من از این سایت اومدم.
از pnu-club امدم درست بود بازم ممنون

sunyboy

عضو جدید
کلا ادرس باشگاه دانشجویان پیام نور شده این! ادرس قبلی الان 8 ماهه عوض شده! برای ورود فقط از این ادرس استفاده کنید!

www.pnu-club.com

با تشکر و احترام مدیریت باشگاه دانشجویان پیام نور

winner_021

عضو جدید
سلام به بچه هاي اين باشگاه
من يه خواهش داشتم ولي دقيقا نميدونستم كه كجا مطرحش كنم
من اين ترم پايگاه داده دارم و يه سري سوالات و مثالهايي در رابطه با اين درس ميخواستم
كسي هست كه بتونه كمكم كنه؟
اصلا نمونه سوال ندارم واسه خوندنش,استادمونم كه خودش دست خالي تر از ماست:mad:!!!
ممنون ميشم:gol:

Borna66

عضو جدید
سلام به بچه هاي اين باشگاه
من يه خواهش داشتم ولي دقيقا نميدونستم كه كجا مطرحش كنم
من اين ترم پايگاه داده دارم و يه سري سوالات و مثالهايي در رابطه با اين درس ميخواستم
كسي هست كه بتونه كمكم كنه؟
اصلا نمونه سوال ندارم واسه خوندنش,استادمونم كه خودش دست خالي تر از ماست:mad:!!!
ممنون ميشم:gol:

با سلام خدمت دوستان
حتما" به باشگاه دانشجويان پيام نور به ادرس www.pnu-club.com مراجعه كنيد و در آن از جديدترين اخبار و اطلاعيه ها پيام نور و همچنين جديدترين نمونه سوالات رشته هاي پيام نور و هرچيزي كه مربوطه به پيام نور ميشه در ان پيدا كرد.
پس سريعتر در آن عض شويد و بنده و ساير دوستان در خدمت شما هستيم در باشگاه و منتظره حضور سبز شما عزيزان هستيم
روزگار خوش

jonny chomaghdar

عضو جدید
منم یه سوال دارم
ترم اول پیام نورم و نتونستم این ترم حتی 1 صفحه هم درس بخونم می تونم تا امتحان ها شروع نشده مرخصی بگیرم؟
اگه مرخصی نگیرم تمام درس هامو 0 میشم:cry:

froogh_8

عضو جدید
سلام.من نمونه سوالات سالهاي قبل رو دارم.البته تا اونجا كه خودم خوندم.دوست دارم اينجا بزارم.ولي بلد نيستم.اسكن هم كردم.شما راهنمايي مي كنين؟

بالا