باز هم یه سوال؟؟؟

S_K_AZ

عضو جدید
شما همین حرف خودت و بررسی کن
ببین الآن اگه من بگم شما درست میگی و باید اون پدر کشته شه ""در نتیجه میشه موافق و حرف هم مطابق میل شماست .
و دیگه این پست آخری و نمی دادی
پس بهتره به جای این صحبتا ""اعتقادی و که داری با دلیل و منطق بگی و بتونی اثباتش کنی
من تا حالا هر حرفی زدم ""سعیم و کردم با دلیل اثباتش کنم و ریزنکاتش و هم بگم
حتی گه گاه گفتم هنوز اگه شکی براتون هست بهم اعلام کنید تا بازترش کنم.
پس شما هم اگه اعتقادات خودت و در این زمینه بیان می کنی""با دلیل اثباتش کن و اگه طرفت بار اول و دوم درست متوجه نشد سعی کن دلایلت و با شیوه ی دیگه ای بیان کنی و مفصل توضیح بدی (گر چه شما با حرفت همه چیز و بیان کردی)
ولی بازم جای صحبت هست
بهتر نیست به جای اینکه مدام تکرار کنی که شما حرف من و متوجه نمیشید""دلایل محکم تری برای اثبات عقایدت میاوردی و مفصلا"توضیح میدادی؟
و بدون با این روش بهتر نتیجه می گیری و عقایدت برای دیگران کاملا روشن میشه
و برای هممون این قضیه صادقه
و عقایدمون برای همه روشن میشه
و اگه روحیه ی حقیقت پذیری و داشته باشیم که فطرتا"هممون داریم""اگه توی عقایدمون اشتباهی داشتیم ""با صحبتای درست دوستان اصلاحش می کنیم و این امور کمک می کنه که در زمان مواجهه با این اتفاقات بهتر تصمیم بگیریم و تصمیماتمون در راستای تحقق زندگی با کیفیت تر باشه
حالا تعریفهای این کیفیت بین افراد متفاوته
که در اصل با توجه به فطرت انسان نباید تفاوتی وجود داشته باشه
که قصور و اشتباه از ناحیه ی انسانیته
ولی حالا که این تفاوت ها در فلسفه ی انسان ها به وجود اومده
پس بهتره مفصل و با دلایل "اعتقادات خودمون و که معتقدیم حقیقته اثبات کنیم
و بتونیم به حقیقت برسیم
وقتی شما حرف من رو که سعی کردم در نهایت سادگی بیان کنم متوجه نمیشید و حتی حاضر نیستید روش فکر هم بکنید که دلیلش رو هم گفتم که عوض اینکه بیاین ببینید نظر مخالف درسته یا نه و فکر خودتون رو اصلاح بکنید در فکر اون هستید که در مقابل این نظر حرف های خودتون رو توجیه بکنید(دلیلش هم واضحه),آوردن جزئیات کار درستی نیست.
اگه افکار و عقایدتون در مغزتون رسوب کنه من و امثال من نمی تونیم اون رو تغییر بدیم.اکثر بحث هایی که شما باز کردین در اول تاپیک بحث کرده بودیم و بهشون جواب داده بودم.شما گفتید:<<پس بهتره به جای این صحبتا ""اعتقادی و که داری با دلیل و منطق بگی و بتونی اثباتش کنی من تا حالا هر حرفی زدم ""سعیم و کردم با دلیل اثباتش کنم و ریزنکاتش و هم بگم>> و دلیل برای حرفتون نیاوردید و هی نظراتتون رو چند بار تو یه قالب دیگه تکرار کردید ولی من دلیلم رو گفتم اگه دقت کنین.

ضمنا من نظرمو گفتم و انتظار ندارم همه اونو قبول کنن ولی همون طوری هم که ازلحنتون پیداست این شما هستین که تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارین حالا هر چقدر هم که بخواین این رو نقض بکنین.:w18:

بالا