****باحال ترین فرد باشگاه کیه****؟؟؟؟؟

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
شجاعتتو تحسین میکنم. بیا اینم جایزت:http://up6.iranblog.com/upload/90/shahrivar/3-5/13144791371.jpg

آخ ژون قره قوروت

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هر کسی مانند خودش رفتار کن تا نتیجه و عکس العمل کارهایش را قلباً احساس کند..........
این همه بزرگ و کوچیک توصیه می کنن که اگه کسی باهاتون بد یا خوب رفتار کرد شما همیشه خوب باشین حتما یه چیزی می دونن...

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این همه بزرگ و کوچیک توصیه می کنن که اگه کسی باهاتون بد یا خوب رفتار کرد شما همیشه خوب باشین حتما یه چیزی می دونن...
خب عزیزم بزرگها هم جائز الخطا هستند اشتباه کردند که گفتن ...... باید با هر کسی به زبون خودش صحبت کرد وگرنه کلاهت پس معرکه میباشد برادر

sade_messi

عضو جدید
با توجه به اطلاعاتي كه دوستانم در اين تاپيك به من دادم برنده قاطع اين راي گيري با اختلاف نسبت آراي بالا اينجانب مي باشم.
;):gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا نظر سنجیش کو هر کی میاد میگه من :biggrin:

artinbala999

عضو جدید

artinbala999

عضو جدید
نه نکشیاااااااااااااااااااااااا
خوب خودت قضاوت کن من اینجا شلغم فرنگیم که تو به فارز رای میدی؟؟ :دیییییییییییییییی :biggrin:
آخی دیدی حواست نی خو بگم نگار نمیگن ای خانومه خودش تاپیک زده همه هم میگن نگار نگار خو اونوقت فکر چشم بد مردم رو نمیکنی ؟ ما مگه چند تا از تو داریم که اونم چش بزنن!!

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی دیدی حواست نی خو بگم نگار نمیگن ای خانومه خودش تاپیک زده همه هم میگن نگار نگار خو اونوقت فکر چشم بد مردم رو نمیکنی ؟ ما مگه چند تا از تو داریم که اونم چش بزنن!!

اره راس میگیااااااااا
باز مخت بیش تر از من کار میکنه ناقلاااااااااااااا

artinbala999

عضو جدید
نوکرم . می جان تی قربان . داداش ما هم با دسته چاقو زنجان عجیب حال میکنیما!!!!!!
فدایی داری به خدا ما مخلصیم شما بیا ای طرفا دسته سهله یه چاقو میدم بهت البته جهت یادگاری چون ودونی که خطر داشته بیده!!