باحال ترين و گل ترين دختر باشگاه ... ==> ميخواي بدوني كيه بيا تو...

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام به همه ي بچه هاي گل باشگاه فرصت رو غنيمت مي شمرم و از طريق اين پست مهربونترين و گل ترين دختر باشگاه (samira3242) رو به همه شما معرفي ميكنم . نزديك به يكسالي ميشه كه من با ايشون آشنا هستم... [/FONT][FONT=&quot]
سميرا جان هر روز بيشتر و بيشتر با خوبي هاشون من رو شرمنده خودش ميكنه... به همين دليل ميخوام بهش بگم كه واسم خيلي خيلي عزيزه و با تمام وجودم دوسش دارم و آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون واسشون دارم .
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]«سميرا جان»[/FONT]
[FONT=&quot]هميشه لبخند بزن كه لبخندت زيباترين حادثه زندگيست ...:gol:

[/FONT]

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام به همه ي بچه هاي گل باشگاه فرصت رو غنيمت مي شمرم و از طريق اين پست مهربونترين و گل ترين دختر باشگاه (samira3242) رو به همه شما معرفي ميكنم . نزديك به يكسالي ميشه كه من با ايشون آشنا هستم... [/FONT][FONT=&quot]
سميرا جان هر روز بيشتر و بيشتر با خوبي هاشون من رو شرمنده خودش ميكنه... به همين دليل ميخوام بهش بگم كه واسم خيلي خيلي عزيزه و با تمام وجودم دوسش دارم و آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون واسشون دارم .
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]«سميرا جان»[/FONT]
[FONT=&quot]هميشه لبخند بزن كه لبخندت زيباترين حادثه زندگيست ...:gol:

[/FONT]
:eek::surprised:

ayhann

اخراجی موقت
چند تا از دخترای این باشگاه عاشق من شدن ولی من قبول نکردم:redface::redface::redface:

دروغگو خره :D:D:D

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گِل رُس؟

منکه کلی متواضع الاضلاعم برا خودم.
یه کار نکن کاری کنم که خاطرخوام شیا:razz:
:surprised:

راست میگه فاطمه جون تو متواضع الاضلاع بودنش شکی نیست ولی حواست باشه این پیر مرد یه بار گفت من مخ دخترا رو اتوبان 4 باند میکنم منم از اون موقع شناختمش که چقدر خبیث :child::w06: :D

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آوَرین آوَرین . مهربون ترین پسـر اینجا بعد از من کیه ؟؟ دیگه از من اسم نبرید پس.

:surprised: از اون پپسیه یه لیوان برا منم بریزین :D

می خوام حرفم رو بسط بدم :

یادتونه گفتم همه پسرای باشگاه منبع اعتماد به نفسن؟ الان می خوام بگم همه پسرا اعتماد به نفس کاذبن ;) نمونه این آقا بالاییه !

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised: از اون پپسیه یه لیوان برا منم بریزین :D

می خوام حرفم رو بسط بدم :

یادتونه گفتم همه پسرای باشگاه منبع اعتماد به نفسن؟ الان می خوام بگم همه پسرا اعتماد به نفس کاذبن ;) نمونه این آقا بالاییه !
;)
اون پایینیه هم هست:D