این گربه های ناز از آب ترسی ندارند !

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آب گریزی گربه بطور گسترده ای بعنوان حقیقت پذیرفته شده است .اما در حقیقت همه آنها این احساس را ندارند.برخی نژاد گربه ها ممکن است به شناکردن و حمام بعنوان ورزشی نفرت انگیز نگاه کنند اما فارغ از این افسانه ها نژادهایی از گربه وجود دارند که عاشق آب هستند.

خیلی کم اتفاق می افتد که شما بتوانید گربه ای را به راحتی و بدون زور حمام کنید.درحالیکه آنها بسیاری از اوقات مشغول تمیز کردن خود بوسیله لیس زذن بدنشان هستند! دانشمندان علت اصلی را اجداد آنها میدانند یعنی دوری کردن گربه سانان اولیه از آب باعث دور بودن گربه های فعلی از این مایع حیات بخش شده است.بطور مثال گربه وحشی در اروپا و آفریقا و گربه کویر در چین که با محدودیت آب در زمان تکامل حیاتشان مجبور بودند برای مقابله با مشکلات کمبود آب خود را با شرایط وفق دهند و یا شیر و پلنگ هایی که در جنگل های نزدیک رودخانه زندگی میکردند برای اسیر نشدن در دام شکارچیانی که ساکن رودها بودند (مثل تمساح)مجبور بودند از آب دوریکنند. از سوی دیگر و بالعکس این گروه ،برخی از گربه سانان بزرگ در طبیعت،به ویژه آنهایی که در مناطق گرم ساکن بودند ،برای خنک نگه داشتن بدن خود مرتبادر آب غوطه ور می شدند.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گربه خیس رو دوس ندارم بغل کنم -وقتی خودشون رو لوس میکنند خیلی بامزه میشند-خودشونو میکشند تا بهش محل بزاری و نازش کنی :D

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووییییییییییییییییییییییییییییییییییی خودااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چیقدههههههههههههههههههههههههه ناااااااااازنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوفد شوما برو ته چینت رو درس کن
:D

عهههههههههههه من درست نمیکنم کههههههههههههههههههههه
مامانم درست میکنه من میخولمممممممممممممممممممممممممممممم
بیچاره مامانم یه ذوقی میکنه من غذا خوردنی

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من خیلی نازن ک
خاستم یکی ازعکسارو انتخاب کنم ب عنوان بهترین ولی اخه همه برترینن
ممنون ازت

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط اون خپل که پهن شده بود تو دسشویی خوب بوت. بقیه که تو حموم بودن و این حرفا...:hate:
:d