این روزا یه حس جدیدو تجربه میکنم

moein749

عضو جدید
مرسی قشنگ بود
البته بگم هااااا کلی هم ایرانی که خارج از ایران زندگی میکنن بخاطر این برد زیبا و برای پیروزی تیم ملی والیبال (و البته فوتبال!) دعا کردن، ایرانی همیشه دلش برای ایران می تپه، چه داخل ایران باشه چه خارج... البته حس داخل ایران بودن یه چیز دیگس!!! ولی این چیزی از عرق ملی کسانی که خارج هستن کم نمیکنه...

shabnam111

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داااااااااااااارم ایراااااااااااااااااان
حتی اگر هزار سال نوری از مرزهات فاصله داشته باشم

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی قشنگ بود
البته بگم هااااا کلی هم ایرانی که خارج از ایران زندگی میکنن بخاطر این برد زیبا و برای پیروزی تیم ملی والیبال (و البته فوتبال!) دعا کردن، ایرانی همیشه دلش برای ایران می تپه، چه داخل ایران باشه چه خارج... البته حس داخل ایران بودن یه چیز دیگس!!! ولی این چیزی از عرق ملی کسانی که خارج هستن کم نمیکنه...

البته که این طوره ولی من عشق خارج نبودم از ایران خسته شده بودم از بی عدالتیها از ......

soheila01

عضو جدید
من این روزها یه حس جدید رو تجربه می کنم!!
خیلی حسه خوبیه
برای اولین بار کلاس هایی توی شهرمون برگزار می کنم که هنوز خیلی ها نمیدونن چی هست البته تا الان یه سری دانش آموزان جذب شدن امیدوارم که هر روز پیشرفت داشته باشیم!
خواستم بگم که من هم خوشحالم
آروزی روزهای شاد برای همتون

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این روزها یه حس جدید رو تجربه می کنم!!
خیلی حسه خوبیه
برای اولین بار کلاس هایی توی شهرمون برگزار می کنم که هنوز خیلی ها نمیدونن چی هست البته تا الان یه سری دانش آموزان جذب شدن امیدوارم که هر روز پیشرفت داشته باشیم!
خواستم بگم که من هم خوشحالم
آروزی روزهای شاد برای همتون
ارزوی روزهای شاد برای همه...............

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر آنچه از دل بر آید لا جرم بر دل نشیند

قشنگ بود استارتر، مرسی
به امید سربلندی ایران و ایرانیان

paisa

کاربر بیش فعال
واقعا چو ایران مباشد تن من مباد.گل گفتی .مرسیییییی