این دختر دیوانه نام خواننده مورد علاقه اش را روی پیشانیش حک کرد

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجه با دم شیر بازی نکن .... نه ولی دلم نمیاد بزنمت آواتارت خیلی معصوم و مظلومه دوسش دارم
به کی میگی جوجه من؟
خودم از اواتارم بهترم
منم همینطور دلم به حال این اواتارت میسوزه ببین چه خوشگل داره نیگاه میکنه

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کی میگی جوجه من؟
خودم از اواتارم بهترم
منم همینطور دلم به حال این اواتارت میسوزه ببین چه خوشگل داره نیگاه میکنه
خودم و ندیدی برو تو صفحه پروفایلم عکسمو ببین اگه دوس داشتی بیا ازدواج کنیم

kiana -m

عضو جدید
اینم یه نوع ابراز علاقه هستش دیگه ، به نظرم خیلی جسارت می خواد یه همچین کاری بکنی.:surprised:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا درست بودن رو کی تعریف کنه و چجوری تعریف کنه .. !!

اون پسر (باجزئیاتش کار ندارم) به اندازه ذهن خودش رفتار کرده .. آیا شما کسی که از سقف درک شما پایین تر هست رو نادان خطاب میکنید ؟!!
فقط از سقف درک من که خارج نبود کل ملت به کارش ایراد گرفتند مطمئنا هیچ آدم عاقلی کارشو تایید نمیکنه درسته

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. در مورد اولیش .. (درست بودن و نادرست بودن) : خیلی میتونه فرق داشته باشن (ممکنه یکی هم باشن) .. مثال میرنم : بعضی جاها وقتی یه روش جواب نمیده سریع میرن روش عکسش رو اعمال میکنن , که متاسفانه بعضا بدترین روش هست (اینو باید بیایی تو علم واست ثابت کنم .. اینجا جاش نیست)

2. خودکشی وقتی درست نیست که تو نفس پاکت رو بکشی .. ولی اگر تونستی نفس بد رو بکشی ,لحظه ایی برای انجامش غفلت نکن (کشتن جسم که خیلی اشتباه هست .. چون عملا بر ساز ناامیدی زدی که بهش بدترین خصلت میگن)

3. وقتی بجا و درست باشه

به نظر من خودکشی تحت هر شرایطی بد باور کنن همین پسر که خودکشی کرد بعدش نجات یافت الان حتی خودش هم به کاراش میخنده چه برسه به دیگران

Fatimba

عضو جدید
دمش گرم منم میخوام یه همچین کاری بکنم :biggrin: البته نه در این حد.میخوام گردنبند و انگشتر و پیکسلشو بگیرم.البته درکو نمیگم :D

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاش حداقل خواننده هم اسم اين دختره رو رو پيشانيش حك مي كرد :D

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا خدا عجب آدمای پیدا میشن خودتت به راه راست هدایتش کن....

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقشه خوانندهه باش ازدواج کنه کجا کسیو پیدا میکنه اینجوری عاشقش باشه:)