ایران در آستانه سبزترین محرم تاریخ

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چیزی به شروع محرم نمونده ها
می دونید که بیش از هزار ساله که شیعیان در دهه ی اول این ماه به عزاداری برای شهیدان واقعه ی کربلا می پردازند .
این مراسم به اشکال متفاوتی در سراسر ایران و همیطور در سایر کشورها (بلاد کفر !!!) برگزار میشه .
اما امسال رنگ و بوی دیگه ای داره
رنگی به رنگ سبز آزادی و بویی به بوی گل لاله ی روییده بر مزار شهدای راه آزادی .

حامیان جنبش سبز آمادگیه خودتون رو برای حضور هر چه بهتر در سبزترین محرم تاریخ (محرم 88) اعلام کنید .

با امید به حضور میلیونی سبزها در تاسوعا و عاشورای حسینی . . .

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجايي كه من اطلاع دارم بكاربردن پرچم بغير از رنگ سبز ممنوع شده تو محرم!

mohmp

اخراجی موقت
آقا راسته می گن تکیه ها باید مجوز بگیرن یا از نماد سبز استفاده نکنن و از این خزولات ...

من فک کنم یکی از شلوغ ترین نقاط تهران در روز تاسوعا و عاشورا، میدان هفت حوض تهرانپارس باشد.
راستی از این تهران پارسیها خبری نیست. چه بی بخار شدن. یکی از بچه محل های قدیمی من بیاد اینجا دفاع کنه !! قبلا میگفتن یوسف آبادی ها بخار ندارن که روز 23 خرداد همه دیدن چه گلی کاشتن. دمشون و دممون یکجا گرم ;)

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا راسته می گن تکیه ها باید مجوز بگیرن یا از نماد سبز استفاده نکنن و از این خزولات ...

من فک کنم یکی از شلوغ ترین نقاط تهران در روز تاسوعا و عاشورا، میدان هفت حوض تهرانپارس باشد.
راستی از این تهران پارسیها خبری نیست. چه بی بخار شدن. یکی از بچه محل های قدیمی من بیاد اینجا دفاع کنه !! قبلا میگفتن یوسف آبادی ها بخار ندارن که روز 23 خرداد همه دیدن چه گلی کاشتن. دمشون و دممون یکجا گرم ;)

دقيقا بالعكس بايد فقط از رنگ سبز استفاده كنن! ;)

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم که امسال شاله سبزم دوره گردنمه
سید هم هستم دیگه هیچ مزدوری نمیوته بیاد و چرت بگه

H.HASHEMI

عضو جدید
نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز دانش‌آموزان عالم را همه دانا کند
ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین
بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند

تقدیم به شهدای جنبش سبز و آزادی خواهان ایران

پنجره

اخراجی موقت
نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز دانش‌آموزان عالم را همه دانا کند
ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین
بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند

تقدیم به شهدای جنبش سبز و آزادی خواهان ایران
از اين 72 تن مرده چندين نفرشان زنده شدند :eek:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز

خزعبلات:victory:
از اين 72 تن مرده چندين نفرشان زنده شدند :eek:
میشه بگی از کدوم قسمتش احساس کردی که میگه هفتاد و دو تن زنده شدند؟!:wallbash: روی ادبیات فارسیت کار کننننننننننننننننن:wallbash:

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خزعبلات:victory:

میشه بگی از کدوم قسمتش احساس کردی که میگه هفتاد و دو تن زنده شدند؟!:wallbash: روی ادبیات فارسیت کار کننننننننننننننننن:wallbash:

شما خودتو ناراحت نکن
بالاخره یه روز درست میشه . . .
:w34:

mizz

عضو جدید
آره........چه حالی میده..باید 1 جارو معلوم کنن همه برن اونجا که زیاد باشیم...

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم امسال اجازه حرکت دسته توی خیابونارو نمیدن

کسی در این رابطه چیزی نشنیده ؟