ایران اصلا اینترنت ندارد!

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
خوب هدف اصلی دولت همین هست که شما به این چیز ها دسترسی نداشته باشید.
در همین فتنه اخیر کافی بود اینترنت با سرعت بالا داشتید.بیشتر نظام را تخریب میکردید.

در ضمن چرا شما منظور من را نمیفهمید.
من هم میگم ضعف داره.ولی اینطور نیست که تیتر کنیم که ایران اینترنت ندارد و نظام را تخریب کنیم

یه مثال:
اگه یکی کار زشتی انجام میده نباید که شاهدان ماجرا رو بکشه. باید خودشو اصلاح کنه.
اگه کارتون درسته(که نیست) ، پس از چی میترسین؟!

قضیه این هست که یک انسان بیگانه گفته که ایران اصلا اینترنت ندارد .اون وقت شما خوشحالی و داری ازش تشکر میکنی.
در صورتی که وقتی یک خارجی این مطلب را بخونه.نمیدونید در مورد ما ایرانی ها چه فکری میکنند.
اون ها فکر میکنند ایرانیان یک موجود بیسواد هستند .
فکر میکنند ما مردمانی در حد مردم افریقا و کره شمالی هستیم.که از اطلاعات روز دنیا بدور هستیم.
ولی اینطور نیست.
لطفا از توهین به خودتون دوری کنید

چی دارید میگید؟! چه ریطی داره؟!! فقط داره مقایسه میکنه.

پس شما بگید فردا قران هم اتیش بزنند و وقتی خواستیم از اتیش زدن قران جلوگیری کنیم.بگیم که اسلام با اتیش زدن قران تخریب نمیشه و بزارید کارشون را بکنند.اره؟؟
شما چرا فکر میکنید من با وسیله ارتباطی مشکل دارم؟؟؟؟؟

به قران چه ربطی داره؟ اسلام رو با خودتون و قران رو با اینترنت مقایسه میکنی؟!:surprised:
تو نقل قول اول این پست از خودت قرمز کردم. (اراجیفی راجع به تخریب و ......)

چرا به این نکته توجه نمیکنید که من بارها گفتم سرعت اینترنت ایران بسیار خوب نیست.
ولی اینطور نیست که بگوییم اینترنت نداریم

آقا بی خیال. همه چی خوبه.
برا بار آخر: هیشکی نمیگه که اینترنت قطعه فقط در مقایسه با استاندارد های جهانی ......
بیخیال عالیه;)

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه هر سايتي رو بخام راحت مي تونم باز كنم و محدوديتي ندارم شما ها رو نمي دونم !
هرکسی مشکلی نداره و اینترنت اینجا براش خوبه نشون دهنده اینه که لیاقتش همین قدره ولی من وخیلی از دوستان مشکل داریم چون لیاقتمون بیشتر از این حده .
:gol:

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکسی مشکلی نداره و اینترنت اینجا براش خوبه نشون دهنده اینه که لیاقتش همین قدره ولی من وخیلی از دوستان مشکل داریم چون لیاقتمون بیشتر از این حده .
تو از كجا مي دوني من سرعتم چقدره و كجا هستم ؟!
من كه هر كاري مي خواستم انجام بدم با ف.... بدون ف.... برام مشكلي نبوده
هم ويدئو مي بينم بدون قطع شدن تازه جلو هم مي برمش دانلود هاي سنگين هم در حد خودم انجام مي دم ديگه چكار مي خوام بكنم كه نتونستم ؟!

من نگفتم سرعت اينترنتمون تو دنيا تك اما جوابگوي نيازهاي من واقعا بوده !

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
مراجعه شود به پست دوم :cool:
منو میگی؟؟؟:surprised:
خوب اون مشکلش اینه که یادش نبود، باس حواسشو بیشتر جمع کنه... بقیه یادشونه
منم گفتم یادآوری کردی...درسته؟:D
خوشبحالتون ! چون لابد *****شكنهاي خوبي داريد . :smile:
نچ...

خداوند vpnرا آفرید!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب هدف اصلی دولت همین هست که شما به این چیز ها دسترسی نداشته باشید.
در همین فتنه اخیر کافی بود اینترنت با سرعت بالا داشتید.بیشتر نظام را تخریب میکردید.
در ضمن چرا شما منظور من را نمیفهمید.
من هم میگم ضعف داره.ولی اینطور نیست که تیتر کنیم که ایران اینترنت ندارد و نظام را تخریب کنیم
نظامی که از مردم بترسه هیچوقت نمیتونه به پیشرفت فکر کنه چون مردم هم از اون نظام میترسند و عامل اصلی پیشرفت هم همین مردم هستند.

آزادی فقط این نیست که بریم خارج از کشور توی سخنرانی بگیم ما آزادی داریم مردم ما هر کاری بخوان میکنند! ولی بعد بیایم اینترنت رو محدود کنیم بیایم اس ام اس ها رو قطع کنیم .. پارازیت ها رو تا مرز آب پز شدن مغز مردم زیاد کنیم ... روزنامه های مخالف رو تخته کنیم و فقط مجیز گویان و پاچه خوارها رو نگه داریم .... به هیچ رسانه تصویری مجوز فعالیت ندیم و به صدا و سیما ماموریت بدیم تا صبح تا شب ما رو مدح و ستایش بکنه ! .. تا به خیال خودمون مردم علیهمون فتنه نکنند !!

فاصله مردم و حکومت به صورت چشم گیری زیاد شده ...

متاسفم برات که داری از دیکتاتورهایی دفاع میکنی که با چنگ و دندون حکومت منفورشون رو گرفتند و برای حفظ کردنش از هیچ جتایتی هم دریغ نمیکنند ... مردم رو توی خاک خودشون نکشید اینترنت پر سرعت باشه برای خودنون!

آخرین ویرایش:

ziarifar

عضو جدید
یه مثال:
اگه یکی کار زشتی انجام میده نباید که شاهدان ماجرا رو بکشه. باید خودشو اصلاح کنه.
اگه کارتون درسته(که نیست) ، پس از چی میترسین؟!

چی دارید میگید؟! چه ریطی داره؟!! فقط داره مقایسه میکنه.

به قران چه ربطی داره؟ اسلام رو با خودتون و قران رو با اینترنت مقایسه میکنی؟!:surprised:
تو نقل قول اول این پست از خودت قرمز کردم. (اراجیفی راجع به تخریب و ......)

آقا بی خیال. همه چی خوبه.
برا بار آخر: هیشکی نمیگه که اینترنت قطعه فقط در مقایسه با استاندارد های جهانی ......
بیخیال عالیه;)

وقعا چه میکشید و میکشیم با این خلق دوست عزیز

ziarifar

عضو جدید

واقعا باید این جملتون رو طلا گرفت.;)دقت داشته باشید که حرف اکثر تحصیلکرده ها مثل شماست.تنها

wasper

عضو جدید
شما امکانات کشور هم در نظر بگیرید.ما الان در تحریم گسترده قرار داریم.
هزینه های بسیار بالایی باید پرداخت که همه به اینترنت بالای 1 مگ دسترسی داشته باشند.
چون کشور ما در حال پیشرفت هست و هنوز خیلی کارها هست که ارزش سرمایه گذاری بیشتر داره.
من تا همین 3 سال پیش از دیال اپ استفاده میکردم.
ولی الان خیلی بهتر شده.
مطمئنن چند سال دیگه وضعیت بهتر میشود

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزینه های بسیار بالایی باید پرداخت که همه به اینترنت بالای 1 مگ دسترسی داشته باشند.
چون کشور ما در حال پیشرفت هست و هنوز خیلی کارها هست که ارزش سرمایه گذاری بیشتر داره.
ولی الان خیلی بهتر شده.

;کاش مشکل فقط همین یکی بود!!!
متاسفانه اینو بگم که به طرز وحشتناکی دوست نداری از دولت و اشخاصش انتقاد بشه!!!
اینکه سرعت اینترنتمون بیش از حد تصور پایینه مثل اینکه براتون مهم نیست!!!

pedram_irani

عضو جدید
دو عامل اینترنت را به فنا برده است مسدود کردن سایت ها ، سرعت بسیار پایین
جالب است که بدانیم چندی پیش در فنلاند داشتن اینترنت چند مگابیت در ثانیه جز حقوق شهروندی محسوب شد و در ایران مسئولان متفرعنانه میگویند از 128 کیلو بیشتر لازم نیست و عملا کشور را هل میدهند به سمت عقب ماندگی

wasper

عضو جدید
;کاش مشکل فقط همین یکی بود!!!
متاسفانه اینو بگم که به طرز وحشتناکی دوست نداری از دولت و اشخاصش انتقاد بشه!!!
اینکه سرعت اینترنتمون بیش از حد تصور پایینه مثل اینکه براتون مهم نیست!!!

من مشکلی با انتقاد از دولت و اشخاصش ندارم.بیشترین انتقاد ها را میشه مخصوصا از دولت انجام داد.من خودم بارها گفتم که احمدی نژآد را اصلا قبول ندارم.و بهش رای ندادم.
من با تخریب نظام مشکل دارم.
شما 1000 تا تاپیک باز کنید.تیتر کنید که سرعت اینترنت ایران بسیار ناچیز هست .بد هست.مشکلی نیست
ولی وقتی تیتر زده میشه ایران اصلا اینترنت نداره.یعنی دارید تخریب میکنید.

wasper

عضو جدید
دو عامل اینترنت را به فنا برده است مسدود کردن سایت ها ، سرعت بسیار پایین
جالب است که بدانیم چندی پیش در فنلاند داشتن اینترنت چند مگابیت در ثانیه جز حقوق شهروندی محسوب شد و در ایران مسئولان متفرعنانه میگویند از 128 کیلو بیشتر لازم نیست و عملا کشور را هل میدهند به سمت عقب ماندگی

این حرف را کی زده.؟؟؟؟؟؟؟
نظام زده.؟؟؟
یا یک نفر در دولت احمدی نژاد زده.
مردم به هر دلیلی بهش رای دادند.ایشون 4 سال رئیس جمهور شد.در این 4 سال هر تصمیمی میتونه بگیره.
میخواستید بهش رای ندید.
اون موقع که انتخابات بود کسی به فکر اینترنت بود.؟؟
ایا یکبار از کاندیدا سوال پرسیده شد که چرا سرعت اینترنت پایین هست.؟؟؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه هر سايتي رو بخام راحت مي تونم باز كنم و محدوديتي ندارم شما ها رو نمي دونم !

:surprised::surprised::surprised:

من هم محدودیت ندارم :w16:
ولی رای با اکثریته :w06:

:eek::eek:

اكثريت تويي ؟؟

:wallbash::wallbash::wallbash:این همه آدم

ولی الان خیلی بهتر شده.

بله خب ...ولی برا شما پایتخت نشینا....اگه شما 3 سال پیش از دیال آپ استفاده می کردی ما داریم استفاده می کنیم.....یه سر به قانون اساس کشور های مختلف از جمله چین بزن برادر من بعد دور وردار ...منم بسیجی بودم 7 سال .....ولی ربطی نمی بینم....وقتی اشتباه بگو بعله این جرأتت نشون میده دوست من نه کم آوردنت

shahidi721

اخراجی موقت
ایران اصلا اینترنت ندارد!
کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه اتحادیه جهانی مخابرات حداقل دسترسی کاربران به اینترنت 256 کیلوبیت در ثانیه را به عنوان شاخص ضریب نفوذ محاسبه می کند گفت: از نظر اتحادیه جهانی مخابرات، ایران اینترنت ندارد و ضریب نفوذ اینترنت در ایران زیر یک درصد است.

علی اکبر جلالی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه ضریب نفوذ اینترنت و تلفن همراه معیار توسعه یافتگی ارتباطات در کشورها تلقی می شود گفت: در شرایطی که نهادهای بین المللی مانند اتحادیه جهانی مخابرات (itu) بررسی مقایسه ای کشورها را انجام می دهند و عدم حضور یک کشور در این مقایسه ها به طور قطع منفی تلقی می شود نیازمند پذیرش شاخص های بین المللی هستیم
وی با تاکید بر اینکه شاخص های جهانی معتبر هستند و ایران نیز عضو itu است افزود: اتحادیه جهانی مخابرات دسترسی کاربران به اینترنت با سرعت کمتر از 256 کیلوبیت در ثانیه را در آمارها محاسبه نمی کند.
جلالی با بیان اینکه دسترسی کاربران به اینترنت دایل آپ (کمتر از 56 کیلو بیت) جزء شاخص های ضریب نفوذ محسوب نمی شود ادامه داد: از نظر اتحادیه جهانی مخابرات، ایران اینترنت ندارد و ضریب نفوذ اینترنت در ایران زیر یک درصد است.
این کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه با توجه به شاخصهای بین المللی همچون itu، استناد به شاخص های داخلی بی مورد است ادامه داد: اگر از نظر مسئولان مشکلی در نحوه انجام این مقایسه ها وجود دارد باید به عنوان یک عضو سازمان itu از روشهای قانونی اعتراض خود را به آن نهادها منتقل کنند و در غیر این صورت باید تابع قوانینی بود که در سطح جهانی مطرح می شود.
جلالی گفت: انتظار نمی رود کسانی که باید مسئول توسعه اینترنت در کشور باشند و از آن دفاع کنند خود عامل تاخیر و ترمز در توسعه این فناوری شوند.
استاد دانشگاه علم و صنعت با مطرح کردن این سئوال که چگونه است وقتی آمارهایی به نفع ما داده می شود از آنها استقبال می کنیم اما آمارهایی که به نفع کشور نیست را تکذیب کرده و مردود می دانیم ادامه داد: به عنوان مثال کشور ما دو بار در نهضت سوادآموزی جایزه جهانی گرفت که به آن افتخار کردیم اما در مواردی که به نفع ما نیست عکس العمل منفی نشان می دهیم.
این کارشناس فناوی اطلاعات با تاکید براینکه در بعضی زمینه های فناوری اطلاعات به موفقیتهای خوبی در کشور دسترسی پیدا کرده ایم به مهر گفت: متاسفانه نتوانسته ایم آنها را به درستی عرضه کنیم که این مسئله باعث می شود در شاخص های جهانی موفقیت خوبی را در حوزه it نداشته باشیم. به عنوان مثال در حوزه خدمات الکترونیک برخط، بیش از هزار خدمت الکترونیک در کشور وجود دارد اما هیچ یک از نهادهای دولتی تاکنون نتوانسته اند این خدمات را به نحوی دسته بندی کند که در نهادهای بین المللی قابل استناد باشد.
وی گفت: کشور ما در بعضی شاخص ها مانند اینترنت با پهنای باند زیاد مسلما جایگاه خوبی ندارد چرا که برای مثال در کره جنوبی 97 درصد مردم از اینترنت با پهنای باند متوسط 5/14 مگابیت در ثانیه استفاده می کنند و این در حالی است که در کشور ما کمتر از یک درصد مردم به اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت دسترسی دارند.
استاد دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر اینکه باید استراتژی مشخصی را برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظر بگیریم و اگر واقعا آن را مضر به حال جامعه می دانیم آن را تعطیل کنیم افزود: سازمان های بین المللی در ارائه شاخص ها هیچگونه خصومت و غرض ورزی با ما ندارند و پاک کردن صورت مسئله مشکلی را حل نخواهد کرد.
به گزارش مهر، طی هفته های مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بارها نسبت به انتقادات مطرح شده در زمینه ضریب نفوذ اینترنت در کشور و محدودیت در سرعت دسترسی به این فناوری، موضع گرفته و اعلام کردند که شاخص های بین المللی با برخی اهداف خاص مطرح می شود و در این بخش نباید دچار آفت شاخص زدگی شد.
من نمی دونم هدف شما از کوبدن کشورتون چیه لطفا شفاف بیان کنید:gol:

mhbitman

عضو جدید
گویا بعضی مخالفین این تاپیک فکر می کنند همه هدف نت وبگردییه که به اون استناد می کنند.
اگر نت رو بزرگترین صنعت هزاره ی سوم شد به خاطر این بود که تونست مکان بعنوان یکی از دو عامل بزرگ محدود کننده ی بشر را از بین ببرد و با استفاده ی خوب از زمان اتلاف زمان رو به کمترین حد ممکن برسونه .چرا viop نداریم و elearning پا نمی گیره و ویدیو کنفرانس نداریم .ایا دلیل اینها چیزی به جز منی پهنای بانده
در ضمن در ژاپن بهای نت 1/747 حداقل در امد شهرونداست

shahidi721

اخراجی موقت
گویا بعضی مخالفین این تاپیک فکر می کنند همه هدف نت وبگردییه که به اون استناد می کنند.
اگر نت رو بزرگترین صنعت هزاره ی سوم شد به خاطر این بود که تونست مکان بعنوان یکی از دو عامل بزرگ محدود کننده ی بشر را از بین ببرد و با استفاده ی خوب از زمان اتلاف زمان رو به کمترین حد ممکن برسونه .چرا viop نداریم و elearning پا نمی گیره و ویدیو کنفرانس نداریم .ایا دلیل اینها چیزی به جز منی پهنای بانده
در ضمن در ژاپن بهای نت 1/747 حداقل در امد شهرونداست
چه ربطی به موضوع داشت:gol:

Hakhamansh

عضو جدید
همه میدونن که سرعت اینترنت تو ایران واقعا فاجعه ست.

و در ضمن اینم میدونن که سرعت نت تو افغانستان از ایران بیشتره.

و نمیدونم چرا بعضیا هر انتقاد و هر اماری رو که میاد و برضد ایران هست رو، بد برداشت میکنن و میگن برای خراب کردن ایرانه و دست امریکا و اسرائیل تو کاره.

wasper

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised:

:eek::eek:

:wallbash::wallbash::wallbash:این همه آدم

بله خب ...ولی برا شما پایتخت نشینا....اگه شما 3 سال پیش از دیال آپ استفاده می کردی ما داریم استفاده می کنیم.....یه سر به قانون اساس کشور های مختلف از جمله چین بزن برادر من بعد دور وردار ...منم بسیجی بودم 7 سال .....ولی ربطی نمی بینم....وقتی اشتباه بگو بعله این جرأتت نشون میده دوست من نه کم آوردنت

:cry:
تو کمتر شهری هست که adsl نیست
واقعا شما از dialup استفاده میکنی.
برو یک ایرانسل بگیر .ماهی 10 تومان بده.موبایل را با کابل به کامپیوتر وصل کن.سرعتش از adsl 128 بیشتر هست

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشکلی با انتقاد از دولت و اشخاصش ندارم.بیشترین انتقاد ها را میشه مخصوصا از دولت انجام داد.من خودم بارها گفتم که احمدی نژآد را اصلا قبول ندارم.و بهش رای ندادم.
من با تخریب نظام مشکل دارم.
شما 1000 تا تاپیک باز کنید.تیتر کنید که سرعت اینترنت ایران بسیار ناچیز هست .بد هست.مشکلی نیست
ولی وقتی تیتر زده میشه ایران اصلا اینترنت نداره.یعنی دارید تخریب میکنید.

باید قبول کرد که از هرکس یا از هر نظامی میشه انتقاد کرد.ولی اینکه خیلیا بحث تخریب نظامو پیش میکشند بخاطر اینه که در برابر انتقادات ناتوانند.و به همین خاطر بحث تخریب رو وسط میکشند.
وقتی سرعت اینترنت در کشور متوسطی مثل کره نسبت سرعتش به ایران حدودا 200 به 1 هست پس باید گفت که اینترنت در ایران وجود داره ولی اینترنت ایران نسبت به دنیا عقب افتاده تشریف داره!!!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:
تو کمتر شهری هست که adsl نیست
واقعا شما از dialup استفاده میکنی.
برو یک ایرانسل بگیر .ماهی 10 تومان بده.موبایل را با کابل به کامپیوتر وصل کن.سرعتش از adsl 128 بیشتر هست
با این نظرت کاملا موافقم.خودمم قصد انجام همین کارو دارم.

بالا