ایرانی های خارج نشین!

Azin*

عضو جدید
سلام دوستان، تاپیک معرفی‌ دوستان جدید ندارین؟ من آذین هستم از آمریکا. اینجارو اتفاقی‌ پیدا کردم. منم تو جمع دوستانه یا غیر دوستانه خودتون دوستانه بپذیرین دیگه! از خودم هم بخوام بگم، نمی‌دونم چی‌ باید بگم! من نه مهندسم نه دکتر! بنده دانشجوی هنرهای زیبا هستم و بیکار ولی‌ خوشحال و خوشبین! اوهوم

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان، تاپیک معرفی‌ دوستان جدید ندارین؟ من آذین هستم از آمریکا. اینجارو اتفاقی‌ پیدا کردم. منم تو جمع دوستانه یا غیر دوستانه خودتون دوستانه بپذیرین دیگه! از خودم هم بخوام بگم، نمی‌دونم چی‌ باید بگم! من نه مهندسم نه دکتر! بنده دانشجوی هنرهای زیبا هستم و بیکار ولی‌ خوشحال و خوشبین! اوهوم
سلام
حال شما
امیدوارم خوب باشید خودتون و خانواده محترمتون
مهم نیست مهندس باشی یا نه مهم نیست الان کجا هستی ایران امریکا یا هرجا ی دیگه
مهم اینه هم زبون و هم وطنی ....اینجا هم همه ما دوست هستیم با هر سلیقه سیاسی یا سطح اجتماعی...

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام به روی ماهت:smile:
بنده هم به عنوان یک ایران نشین بهت خوش آمد میگم;):Dخوش اومدی دوست عزیز:smile:(یه کامیون از این گلا:gol:)

Azin*

عضو جدید
منم تگزسم که! بابا هرچی‌ ایرونیه یا تو لوس آنجلس یا تگزس! من هوستون ام. مرسی‌ بچه‌ها از خوش اومد گویی هاتون! بیاین جون من یکم از این تعارف‌های ایرانی واسم بکنین! من ۱۰ سال ایران نیومدم! دلم لک زده واسه این ایرونی‌ بازیها! مردیم بسکه هند و ژاپنی و ویتنامی اینجا دییدیم تو دیار کفّار! هها...

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تگزسم که! بابا هرچی‌ ایرونیه یا تو لوس آنجلس یا تگزس! من هوستون ام. مرسی‌ بچه‌ها از خوش اومد گویی هاتون! بیاین جون من یکم از این تعارف‌های ایرانی واسم بکنین! من ۱۰ سال ایران نیومدم! دلم لک زده واسه این ایرونی‌ بازیها! مردیم بسکه هند و ژاپنی و ویتنامی اینجا دییدیم تو دیار کفّار! هها...
تعارف چیه اس؟
خاک کف پاتونم
خوبس؟
من اصفهانیم تو کجایی هستی؟

???zendegi

عضو جدید
سلام عزیزم حال شما خوبید؟خوشید؟مامان بابا؟خواهر برادر؟همه خوبن؟خیلی خوش اومدید وای قدمتون روچشم اتفاقأ دیشب با فامیل دور هم بودیم کلی یادتون کردیم.خواستیم امشب باهاتون تماس بگیریم که خودتون زحمتشو کشیدید.:w30:
[
دیگه کلی تعارف کردم فعلأچیزی یادم نمیاد:w20:

QUOTE=Azin*;4236056]منم تگزسم که! بابا هرچی‌ ایرونیه یا تو لوس آنجلس یا تگزس! من هوستون ام. مرسی‌ بچه‌ها از خوش اومد گویی هاتون! بیاین جون من یکم از این تعارف‌های ایرانی واسم بکنین! من ۱۰ سال ایران نیومدم! دلم لک زده واسه این ایرونی‌ بازیها! مردیم بسکه هند و ژاپنی و ویتنامی اینجا دییدیم تو دیار کفّار! هها...[/QUOTE]

Azin*

عضو جدید
سلام عزیزم حال شما خوبید؟خوشید؟مامان بابا؟خواهر برادر؟همه خوبن؟خیلی خوش اومدید وای قدمتون روچشم اتفاقأ دیشب با فامیل دور هم بودیم کلی یادتون کردیم.خواستیم امشب باهاتون تماس بگیریم که خودتون زحمتشو کشیدید.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w30.gif
[
دیگه کلی تعارف کردم فعلأچیزی یادم نمیادhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w20.gif

وای‌ها ها ها.. ایول! بازم بیا از اینکارا برام بکن جون من! مرسی‌ D:

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خوبی شما خوش اومدی همین دیگه کلا خوش اومدی امیدوارم اینجا بهت خوش بگذره

z@p

عضو جدید
بزرگی پرسید:دوست می خواهی یا دنیا؟گفت:یک دوست دارم که یک دنیاست.
خوش اومدی دوست عزیز خوشحالمون کردین.با 1شاخه گل ورودتونو خوشامد میگم:gol:تقدیم به شما

Azin*

عضو جدید
فدا مدات:D

میگم اونجا آب و هوا در چه حاله آذین جون؟:redface:

گرم! ما اینجا اصولاً زمستون نداریم.. آب و هوای شرجی و گرم. دهنمون سرویس بود تابستون! الان هم بنده با تی‌ شرت و شلوارک نشستم اینجا با پنجره باز! یه حالی‌ میده!‌ها ها

z@p

عضو جدید
خوش به حالتون من از پاییز و زمستون نفرت دارم.

masoud145

اخراجی موقت
سلام ابجی ........خوش امدید.................
مگه تو امریکا هم بی کار پیدا میشه؟

Azin*

عضو جدید
خوش به حالتون من از پاییز و زمستون نفرت دارم.

اوا نگو! من می‌میرم واسه یک ذره برف! باور میکنی‌ الان ۸ ساله برف ندیدم؟! یادمه بچه که بودم، مشهد بودیم ،برفاش وحشتناک بود بعد با بابام می‌رفتیم بالای تراس خودمونو پرت میکردیم پائین تو برف!‌ها ها.. یادش بخیر..

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گرم! ما اینجا اصولاً زمستون نداریم.. آب و هوای شرجی و گرم. دهنمون سرویس بود تابستون! الان هم بنده با تی‌ شرت و شلوارک نشستم اینجا با پنجره باز! یه حالی‌ میده!‌ها ها

واقعــــــــــــــــــــــــا:surprised:اخبار میگفت نیویورک آب و هواش به شدت زمستونیه و اینا...اونجا هم نکنه مثل اینجا آب و هوی شمال و جنوبش زمین تا اسمون فرق میکنه آره؟:confused:

پ.ن:میگم خیلی خوبه ها ....هنوز اصطلاحات ایرانی از یادت نرفته:D

Azin*

عضو جدید
سلام ابجی ........خوش امدید.................
مگه تو امریکا هم بی کار پیدا میشه؟

ممنون. آره بابا. . اینجا الان بیکاری بیداد میکنه! مهندساش بی‌ کارن چه برسه به هنرمنداش! البته زرنگ باشی‌ کار هست.. من اونجوری نیستم.. یعنی‌ آدم صادقی هستم.. اهل زبون بعضی‌ اینا نیستم واسه همین همیشه سرم کلاه میره وقتی‌ موقعیتش پیش میاد.. من خوشم میاد تو حال خودم باشم.. کارای هنریمو بکنم..زیاد اهل مردم داری نیستم.. همینش برام مساله ‌ست الان. ولی‌ خوب در کنارش کارای متفرقه می‌کنم! مثل تدریس خصوصی و عکاسی..ببخشین دیگه..قشر ما یکم خاصه..ساکت و بی‌ دغدغه و ساده زیست.. :)

Azin*

عضو جدید
واقعــــــــــــــــــــــــا:surprised:اخبار میگفت نیویورک آب و هواش به شدت زمستونیه و اینا...اونجا هم نکنه مثل اینجا آب و هوی شمال و جنوبش زمین تا اسمون فرق میکنه آره؟:confused:

پ.ن:میگم خیلی خوبه ها ....هنوز اصطلاحات ایرانی از یادت نرفته:D

ها ها.. آره دقیقا! اون بالا‌ها خیلی‌ سرده. یک‌سره طوفان میاد!‌.این پائین هم همیشه آتیش سوزی میشه بجاش از گرما! خلاصه که بلاد کفره دیگه!‌ها ها..

arash_441

متخصص انرژی های نو
منم به نوبه خودم از طرف بچه های آذربایجان ورودتونو به با شگاه خوش آمد میگم.

یه سوال ذهنمو مشغول کرده آدین جون شما اونجاین پول یارانه هاتونو چطور میگیرین!!؟:surprised: :surprised:

:D:D

Azin*

عضو جدید
ممنون عزیز. یارانه چی‌ بود؟ همون مالیات هست منظورت؟ ما واسه همه چیز مالیات می‌دیم، چیزی نمی‌گیریم! :(

mhmdrzkbr

عضو جدید
yoohooo

yoohooo

jaye ma ham aftab begir.manam faghat binimo mitoonam bronze konam.choon faghat binim too kafan nist aziz:(

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به نوبه خودم از طرف بچه های آذربایجان ورودتونو به با شگاه خوش آمد میگم.

یه سوال ذهنمو مشغول کرده آدین جون شما اونجاین پول یارانه هاتونو چطور میگیرین!!؟:surprised: :surprised:

:D:D

:biggrin:

می گم خوب معرکه گیری شده اینجا ها

Azin*

عضو جدید
سلام دوستان.. شبو روزتون بخیر. الان اینجا ساعت ۹ صبح هست و من هنوز در تخت خواب!‌ها ها...بچها بیان یکم از شهرتون، ایران و تهرون و مشهد بگین.. دوست دارم بدونم چقد فرق کرده.. از گرونی هاش بگین حتا.. مثلا الان گوشت کیلو چنده اونجا؟ میوه چی‌؟ اجاره خونه‌ها چجوریه؟ اینترنت بی‌ سیم پر سرعت هم اومده؟ نگین من چه پر رو‌ام اما دوست دارم بدونم..
قربون همگی‌
:*