ایرانی بودن باعث ننگ شماست یا افتخار؟!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که به شخصه با جسارت کامل میگم از این که یه ایرانی هستم احساس حقارت میکنم و هیچگونه عرق ملی و احساس وطن پرستی و اینا هم ندارم!
اگه همین الان کل ایران با خاک یکسان بشه خدا رو 1000 بار شکر میکنم!!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که به شخصه با جسارت کامل میگم از این که یه ایرانی هستم احساس حقارت میکنم و هیچگونه عرق ملی و احساس وطن پرستی و اینا هم ندارم!
موافقم 100%
فقط اون آخریو نه موافق نیستم .. دوست ندارم نابود شه...حیفه کلی جاهای قشنگ قشنگ و تاریخی داریم

niki.unique

عضو جدید
چرا این احساسو داری دوست من؟

lord of darkness

عضو جدید
چرا این احساسو داری دوست من؟

جواب بخشی از سولتونو وقتی که خواستین به یه کشورخارجی سفر یا مهاجرت کنین می فهمین
از لحظه تصمیمتون به این کار تا حضورتون تو اون کشور این حسو دارین!
البته این دوستمون هم یکمی احساسی نوشتن هرجند که ایرادی نداره و ما خیلی از حرفامونو
از رو احساس می زنیم یا احساس هم تو اون حرفمون شریکه!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا من اصلا چنین حسی ندارم ....

هر ایرانی اگر بدونه که کشورش چه میراث معنوی براش به جا گذاشته هیچ وقت چنین احساسی نخواهد داشت..

جواب بخشی از سولتونو وقتی که خواستین به یه کشورخارجی سفر یا مهاجرت کنین می فهمین
البته این دوستمون هم یکمی احساسی نوشتن هرجند که ایرادی نداره و ما خیلی از حرفامونو

احساس حقارت وقتی به وجود میاد که طرف خودش احساس حقارت کنه وگرنه محیط هیچ وقت تاثیری روی این حس نداره...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی‌ وقته که ایران نیستم بهترین جای دنیا رو که میبینم میگم مثل شمال میمونه ! هنوز هم هیچ جا رو با ایران عوض نمیکنم
هر جا هم که میرم میگم ایرانی‌ هستم هر کی‌ هم بدش اومد به درک ! مصاحبت با من رو از دست داده :)

MRNK

عضو جدید
ايران بهترين كشور دنيا و آدماش نازنين ترين آدمهاي دنيا، حيف كه خودمان قدر خودمان را نمي دانيم.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی‌ وقته که ایران نیستم بهترین جای دنیا رو که میبینم میگم مثل شمال میمونه ! هنوز هم هیچ جا رو با ایران عوض نمیکنم
هر جا هم که میرم میگم ایرانی‌ هستم هر کی‌ هم بدش اومد به درک ! مصاحبت با من رو از دست داده :)

ولی شمال ما خیلی زیباست ... حیف که زیاد بهش نمیرسن وگرنه میتونه یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دنیا باشه ...
از گیلان گرفته تا مازندران و گلستان...
(راستی امضاتون خیلی زیباست...)

lord of darkness

عضو جدید

درود بر شما افتخار می کنم که هم وطنی مانند شما دارم
هیچ کس منکر بزرگیه نام ایران و طبیعته بهشت گونه اش نیست اما من فقط می گویم به جای خودشیفتگی
ضعفهایمان را باور کنیم و درصدد رفع ان برآییم

lord of darkness

عضو جدید
اتفاقا من اصلا چنین حسی ندارم ....

هر ایرانی اگر بدونه که کشورش چه میراث معنوی براش به جا گذاشته هیچ وقت چنین احساسی نخواهد داشت..

احساس حقارت وقتی به وجود میاد که طرف خودش احساس حقارت کنه وگرنه محیط هیچ وقت تاثیری روی این حس نداره...

گفتم که فقط یه نمونش اون بود که عرض کردم
هر احساسی چه مثبت چه منفی از واکنش محیطه انسانی یا طبیعی تاثیر میبذیره یعنی منکر این هستین؟!!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما افتخار می کنم که هم وطنی مانند شما دارم
هیچ کس منکر بزرگیه نام ایران و طبیعته بهشت گونه اش نیست اما من فقط می گویم به جای خودشیفتگی
ضعفهایمان را باور کنیم و درصدد رفع ان برآییم
کاملا موافقم
اگر بشه برطرف کرد من نتونستم و رفتم :(اگر میتونید بمونید و درستش کنین چون همه جای دنیا آسمون همین رنگه

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب دادنش سخته. لطفا سوال بعدی

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

آن دختـــــــــــر چشم آبی گیسوی طلایی
طناز سیه چشــــــــــم چو معشوقه من نیست
[/FONT]​
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]

آن کشور نو آن وطــــن دانش و صنعت
هرگز به دل انگیــــــــــزی ایران کهن نیست

در مشهد و یزد و قم و سمنان و لرستان
لطفی است که در کلگری و نیس و پکن نیست

در دامن بحر خزر و ساحل گیلان
موجی است که در ساحل دریای عدن نیست

در پیکر گلهای دلاویز شمیران
عطری است که در نافه ی آهوی ختن نیست

آواره ام و خسته و سرگشته و حیران
هرجا که روم هیچ کجا خانه من نیست

آوارگی وخانه به دوشی چه بلاییست
دردی است که همتاش در این دیر کهن نیست

من بهر که خوانم غزل سعدی و حافظ
در شهر غریبی که در او فهم سخن نیست.

هرکس که زند طعنه به ایرانی و ایران
بی شبهه که مغزش به سر و روح به تن نیست.

پاریس قشنگ است ولی نیست چو تهران
لندن به دلاویزی شیراز کهن نیست.

هر چند که سرسبز بود دامنه آلپ
چون دامن البرز پر از چین وشکن نیست

این کوه بلند است ولی نیست دماوند
این رود چه زیباست ولی رود تجن نیست

این شهرعظیم است ولی شهرغریب است
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست​
[/FONT][/FONT]

majid0511

عضو جدید
چرا ننگ
اگه کسی با ایران مشکل داره
میتونه مثل بقیه خود فروخته ها پاشه بره اون طرف آب
ضمنا هرکسی این حرف رو بزنه باید بدونه که خودش برا مملکتش چقدر کار کرده که این قدر از خودش راضیه

تو ژاپن بد از زلزله خانواده های دو نفره از هم جدا میشدن تا بتونن بیشتر کارکنن تا مملکتشون به جایگاه قبلی خودش تو دنیا برگرده

هیچ جا مثل ایران نیست

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ننگ
میتونه مثل بقیه
خود فروخته ها پاشه بره اون طرف آب

حرف خوبی نزدی.....

ضمنا هرکسی این حرف رو بزنه باید بدونه که خودش برا مملکتش چقدر کار کرده که این قدر از خودش راضیه

تو ژاپن بد از زلزله خانواده های دو نفره از هم جدا میشدن تا بتونن بیشتر کارکنن تا مملکتشون به جایگاه قبلی خودش تو دنیا برگرده

هیچ جا مثل ایران نیست

;)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به منم راستش دارم در مورد رفتن فکر میکنم، میتونم سوالهامو ازتون بپرسم؟ هیچی هم در موردش نمیدونم.
حتما اگر جوابش رو بدونم بهتون میگم
واسم پیام خصوصی‌ بذارین میرم خونه جواب میدم

afshin-18

عضو جدید
چرا ننگ
میتونه مثل بقیه خود فروخته ها پاشه بره اون طرف آب

هیچ جا مثل ایران نیست
اولا تو سه ساله اینجایی و 20 تا پست زدی
پس صد درصد این اکانت دومته برا اینکه حساب اصلیت اخراج نشه
اگه تو ادم درستی بودی با اکانت خودت پست می زدی نه یک هویت تقلبی
خودشونه به کی فروختن ؟
زندگی تنها بهتر از زندگی با جماعتیه که فقط موجبات ازارت رو فراهم میارن پس ادم تو غربت تنها باشه بهتر از اینه که بین این مردم باشه