ایده های جالب خود را برای زیبایی و نشاط ایران زمین ذر اینجا بدهید

hamidnj

عضو جدید
ایده های جدید برای زیبایی ایران

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
میگه چرا باید واسه اصفهان بودجه ای برابر با بودجه 5 استان سمنان و اردبیلو زنجان و گلستان و گیلان داده بشه ؟!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذار اول ایده های قدیمی اجرا بشه بعدا...ملت ما بعضیاشون هنوز نمیفهمن آشغال نریز ینی چی!! تخریب نکردن خیلی راحت تر از اصلاح کردنه همین که خرابکاری نکنیم خیلی قدم بزرگی بر داشتیم(البته اگه منظور سوالت همین بود)

*Essi*

اخراجی موقت
متحجرین ، بار و بندیل خود را ببندند و به سرزمین اجدادیشان (عراق و عربستان) مهاجرت کنند، این سرزمین زیباترین سرزمین دنیا میشه.

هم آنها پیش مولاهایشان هستند و به خدایشان نزدیکتر میشوند، هم مردم از دست آنها نفس راحتی میکشند و در راستای آبادانی کشورشان میکوشند.

zarif razavi

عضو جدید
متحجرین ، بار و بندیل خود را ببندند و به سرزمین اجدادیشان (عراق و عربستان) مهاجرت کنند، این سرزمین زیباترین سرزمین دنیا میشه.

هم آنها پیش مولاهایشان هستند و به خدایشان نزدیکتر میشوند، هم مردم از دست آنها نفس راحتی میکشند و در راستای آبادانی کشورشان میکوشند.
وقتي ميگي مردم منظورت كيا هستن؟چون اكثريت مردم به قول تو متحجرين هستند.بهتر نيست جنابعالي بريد؟

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین ایده اینه که وطن فروشی نکنیم
چون تاریخ ثابت کرده علت تمام بدبختی و ویرانی مملکت وطن فروشی عده ای از افراد بوده که در راس کار قرار داشته اند

omidelectronic

عضو جدید
...
اخ که حرف دله منو زدی.
به نظر من هر دینی ریشه در باورها فرهنگ و عقاید همون قوم وملت داره.
دین اسلام ریشه در باورها و فرهنگ اعراب حجازه
دین ما ایرانیان زرتشتی
چون زرتشتی بودن یعنی ایرانی بودن
من کاری به خوب و بد دین اسلام ندارم ولی تا زمانی که ما ایرانی ها مسلمان هستیم هرگز به جایی نمیرسیم.

دستور دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد
"کوروش بزرگ"

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم ملت دیدن ایران بانشاط و زیبا که نمی شه پس بهتره بره بمیره!
آتیش زدن جنگلها و به تماشا نشستن آتش...
شاید هم به خاطر زیبایی سرخی آتشه .. راستی جنگل آتیش گرفته خیلی زیباست نه؟!!!!

بالا