ایا پسرها با دوست دختر خود ازدواج میکنن و بالعکس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه با دوست دختر خودتون ازدواج کنید چه برید با دوست دختر یکی دیگه ازدواج کنید....
پس بهتره با دوست دختر خودتون ازدواج کنید
این نظر من بود:cool:

کدوم دوس دختر؟پسراکه درآنه واحدباچن نفررابطه دارن که

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم دوس دختر؟پسراکه درآنه واحدباچن نفررابطه دارن که

به نظر من این تاپیک بهتره پاک یا قفل بشه
هر 2 طرف یعنی هم پسرا هم دخترا نسبت به هم بی اعتماد و گاها متنفرن - کاری هم ازدست ما برنمیاد وقتی منو و شما دکتر مهندس طرز فکرمون اینه دیگه بقیه جامعه که ...
متاسفانه هر 2 طرف داریم به کج راهه میریم و قبول هم نداریم و این بحث ها هم بی فایدست

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من این تاپیک بهتره پاک یا قفل بشه
هر 2 طرف یعنی هم پسرا هم دخترا نسبت به هم بی اعتماد و گاها متنفرن - کاری هم ازدست ما برنمیاد وقتی منو و شما دکتر مهندس طرز فکرمون اینه دیگه بقیه جامعه که ...
متاسفانه هر 2 طرف داریم به کج راهه میریم و قبول هم نداریم و این بحث ها هم بی فایدست

من راست گفتم بیشتردختراوفادارترن ونسبت به یکی متعهدترن تاپسرا
ولی اعتمادهم مهمه یه بزرگی میگف اگه به خودت اعتمادداری که فقط بااونی وتنهااون عشقته پس اون همسرت(یادوستت)هم فقط باتوئه
ولی نمیدونم این جمله تاچه حدصحت داره منکه شک دارم خیلی

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من راست گفتم بیشتردختراوفادارترن ونسبت به یکی متعهدترن تاپسرا
ولی اعتمادهم مهمه یه بزرگی میگف اگه به خودت اعتمادداری که فقط بااونی وتنهااون عشقته پس اون همسرت(یادوستت)هم فقط باتوئه
ولی نمیدونم این جمله تاچه حدصحت داره منکه شک دارم خیلی

شما از نظر خودت راست میگی ! همونطور که دیدی اکثر پسرا مثل من نگاه نفرت انگیزی به دخترا دارن ولی دلیل نمیشه همه بگن راست میگی ؛ چون بلخره شاید اونایی که منوشما دیدیم از شانسمون اینجوری بودن!
اون بزرگ ### کرد! حرفش بی ربط و مغز خام هست شما توجه نکنید و هرکسی رو هم بزرگ تصور نکنید
درکل بحث چرتیه به نظر من

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از نظر خودت راست میگی ! همونطور که دیدی اکثر پسرا مثل من نگاه نفرت انگیزی به دخترا دارن ولی دلیل نمیشه همه بگن راست میگی ؛ چون بلخره شاید اونایی که منوشما دیدیم از شانسمون اینجوری بودن!
اون بزرگ ### کرد! حرفش بی ربط و مغز خام هست شما توجه نکنید و هرکسی رو هم بزرگ تصور نکنید
درکل بحث چرتیه به نظر من

والا تو کوچه خیابون و دانشگاه و... این همه پسر راه میفتن دنبال دخترای مردم ...بعد شما میگی اکثرا متنفرن؟!؟!

حالا چرا نگاه نفرت انگیز؟؟!!!! مگه چیکارتون کردن دخترا ؟!:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا