ایا مکانیک جامدات میتوتند در شهرداری کار کند یا مخصوص سیالات میباشد

ashkan_lan

عضو جدید
سلام دوستان مهندس
من لیسانس مکانیک دارم گرایش جامدات.میخواستم به هر شکلی شده برم سربازی و امریه بگیرم.میخاستم بدونم یه کارشناس مکانیک که گرایشش جامداته میتونه تو شهرداری امریه بگیره یا اصن کار کنه یا فقط کسایی که سیالات خوندن میتونن
خواهش میکنم جواب بدین که ضروریه.ممنون از همه مهندسا

saeidtaslimi

عضو جدید
سلام دوستان مهندس
من لیسانس مکانیک دارم گرایش جامدات.میخواستم به هر شکلی شده برم سربازی و امریه بگیرم.میخاستم بدونم یه کارشناس مکانیک که گرایشش جامداته میتونه تو شهرداری امریه بگیره یا اصن کار کنه یا فقط کسایی که سیالات خوندن میتونن
خواهش میکنم جواب بدین که ضروریه.ممنون از همه مهندسا

سلام
خوب باید ببینی شهرداری نیاز به طراح جامدات داره یا نه. من در این مورد چیزی نمی دونم.
ولی می دونم که برای عضویت در سازمان نظام مهندسی لیسانس فقط سیالات ولی فوق لیسانس طراحی کاربردی هم می تونه عضو بشود

parandme

کاربر بیش فعال
سلام
خوب باید ببینی شهرداری نیاز به طراح جامدات داره یا نه. من در این مورد چیزی نمی دونم.
ولی می دونم که برای عضویت در سازمان نظام مهندسی لیسانس فقط سیالات ولی فوق لیسانس طراحی کاربردی هم می تونه عضو بشود

سلام
اشتباه می کنید
برای نظام مهندسی مهندس مکانیک جامدات هم می تواند عضو شود

ashkan_lan

عضو جدید
اره کاملا دارین اشتباه میکنین کسی که لیسانس جامدات هم داشته باشه میتونه امتحان بده و حق امضا بگبره.
سیالات بودن و جامدات بودن فرقشون در اینه که مهندسی که گرایشش جامدات یاشه فقط میتونه حق امضای نظارت داشته باشه
ولی سیالات میتونه هم طراحی داشته باشه هم نظارت