ایا از رشته it رضایت داری؟

ایا از رشته it رضایت داری؟

• مجموع رای دهندگان
    57

mahon

عضو جدید
ایا از اینکه IT خوندید راضی هستید؟

آخرین ویرایش:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خوشحالم رشته دیگه ای انتخاب نکردم!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
فقط به این مطمئن هستم که رشته ایی غیر از آی تی (یا معماری که قبول نشدم) می خوندم عمرم به فنا می رفت:surprised:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سئوال خیلی پرسیده شده است و تکراری است

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگر استادان گرانقدر سر وته درس را نزنند که ما مجبور بشیم خودمان بریم دنبال اش یا کلا سهای خارج از دانشگاه برای یاد گرفتنش هزینه کنیم خواندنش در دانشگاه می تواند مفید باشد(؟؟؟؟؟؟)

paprika

عضو جدید
منم كاملا راضيم,اما به قول دوستان گفتني اگر اساتيد لطفشونو از ما دريغ نكنن و درست تدريس كنن!
اما دوست عزيز اين نظر سنجي,نظر بقيه هست,به نظر من اگر خودت با توجه به علاقه و تحقيقاتت انتخابتو انجام بدي خيلي بهتر از اينه كه با توجه به نظر ديگران سرنوشتت رو تعيين كني!

آخرین ویرایش:

winner_021

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من چون پیام نوری هستم راضی نیستم ولی خود رشته جالبه اگه آموزش و پرورشمون یه جورایی تغییرش بده تا چیزایی که کلاسای بیرون به ما آموزش میدن رو داشته باشه و بیشتر عملی باشه یا حداقل کنار تئوری عملیشم بذاره
در اینصورت محشررررررررررررره واقعا جدی میگم از پزشکی هم خواهان بیشتری پیدا میکنه:w14::w40:

rohygol

عضو جدید
به نظر من ما تو کشور هنوز یه ICT مناسب نداریم بعد دنبال IT هستیم.
من اگه قرار بود دوباره شروع کنم مدیریت و یا کاربرد ICT می خوندم.

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
شما که رشته ات کامپیوتر است !!؟
ها ؟ :huh:

همینو بگو دیگه

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز تنتون گرمه وارد بازار نشدید اینجوری می گین
توو کشوری که توو بهترین دانشگاهاش هنوز هماهنگی لازم بین دانشکده ها وجود نداره به چی دلخوشین؟
دانشکده ی صنایع چنتا واحد می ذاره بردارین؟ دانشکده ی مدیریت چی؟ اصلا دانشکده ی مدیریت دارین؟!! وقتی آی تی چند سال وارد ایران شده استاداشو از کجا میارن؟ با چنتا از فارغ التحصیلاش حرف زدین؟
اسم 3 دانشگاه خارجی که دانشجوی آی تی پذیرش می کنن رو بیارین

برادران و خواهران من، این اون نیست !!!
چیزی که به اسم آی تی به شما می دن آی تی نیست !
برین کورس چنتا دانشگاه خارجی رو یه نیگا بندازین

Narciss

عضو جدید
موافقم؛من که تاحالا هیچ فرقی بین خودم و یه دانشجوی کامپیوترحس نکردم؛اونا باگذروندن 2تادرس مدیریت بعنوان اختیاری میشن مثل ما؛حتی شاید بهتر ازما

fatima_jadidi

عضو جدید
سلام مهندس آره راضی هستم.ولی فقط مدرک دانشگاهی داشتن از این رشته به درد نمی خوره.توی دانشگاه چیز به درد بخوری یادت نمیدن.خودت باید باید کار یاد بگیری.برنامه نویسی.نرم افزارهای مختلف

elham.13

عضو جدید
رشته؟

رشته؟

بعضی وقتا که تو 1 درس گیر میکنم خیلی ناراحت میشم....ولی وقتی میبینم نمره ی همون درس خوب شده خیلی از رشتم خوشم میاد....کلا عاشقشم....:w40::love:

rohygol

عضو جدید
وسعتی که رشته فناوری اطلاعات داره هیچ رشته ای نداره یعنی شما دروس تخصصی رشته آی تی رو دادی علاوه بر اون تو نرم افزار و آی سی تی هم دستی داری. یعنی تو همه زمینه های مربوط به رایانه و ارتباطات میتونی ورود کنی

nagash

عضو جدید
سلام
من تازه ای تی قبول شدم ولی تقریبا 90 درصد همه گفتن که بهتره ولی من خودم که عاشق این رشته ام

بالا