اگه یکی از محبت شما سواستفاده کنه چیکار میکنید؟

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی بهانه طولانی مدت سراغ نداره؟
شکست عشقی بخور

ssordi

عضو جدید
سلام
فرض کنید شما یه هنری بلدید مثلا بلدید مو کوتاه کنید البته به طور مثال، بعد یک یا چند تا از فامیلاتون هر چند وقت یه بار از شما میخوان که به خونه شون برید و موهاشون رو کوتاه کنید، شما کلی وقت صرف میکنید کلی بنزین مصرف میکنید و میرید میرسید خونه طرف و موهاش رو کوتاه میکنید و بعد اون آدم با یه تشکر خالی سر و ته قضیه رو هم میاره و بی جیره و مواجب شما رو راهی خونه تون میکنه و شما میمونید و هزینه بنزین سوخت شده و وقت تلف شده و هزینه استهلاک قیچی و دیگر ابزاری که به کار بردید. شما سه بار درخواست طرف رو میذارید به حساب اینکه بهش محبت میکنید اما بعد از بار سوم این جریان بازم ادامه پیدا میکنه و شما احساس میکنید که دارن از محبتتون سواستفاده میکنن، اینجور مواقع چیکار میکنید و چه جوری به طرف می فهمونید که داره از خوبی شما سواستفاده میکنه و دوباره حاضر نیستید یه همچین کاری بکنید؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
:gol:

سلام
البته بستگی به جنبه ی فرد مقابل هم دارد. بعضی از آدم ها خودشون حد خودشون رو می فهمند و همچنین موردی پیش نمیاد اصلا . اما بعضی ها هم کلا از ملت طلبکارن و سیری ندارن . اینا رو باید بنشونی سرجاشون.
از اول نباید اینقدر لطف کنید که توقع ایجاد بشه//// یه جایی خونده بودم: لطف امروز تو وظیفه ی فردای توست مراقب باش

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از همه تون.
طرف فامیل دوره یکی دو بار پیچوندمش اما از رو نرفت که نرفت. اگه یه بهانه خوب و طولانی مدت سراغ داشته باشم همونو بهش میگم و خلاص.
کسی بهانه طولانی مدت سراغ نداره؟
حتی تو میری خدمتش؟؟!... حداقل اونم نمیاد خونتون؟؟!. عجب... (بعدچندسال بگو ببینم بالاخره چیکارکردید؟!)
بگو سرطان دارم دارم میمیرم:D
:surprised:
دلت خوشه ها! طرف خیلی پرروئه، اگه اینو بگم بعد از یه مدت میگه تو که سرطان داری پس چرا نمیمیری؟:cry:
:razz::biggrin:
اگه کسی از محبتم سواستفاده کنه آب جوش میریزم روش
:eek:
هر چی حرف بلدم نثارش می کنم
این دیگه إندش بود!!!!!!!!.
دیگه به هیچ کس محبت نمی کنم ..........!!!!!!!!!!
اینم اونیکی إندش بود!!!!!!!!!!!!.
از درد های کوچک است که آدم می نالد
وقتی ضربه سهمگین باشد ، لال می شوی...
فلسفی :D. ولی خوب بود..
شکست عشقی بخور

:confused::D

بالا