>>>> اگه گفتید اینجا چه خبره؟؟/ عمرا

danaye

عضو جدید
اگه گفتید چه خبر شده
جایزه دارید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اتفاق بدی افتاده و همه دارن گریه میکنن
چقد تابلو بود!!:confused:

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
کره شمالیه!
اسم رهبرشونو نمیدونم ولی فکر کنم برای مرگش دارن گریه میکنن!

Shadow o_0

عضو جدید
اعلام کردم که قصد ازدواج ندارم اینا هم زدن زیر گریه:دی. تازه این واسه یه گوشه از جهانه. دخترای بقیه ی کشورا هم حالو روزشون بهتر از اینا نبود:دی
من موندم اون زن تو عکس اولی که یکم سن و سال داره چه امیدی داشت که من انتخوابش کنم!!!. به عنوان زن 200 توم هم نمیگرفتمش:razz:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعلام کردم که قصد ازدواج ندارم اینا هم زدن زیر گریه:دی. تازه این واسه یه گوشه از جهانه. دخترای بقیه ی کشورا هم حالو روزشون بهتر از اینا نبود:دی
من موندم اون زن تو عکس اولی که یکم سن و سال داره چه امیدی داشت که من انتخوابش کنم!!!. به عنوان زن 200 توم هم نمیگرفتمش:razz:
اعتماد به نفس تورو داشتم الان رئیس جمهور بودم!:biggrin:

ر.میرعماد

عضو جدید
یه آقای به همه اینا قول ازدواج داده، ازشون هم کلی پول گرفته قرار بوده که ببرد شون خارج ،حالاهم کاشف به عمل اومده یارو کلاه برداربوده.

Shadow o_0

عضو جدید
واقعا!:biggrin:
پرروییم از همون چیزاس دیگه!;)
پر رویی نه. خوشتیپی جنتلمنی و محبوبیت. که خدا بهم داده و من نمی خوام ازش سوء استفاده کنم:دی
یه آقای به همه اینا قول ازدواج داده، ازشون هم کلی پول گرفته قرار بوده که ببرد شون خارج ،حالاهم کاشف به عمل اومده یارو کلاه برداربوده.
نه آقا شایعه نکن. کسی به من پولی نداده. هیچ قول ازدواجی هم درکار نبود. فقط از بس که اطرافم میپلکیدن و پیام میدادن خسته شدم و گفتم که بیخیال ازدواج شدم. اینا هم ناراحت شدن:دی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پر رویی نه. خوشتیپی جنتلمنی و محبوبیت. که خدا بهم داده و من نمی خوام ازش سوء استفاده کنم:دی

نه آقا شایعه نکن. کسی به من پولی نداده. هیچ قول ازدواجی هم درکار نبود. فقط از بس که اطرافم میپلکیدن و پیام میدادن خسته شدم و گفتم که بیخیال ازدواج شدم. اینا هم ناراحت شدن:دی
الحق که جنتلمنی!
میگم دل شکستشونو چیکار میکنی؟
حیفنا!
مخصوصا اون خانومه
چشمت گرفتشا!
نگو نه که باورم نمیشه:D

Shadow o_0

عضو جدید
الحق که جنتلمنی!
میگم دل شکستشونو چیکار میکنی؟
حیفنا!
مخصوصا اون خانومه
چشمت گرفتشا!
نگو نه که باورم نمیشه:D

من که بهشون قولی ندادم . مشکل خودشونه . می خواستن عاشق نشن. بعدشم اگه بخوام دلشونو نشکنم باید با همشون ازدواج کنم. نمیشه خوب! من فقط یه دونه زن می خوام. پس بیخیالشون میشم و میرم یه جای دور و با کسی ازدواج می کنم که دوسش دارم:دی

Shadow o_0

عضو جدید
میخوایید راهنماییتون کنم
بیایید
اینم ادامش

آها اینا هم اون مردایی هستن که بعد از اینکه شنیدن نمی خوام با اون زن ها ازدواج کنم و دیگه قصد ازدواج ندارم اومدن و از من تشکر کردن . چون اینطوری اون دخترا مجبورن که با این مردا ازدواج کنن:دی