اگه نفر قبلی ( خانومتون / شوهرتون ) بود دوس داشتی چه شخصیتی داشته باشه؟

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
صادق باشه به زنش خیانت نکنه اخلاقش خوب باشه قیافه اش دوست داشتنی و بامزه باشه......

از دفتر روزنامه ای که در آن مشغول به کار بود اخراج شد چرا که رئیسش فکر میکرد تخیل خلاقیت و ایده های خوب ندارد

والت دیزنی: موسس شهر بازی دیزنی لند و شرکت والت دیزنی (آفریننده میکی موس سفید برفی و..) برنده 22 جایزه اسکار

پس از جدایی از همسر از دست دادن شغل و مرگ مادرش کتابی نوشت که دوازده بار توسط انتشارات مختلف رد شد

جی کی رولینگ نویسنده سری کتابهای هری پاتر : پردرآمد ترین نویسنده تاریخ و برنده عنوان "تاثیر گذار ترین زن بریتانیا"

توماس ادیسون دارنده امتیاز 2500 اختراع که مهم ترین آنها لامپ الکتریکی است

______________________________________________________ توسط کمپانی سازنده موسیقی رد شدند چرا که کمپانی از صدا و موسیقی با گیتار آنها خوشش نیامد

گروه بیتلز: تاثیر گذار ترین گروه موسیقی قرن بیستم با فروش جهانی تا 1 میلیارد نسخه از آثار

آلبرت انیشتن نظریه پرداز نسبیت و برنده جایزه نوبل فیزیک​

در کودکی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفت و بعد ها شلغش را به عنوان گزارشگر تلویزیون از دست داد چرا که او را مناسب تلویزیون نمیداستند​

اپرا وینفری مجری برنامه تلویزیونی اپرا که به مدت 25 سال در 145 کشور مختلف پخش شد
اولین بیلیونر سیاه پوست جهان​

مایکل جردن بسکتبالیست حرفه ای سابق و معروف با عنوان بهترین بسکتبالیستی که تا به حال بوده است
نگذارید هیچ چیز و هیچ کس جلوی شما را برای رسیدن به موفقیت بگیرد
با سپاس از گروه اندیشه ها

10 سوء تعبیر از موفقیت

آیا زمان این نرسیده که دیدگاهتان را درباره موفقیت تغییر دهید؟
بیشتر مردم درباره موفقیت دچار سوءتفاهم هستند.
اینک به ده مورد سوء تعبیر رایج در میان مردم درباره موفقیت و افکاری از این دست اشاره می‌کنم:

1- بعضی از مردم به خاطر گذشته‌شان، تحصیلاتشان و... موفق نیستند.

هیچ کس نمی‌تواند موفق باشد مگر بخواهد و سپس برای بدست آوردنش بکوشد.

2- افراد موفق اشتباه نمی‌کنند.
آن‌ها هم مثل ما اشتباه می‌کنند فقط اشتباهشان را تکرار نمی‌کنند.

3- برای موفق شدن باید 60 (70، 80، 90 و...) ساعت در هفته کار کرد.

موفقیت به «زیاد» انجام دادن کاری ربط ندارد، بلکه بیشتر به «درست» انجام دادن آن ربط دارد.

4- فقط اگر قواعد خاصی را اجرا کنیم موفق می‌شویم.
چه کسی قواعد را به وجود می‌آورد؟ موقعیت‌ها متفاوتند. گاهی لازم است از قواعد خاصی پیروی کنیم و گاهی نیز باید قواعد ساخته خودمان را بکار بندیم.

5- اگر کمک بگیریم، این دیگر موفقیت نیست.
موفقیت به ندرت در تنهایی رخ می‌دهد. آن‌هایی را که به موفق شدن تو کمک می‌کنند، شناسایی کن. تعدادشان کم نیست.

6- باید خیلی شانس بیاوریم تا موفق شویم.
بله، کمی باید شانس آورد اما بیشتر به کار سخت، دانش و جدیت احتیاج است.

7- فقط اگر زیاد پول درآوریم موفقیم.
پول یکی از نتایج موفقیت است، اما ضامن آن نیست.

8- باید همه بدانند که ما موفق هستیم.
شاید با بدست آوردن پول و شهرت بیشتر، افراد بیشتری از کارتان باخبر شوند. اما، حتی اگر شما تنها کسی باشید که از این موضوع باخبرید، هنوز آدم موفقی هستید.

9- موفقیت، یک هدف است.
موفقیت بعد از رسیدن به اهداف بدست می‌آید. وقتی می‌گویی «می‌خواهم آدم موفقی شوم» از شما سوال می‌کنند: «در چه چیزی؟»

10- به محض این‌که موفق شویم، گرفتاری‌ها هم تمام می‌شوند.
شاید فرد موفقی باشی، اما خدا که نیستی. پستی و بلندی‌ها در پیش‌اند. از موفقیت امروزت لذت ببر، فردا روز دیگری است.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اگر چیزی هم نداشت لااقل چیزهایی رو یاد بگیره .. :redface:

آخه همش که نمیشه دنبال یه آدم کامل بود .. ولی میشه آدمی رو پیدا کرد که در مسیر کامل شدن باشه !!

vishtaspe

عضو جدید

آخه همش که نمیشه دنبال یه آدم کامل بود .. ولی میشه آدمی رو پیدا کرد که در مسیر کامل شدن باشه !!

چقد شما جوابای متفکرانه ای میدی آقا!!!!!!!!!!
البته شعارم میدیاااااااا گفته باشم والا

dzzv_13

مدیر تالار
چقد شما جوابای متفکرانه ای میدی آقا!!!!!!!!!!
البته شعارم میدیاااااااا گفته باشم والا

بالاخره برای خوب بودن باید از یه جا شروع کنم .. فعلا سعی میکنم به قول شما شعار بدم .. ولی روزی هم میرسه بهشون عمل کنم .. نمیرسه ؟!!

middbox

کاربر بیش فعال

دقیقا شبیه برادرمه

تو خونواده بهش میگن انیشتین..... جواباش همش همینطوره..... ( البته بعضیاش دیگه چرته ، که من بهش کمک میکنم چرتشو ازش بگیره )

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار

خدا که خیلی وقته دلش میخواد ما آدم بشیم .. این بی معرفتی از خودمونه که همت نمیکنیم ..

دقیقا شبیه برادرمه
تو خونواده بهش میگن انیشتین..... جواباش همش همینطوره..... ( البته بعضیاش دیگه چرته ، که من بهش کمک میکنم چرتشو از بگیره )

انیشتن کجا بود .. من از انیشتن بهترم .. چون الان میتونم یه لیوان آب بخورم .. اما اون نمیتونه .. دی
حرفای که باعث میشه بهش بگی انیشتن جالب نیست .. چون تو فهمیدی چی میگه ..
برو روی حرفای چرتش فکر کن .. که اونوقت خودت میشی انیشتن

نه خود خودشه.............شعار نمیده...میدونمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gif
اشکال نداره .. بزار فکر کنم شعار میدم .. مگه شعار بده ؟!!:smile:

vishtaspe

عضو جدید
خدا که خیلی وقته دلش میخواد ما آدم بشیم .. این بی معرفتی از خودمونه که همت نمیکنیم ..

انیشتن کجا بود .. من از انیشتن بهترم .. چون الان میتونم یه لیوان آب بخورم .. اما اون نمیتونه .. دی

طرفدارات دارن زیاد میشن من برم الانه که بریزن سرم
هی کاش منم یه خورده طرفدار داشتم

middbox

کاربر بیش فعال

مهندس خوب حرف میزنی ولی بیخیال ما شو دیگه منم یه زمانی مثل تو آدم خوبه بودم ، از این حرفا هم خوب بلد بودم ، ولی اینا رو فقط میشه نقل قول کرد برای جاودانه شدن ..... زندگی این نیست ، با واقعیت روبرو شو ... هیچکدوم از فلاسفه اونطور که میگن نبودن حرف زیاد هست عمل به حرفا سخته.....

dzzv_13

مدیر تالار
مهندس خوب حرف میزنی ولی بیخیال ما شو دیگه منم یه زمانی مثل تو آدم خوبه بودم ، از این حرفا هم خوب بلد بودم ، ولی اینا رو فقط میشه نقل قول کرد برای جاودانه شدن ..... زندگی این نیست ، با واقعیت روبرو شو ... هیچکدوم از فلاسفه اونطور که میگن نبودن حرف زیاد هست عمل به حرفا سخته.....

لایک .. ;)