اگه مهندس کشتی داریم بیاد اینجا برای همکاری

milad3

عضو جدید
:)اگر واقعاً به کشتی سازی علاقه داری می تونی بری کره جنوبی که رتبه اول در زمینه کشتی سازی را در جهان داره.

از قدیم تا حالا انگلیس توی کشتی سازی اول بوده و بعدشم آلمان و کشورهای دیگه غربی هستن :cool:

moeed48

عضو جدید
از قدیم تا حالا انگلیس توی کشتی سازی اول بوده و بعدشم آلمان و کشورهای دیگه غربی هستن :cool:
راستش كشور هاي انگليس و آلمان از توانائيه بالائي تو ساخت كشتي برخوردار هستند.
اما در زيبائي و هنر و توان طراحي - هيچكدوم به اي ايتاليا نميرسند.
ايتاليا هميشه در طراحي شناور ها پيشتاز بوده.
از نظر تكنولوژي - لبه تكنولوژي متعلق به آمريكا و روسيه است.

romaisa

عضو جدید
درود
از بچه های ارشد کشتی سازی یه خواهش داشتم.
باید چه جوری واسه ارشد خوند؟کسی هست که جزوه هیدرودینامیک و هیدرواستاتیک
بچه های امیرکبیر رو داشته باشه؟

moeed48

عضو جدید
درود
از بچه های ارشد کشتی سازی یه خواهش داشتم.
باید چه جوری واسه ارشد خوند؟کسی هست که جزوه هیدرودینامیک و هیدرواستاتیک
بچه های امیرکبیر رو داشته باشه؟

سلام مجدد
من برای یکی از دوستان جزوه های فوق را تهیه کرده ام.
اگر کسی نیاز داره باید زحمت ک÷ی کردن یا اسکن کردنشو بکشه.
این آدرس منه: sirhamid48@yahoo.com;)

moeed48

عضو جدید
البته شاید تو این هفته خودم اسکنشون کردم و رو یه سیدی ریختم یا فایلشو تو نت آپلود کردم.البته حجمش زیاد میشه و دانلودش برای دوستان سخت.
بالاخره راهی خواهم یافت

bluewater

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من مهندس کشتی هستم وآماده پاسخگویی به دوستان

mohandes2010

عضو جدید
سلام
من دانشجوی مهندسی کشتی دانشگاه خلیج فارسم:)
تو دانشگاه ما که به کشتی سازی به عنوان پایین ترین رشته نگاه می کنن می خواستم بدونم جاهای دیگه هم همین طوره:cry::cry:

poseidon

عضو جدید
سلام به همه.
فارغ التحصیل رشته ی مهندسی دریا-کشتی سازی هستم از دانشگاه خلیج فارس بوشهر .
تازه کنکور ارشد دادم و منتظر نتیجه هستم.
خوشحال میشم اگه کمکی از دستم برای هر کدومتون بر میات انجام بدم.
امیدوارم که دوستان هم رشته ایمون کم کم جمع بشن و این تاپیک کشتی سازی رو حسابی راه بندازیم انشالله. (اما از شما چه پنهون ، یه کم بعید می دونم !!! )

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
مي خواستم بدونم از رشته مكانيك هم ميشه برا كارشناسي اومد كشتي سازي؟؟
و غير از كارهاي دفتري و طراحي براي خانوما كار ديگه اي نيست؟؟؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد...

poseidon

عضو جدید
سلام دوست عزیز.ببخشید که دیر شد.
منظورتون از رشته ی مکانیک اومدن به کارشناسی کشتی سازی چیه ؟ اگه منظورتون اینه که لیسانس مکانیک هستید و مایل به ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد کشتی سازی هستید ، جواب شما مثبته! یعنی می تونید از رشته ی مکانیک توی کارشناسی ارشد ، مهندسی کشتی سازی رو انتخاب کنید.
در مورد کار هم هیچ تفاوتی بین زن و مرد وجود نداره.شما می تونید توی تمامی زمینه هایی که مردها کار می کنند ، کار کنید . از جمله :
اشتغال به عوان بازبین در موسسات رده بندی دریایی
اشتغال به عنوان امور پژوهشی در صنایع دریایی
اشتغال در مراکز آموزشی علمی و تحقیقاتی جهت کشب مدارج بالاتر
اشتغال در ارگان های دست اندرکار در صنعت دریا نظیر کشتیرانی ، گمرک ، اداره بندر و ...
و مشاغل دیگر .

اینو بگم که خانمها هیچ مشکلی برای کار توی محوطه کارخانجات کشتی سازی ندارن.جهت اطلاعتون بگم که همین کشتی "ایران - اراک" که بزرگترین کشتی اقیانوس پیمای ایرانیه و توی ایران ساخته شده ، مهندس ناظر فنی اون ، یکی از خانمهایی بود که توی همین دانشگاه خلیج فارس بوشهر تحصیل می کرد.

mo2ra2

عضو جدید
منم یه کشتی سازی دیگه !
دانشگاه مالک اشتر و چابهار هم کشتی سازی داره
قابل توجه دوستی هم که در مورد کشتی سازی نوشته حقوق به دلاره و باید رو دریا باشی و .... : اینا مربوط به رشته دریانوردیه .... کشتی سازی از این جنگولک بازیها نداره

SAWRAW.7

عضو جدید
من امسال همین رشترو امیرکبیر قبول شدم.
راستش جریان نفت و ... نمیدونم ولی الان از رتبه ی 6000 تا 400000 کشوری رو داریم!
البته از امسال قراره کل دوره رو بندرعباس باشیم!!!!!!!!:confused:

MAHSA KHANOM

عضو جدید
سلام دان خلیج هم کشتی داره الان یکی از بچه هاش هم ور دل من نشسته کاری داشتین بگین در خدمته .منظورم همین یارو که بغل دستم نشسته هس

mojii1359

عضو جدید
دوستان من هم جایی خوندم که کره جنوبی رتبه اول را از لحاظ تعداد داره بعدش چین بعدش اروپا(المان و هلند) بعدش ژاپن
یادم نیست کدوم سایت بود
صنایع کشتیسازی خودشون مصرف کننده ی فولادن و بازار خوبی بزای صنایع فولاده
بازهم میگم مطمئن نیستم که اطلاعاتم درست باشه

saeedsah

عضو جدید
سلام به همگي
من يك سرس اطلاعات درباره بارج مستري مي خواستم اگر كمك كنيد ممنون ميشم
اطلاعات جامع درباره بارج مستري
دوره هاي آموزشي
وضعيت حقوق و مزايا
شرايط كاري
همچنين به كدوم از رشته هاي دريانوردي مرتبط ميشه؟
درباره كارشناسي ارشد مجموعه دريانوردي رشته حمل و نقل دريايي اطلاعات مي خواستم بخصوص در باره منابع آن
ممنون ميشم پاسخ بدهيد

الهه زهدی

عضو جدید
هرآنکس دل به دریا زد رهایی یافت

هرآنکس دل به دریا زد رهایی یافت

سلام به تمامی دانشجویان مهندسی کشتی سازی الهه زهدی هستم دانشجوی مهندسی کشتی سازی دانشگاه خلیج فارس ورودی 89 سه سال عاشق این رشته بودم (یعنی از اول دبیرستان)بعد از کلی خواهش والدینم اجازه دادن وارد این رشته شم.الان بیشتر از قبل عاشق رشتم هستم اینو بدونین هر چی که آدم بهش علاقه داشته باشه توش موفق میشه خوب منم به سهم خودم خوب پیش رفتم.اگه کمکی خواستید بنوسید تمام تلاشم رو میکنم جوابتون رو بدم دوستون دارم موفق باشید

rozzz

عضو جدید
باسلام به همه دوستان
من امسال کشتی امتحان دادم و رتبه ام 135 هستش آیا احتمال داره مالک اشتر اصفهان قبول بشم ؟ لطفا راهنمایی کنید

rozzz

عضو جدید
با سلام
آیا با رتبه 135 میشه مالک اشتر قبول شد؟؟ لطفا راهنمایی کنید

الهه زهدی

عضو جدید
سلام رشته مهندسی دریا گرایش کشتی سازی در ارشد 3 تا گرایش داره :هیدرومکانیک که خودش به دو گرایش هیدروستاتیک و هیدرودینامیک تقسیم میشه که هیدروستاتیک راجع به تعادل کشتی وهیدرودینامیک راجع به حرکت کشتیه .و سازه های فراساحلی که راجع به طراحی سکوهای نفتی و... است.البته شما میتونید به مهندسی دریا گرایش کشتیرانی هم برید که دو بخش موتور و عرشه است که مهندس موتور در روی کشتی فعالیت میکنه و مهندس عرشه میتونه در نهایت ناخدا بشه.اما خود مهندسی کشتی سازی در رابطه با طراحی کشتیعه که در نهایت توی شرکتهای طراحی مشغول به کار میشید یا در کارخانه های کشتی سازی ناظر ساخت میشید.

rozzz

عضو جدید
الهه عزیز ممنون بابت پاسخت کاملت .
آیا با این رتبه هیدرودینامیک مالک اشتر قبول میشم؟؟

sajadmega

عضو جدید
سلام شرمنده من میخواستم همین سوال بپرسم من کشتی امتحان دادم رتبه ام 73 شده مالک اشتر قبول میشم - راستی اگه کسی این دانشگاه رو بزنه استخدام میشه یا نه

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای ورود به ارشد رشته مهندسی دریا ( کشتیرانی, کشتی سازی, هیدرومکانیک) آیا باید کارشناسی رو هم در یکی از این رشته ها گذرونده باشیم؟؟؟؟
من که کارشناسی مکانیک ام ,ارشد در رابطه با رشته های دریایی چه انتخاب هایی میتونم داشته باشم؟؟؟

rozzz

عضو جدید
سلام. قبولی تو مالک اشتر به هیچ وجه استخدام نداره . اگر خواستی باید شرایط استخدام و توانایی کار تو صنایع دفاع را داشته باشی!

rozzz

عضو جدید
آقا میثم. کارشناسی ارشد هر رشته ای که بخواهی میتونی شرکت کنی تمام گرایشها.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا میثم. کارشناسی ارشد هر رشته ای که بخواهی میتونی شرکت کنی تمام گرایشها.
ولی توی سایت دانشگاه چابهار خلاف حرف شما رو زده :

شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد دریانوردی : - داشتن حداقل گواهینامه کارشناسی در یکی از رشته های دریایی( مهندسی دریا- عرشه: مهندسی کشتی- موتور: مدیریت و کمیسر دریائی: مدیریت و بازرگانی دریائی) از موسسات آموزش کشور با کشورهای دیگر که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

sajadmega

عضو جدید
کمک کنید

کمک کنید

سلام خسته نباشید واقعا ممنون میشم اگه کسی بهم کمک کنه من کارشناسی ناپیوسته ساخت وتولید میخونم 2 ترم دیگه درسم تموم میشه الان 2 ساله که دارم به ارشد و رشته مهندسی معماری کشتی تحقیق میکنم راستیتش من کنکور ارشد سال91 شرکت کردم مهندسی کشتی خیلی رتبه خوبی نیاوردم اما میدونم کل کشور 133 نفر تو ارشد سال91 بر میداره اگه کسی منابعی دار به من کمک کنه من خیلی علاقه شدید به کشتی و طراحی زیر دریایی ممنون میشم دست همه بچه ها درد نکنه