اگه دلت گرفته بیا تو دم در بده

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر کی دلش گرفته یا حالش بیاد تو بگه چرا اگه خواست!
از خودم شروع میکنم
تنها هستم چند روزه و چند تا کار گرفتم نمیتونم برم روش کار کنم دارم سره خودم کلاه میزارم اصلا حسش نیست نمی دونم چطور خودمو راضی کنم که برم چندتا برنامه plc &hmi رو بنویسم نمیتونم خودمو قانع کنم که شروع به کار کنم کلافم:(

mahifouladi

عضو جدید
منم دلم گرفته خیلی دوست دارم برم مشهد. ولی نمی تونم چون فصل امتحاناست. اصلا هم حوصله درس خوندن ندارم.:(

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم مثل شما اصلا حوصله کار ندارم چه بد

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی غربت خیلی بده من که متنفرم ازش ولی شغلم همه جا منو میبره هر روز یک شهر ودیار اه ه ه ه ه ه ه

memar_lahijani

عضو جدید
از خودم شروع میکنم
تنها هستم چند روزه و چند تا کار گرفتم نمیتونم برم روش کار کنم دارم سره خودم کلاه میزارم اصلا حسش نیست نمی دونم چطور خودمو راضی کنم که برم چندتا برنامه plc &hmi رو بنویسم نمیتونم خودمو قانع کنم که شروع به کار کنم کلافم:(

منم همینطورم . نمی تونم دل به کار بدم . چی کار کنیم؟

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.دوستان.منم خییییییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییی دلم گرفته.دوست دارم گریه کنم.دلم واسه مامانم اینا خیلی تنگ شده...............من ترم اولیم.اولین باره که بدون خانوادم میرم یه شهر دیگه:(

پرواز@

کاربر بیش فعال
چطور پنج ماهه خونه نرفتی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تابستون که سر کارم بودم از طرفیم نتایج کارم رو برا پایان نامم میخواستم، باید اطلاعاتی رو که برداشت میکردم دقتش بالا باشه.
الانم که هنوز چند واحدم مونده....

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خودم شروع میکنم

سلام

کتاب استاد عشق (زندگی نامه پرفسور حسابی) رو بخونید. من چند وقت پیش این کتاب رو خوندم و واقعا بهم انرژی داد.
ایشون آدم فوق العاده ای بودند.

پرواز@

کاربر بیش فعال
سلام.دوستان.منم خییییییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییی دلم گرفته.دوست دارم گریه کنم.دلم واسه مامانم اینا خیلی تنگ شده...............من ترم اولیم.اولین باره که بدون خانوادم میرم یه شهر دیگه:(

بابا خدایش بیخیال دم غروبی .....
ولی بخدا عجب حالی داره ترم اولی باشی دم غروبم باشهههه، دلتم گرفته باشهههه، برق اتاقتم خاموش باشهههه، رفیقاتم رفته باشن بیروووووووووووووون
یه آهنگ....
همه رفتن کسی دور و برم نییییییییییییییییییییست....
.....

:crying:

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا خدایش بیخیال دم غروبی .....
ولی بخدا عجب حالی داره ترم اولی باشی دم غروبم باشهههه، دلتم گرفته باشهههه، برق اتاقتم خاموش باشهههه، رفیقاتم رفته باشن بیروووووووووووووون
یه آهنگ....
همه رفتن کسی دور و برم نییییییییییییییییییییست....
.....

:crying:
:crying: :crying: :crying:

میثم رهنما

عضو جدید
یک ماه دوماه چیه.الان خارج کشورم 5 سال نرفتمم خونه .دلم واسه نمکی که هر روز میامد توکوچهمون تنگ شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

کتاب استاد عشق (زندگی نامه پرفسور حسابی) رو بخونید. من چند وقت پیش این کتاب رو خوندم و واقعا بهم انرژی داد.
مرسی حتما
آیا تو اینترنت هست

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک ماه دوماه چیه.الان خارج کشورم 5 سال نرفتمم خونه .دلم واسه نمکی که هر روز میامد توکوچهمون تنگ شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
آخی خیلی سخته

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

مرسی بابت معرفی کتاب!
همین الان دانلودش کردم.
be happy

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم کتاب استادعشق رو خوندم خیلی عالی
دلم میخواد دوباره بخونم ولی وقتشو ندارم