اگر کسی رو نداشته باشی باهاش درددل کنی چی میکنی؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نداشتی؟؟؟:surprised:
من همینجوریشم ندارم!!!:cry::cry:
واقعا جدی میگم!!!!:cry:
خیلی سخته میدونی چجوری این مشجلو حل می کنم؟؟:redface:
به خودم تعریف می کنم به قول یارو گفتنی عینههو خلو چلا با خودم حرف میزنم اونوقت دیجه از فکرم خارج میشه و دیگه احساس نمی کنم که باید به یکی تعریف کنم....خیلی روشه خوبیه تست کن!;)

alireza niazi

عضو جدید
چرا هميشه يكي هست كه هر جا و هر وقت حرفاتو گوش ميده
اون درونه خودته
و درونه تو هم چيزي نيست جز .............................
درونتو بگرد

nomber_van

عضو جدید
به خودم تعریف می کنم به قول یارو گفتنی عینههو خلو چلا با خودم حرف میزنم اونوقت دیجه از فکرم خارج میشه و دیگه احساس نمی کنم که باید به یکی تعریف کنم....خیلی روشه خوبیه تست کن!;)
دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم ...
با دوستام کلی میگم و میخندم ! درد و دل هم با خودم میکنم ...الان 7 8 ماهی هست که دیگه مشکل این جور مسائل رو ندارم ...
ولی چند وقت پیش با یکی اشنا شدم که الان از اشنایی خودم خیلی پشیمونم ... وقتی وضع اونو دیدم خدارو شکر کردم ... خیلی دختر خوبی بود ولی شانس نداشت ...الانم دارم کم کم همه چی رو تموم میکنم ... اینقدر ناراحتم که نگو :(

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم ...
با دوستام کلی میگم و میخندم ! درد و دل هم با خودم میکنم ...الان 7 8 ماهی هست که دیگه مشکل این جور مسائل رو ندارم ...
ولی چند وقت پیش با یکی اشنا شدم که الان از اشنایی خودم خیلی پشیمونم ... وقتی وضع اونو دیدم خدارو شکر کردم ... خیلی دختر خوبی بود ولی شانس نداشت ...الانم دارم کم کم همه چی رو تموم میکنم ... اینقدر ناراحتم که نگو :(

نوشته های مشکی با قرمز تناقض داله!!:confused::confused:
بالاخره خوشالی یا ناراحت؟:confused:

jimmi

عضو جدید
باوركنين سخته... واقعاً سخته، هم خود مشكل هم اين راه حل...
سختيش تو درازمدت معلوم ميشه... من كه نابود ميشم. اتفاقي كه همين الانم داره ميفته...
:(:(:cry:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
باوركنين سخته... واقعاً سخته، هم خود مشكل هم اين راه حل...
سختيش تو درازمدت معلوم ميشه... من كه نابود ميشم. اتفاقي كه همين الانم داره ميفته...
:(:(:cry:

بابا رعدو برق!!
منو یاده امین انداختی!!:smile:
نه سخت نیست من مدتهاست که به همین وضعیت ادامه میدم و حتی خیلی اوقات با خودم که حرف میزنم گریه ام می کنم یا بعضی اوقات قهقه ام میزنم که البت بستگی به موضو داره!!!:cool:

nomber_van

عضو جدید
نوشته های مشکی با قرمز تناقض داله!!:confused::confused:
بالاخره خوشالی یا ناراحت؟:confused:
من کوجا اسم خوشالی رو اوردم ؟!! باز داری گیج میزنیا !! اون فکر میکنه واسه ازدواج باش اشنا شدم ولی من فکر نمیکردم اینجوری فکر کنه ! واسه همین دیشب همه چیرو گفتم و تا الان هم یادی ازش نکردم !! گفتم خیلی ناراحتم ... اصلا تو معنی ناراحتی رو میدونی ؟؟:razz:

reza.izadi

عضو جدید
با سلام
یه دفتر قشنگ بردار و تمامیه حرفاتئ توش بنویس.یکی خودت و یکی طرف مقابلت.
این یه راه موثره.

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کوجا اسم خوشالی رو اوردم ؟!! باز داری گیج میزنیا !! اون فکر میکنه واسه ازدواج باش اشنا شدم ولی من فکر نمیکردم اینجوری فکر کنه ! واسه همین دیشب همه چیرو گفتم و تا الان هم یادی ازش نکردم !! گفتم خیلی ناراحتم ... اصلا تو معنی ناراحتی رو میدونی ؟؟:razz:

ببین نمی خوام توهینی کرده باشما ولی بهتره زود ولش کنی چون معلومه عقل درستو حسابی ای نداره....چون اگه داشت که عاشق توی کته کله نمی شد!:smile:
بعدشم من کلا از دختر یا پسرایی که تا دوست میشن سریع تریپ ازدواج می ریزن حالم بهم میخوره!:redface:

nomber_van

عضو جدید
ببین نمی خوام توهینی کرده باشما ولی بهتره زود ولش کنی چون معلومه عقل درستو حسابی ای نداره....چون اگه داشت که عاشق توی کته کله نمی شد!:smile:
بعدشم من کلا از دختر یا پسرایی که تا دوست میشن سریع تریپ ازدواج می ریزن حالم بهم میخوره!:redface:
من خودمو میکشم : ((
خب تو با یه پسر واسه چی دوست میشی هان ؟ همه که مثل تو منحرف نیست به سایر مسایل فکر کنن !! :-" :D:D:redface:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط فقط با خدا جونم حرف میزنم و آیه بسیار زیبای (أَمّن يُجيبُ المُضطَرَّ إِذا دَعاهُ و يَكشِفُ السّوءَ)رو میخونم ویا قرآن میخونم....دردل با این و اون فایده نداره...البته خواهرم همیشه غمخوارمه...

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا تو حموم میرم اب باز میکنم با خودم حرف میزنم تا صدای خنده و گریه ام کسی نشنوه
بعد میام بیرون دوباره از اول میخندم ادم باید غماش ماله خودش باشه

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست نفرين ها و آفرين ها بی ثمر است. اگر تمامی خلق گرگهای هار شوند و از آسمان هول و کينه بر سرم بارد، تو مهربان جاودان آسيب نا پذير من هستی ای پناهگاه ابدی تو می توانی جانشين همه بی پناهی ها شوی...دکتر شریعتی

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودمو میکشم : ((
خب تو با یه پسر واسه چی دوست میشی هان ؟ همه که مثل تو منحرف نیست به سایر مسایل فکر کنن !! :-" :D:D:redface:

تو که هنو زنده ای؟ :smile:
ببخشید منظورت از سایر مسائل چی بید؟؟
به نظره من آدم نباید خودشو اول کاری درگیر مسائل ازدواجو این حرفا کنه آخه یعنی چی ؟؟؟:eek::eek:
مگه شوهر لباسه که به همین سادگی پسند می کنن!!:cry::cry:

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
منتظر جوابتونم

شروع میکنم به انجام یه کاری تا حواسم پرت شه یا به چیزای دیگه فکر میکنم.

نمی شی مطمئن باش!!!:smile:
راه حل 100% تضمین شدست!!!;)
اتفاقا همه به من میگن خوش به حالت که اصلا نیازی نداری که دردو دل کنی و اسرارتو به کسی بگی....:redface:

چه عجب تو یه مورد اشتراک داریم :D

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا تو حموم میرم اب باز میکنم با خودم حرف میزنم تا صدای خنده و گریه ام کسی نشنوه
بعد میام بیرون دوباره از اول میخندم ادم باید غماش ماله خودش باشه
آب مهمتره یا غم و غصه تو که اسرافش میکنی؟:D

بالا