اگر قرارباشه فقط یک نفر رو داشته باشی اون کیه

rahele_s68

عضو جدید
قبولت دارم تنها ميام فقط يه موش كوچولو ميزارم تو جيبم :D;)...واه واه...من موي سر ميكشم گفته باشم دخترو پسر نداريم اگرم كتك خوردي از لحاظ شرع مصتحبه:gol::)
اولا مستحب درسته
دوما کی میخواد دوست منو بزنه هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جرات داری این کارو بکن

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قبولت دارم تنها ميام فقط يه موش كوچولو ميزارم تو جيبم :D;)...واه واه...من موي سر ميكشم گفته باشم دخترو پسر نداريم اگرم كتك خوردي از لحاظ شرع مصتحبه:gol::)

1) پس خودتون خواستین :دی 2) من را از موش نترسونید چون به عشق تشریح موش می رم تو آزمایشگاه بیولوژی 3) با مارمولک که انشالله مشکلی ندارین ! 4)کتک نخورین زدن پیش کشتون :دی 5) من جوری می زنم که اسلام هم ایرادی نتونه بگیره :دی ( پ.ن : از اونایی که تو بیمارستانن اول تحقیق کنید :دی ) 6) بچه زدن نداره شب راحت بخوابین زدن بچه تو مرام ما نیست :دی 7) نتیجه : از مکر زنان غافل نشید :دی

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-قبول نيست شما قرار بود تنها بياد چرا رفتيد rahele را خبر كرديد
2-مارمولك بيار مي دم موشي بخورتش :دي
3-چون دختر زور نداره ميزارم هرچي مي خوايد بزنيد :دي
4-تو بيمارستان ها هم سوال پرسيدم گفتن از ترسي كه نخوان به شما ديه بدن خودشونو به مريضي زدن :دي
5-پس قبول داريد مكر داريد اما نمي دونيد مردا زهر دارن :دي

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اولا مستحب درسته
جرات داری این کارو بکن

قربون آدم چیز فهم نه عزیزم شما خودت ناراحت نکن من بچه ها را نمی زنم :دی آخه بچه زدن نداره :دی دیگه پستشون هم اصلاح کردن می بخشیم این جسارتشون را به درگاه مقدس بانوان :دی

rahele_s68

عضو جدید
4-تو بيمارستان ها هم سوال پرسيدم گفتن از ترسي كه نخوان به شما ديه بدن خودشونو به مريضي زدن :دي

حالا منو هم خبر کرده باشه( که نکرده) شما مشکلی داری؟

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با تمام وجود قبول می کنم
شما از مکرتون استفاده کنیدو مارو گول بزنید و بزنید این یکیو پایتم.;):D

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

1) موشتون تو آزمایشکاه بعد از خودتون نشریح می کنم :دی 2) یه کم بد نیست بیولوژی هم بخوندا ! ( موش کی مارولک می خوره ! ) 3)چون بچه زدن نداره پس خوش باشید واسه خودتون :دی ( آخه زورم ندارین بزنید ) :دی 4)ببخشید اشتباه رفتین باس می رفتین سرد خونه :دی 5) زهر که گرفتنش کاری نداره ! ( همون واحد زیست که گفتم مطالعه کنید ها! رج به همون ) 6)من یار نیاوردم امداد خودش از غیب رسید من حتی به صفحه ایشون هم نرفتم می تونید چک کنید :دی 7) به نصیحت گوش نکردین الان دارین جواب پس میدین :دی ( همه دوستان شرمنده من تشکرات ته کشیده در آینده انشالله جبران می نماییم :دی )

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا يكم مهربون تر:surprised::surprised:
الان ديگه زن و مرد نداره كه:surprised:درسته خانما لطيفن ولي بلدن از خودشون چه جوري دفاع كنن!:smile:
راستي مگه مارمولك ترس داره!:biggrin:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) پس خودتون خواستین :دی 2) من را از موش نترسونید چون به عشق تشریح موش می رم تو آزمایشگاه بیولوژی 3) با مارمولک که انشالله مشکلی ندارین ! 4)کتک نخورین زدن پیش کشتون :دی 5) من جوری می زنم که اسلام هم ایرادی نتونه بگیره :دی ( پ.ن : از اونایی که تو بیمارستانن اول تحقیق کنید :دی ) 6) بچه زدن نداره شب راحت بخوابین زدن بچه تو مرام ما نیست :دی 7) نتیجه : از مکر زنان غافل نشید :دی

اولا مستحب درسته
جرات داری این کارو بکن

میام ادرس بده

نه ارمان جان تا اسم ادرس مياري فرار مي كنن چه برسه سر كوچه:D:D

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا مستحب درسته
جرات داری این کارو بکن

من با تمام وجود قبول می کنم
شما از مکرتون استفاده کنیدو مارو گول بزنید و بزنید این یکیو پایتم.;):D

بابا مكرشون كجا بيد اينا مي خوان بگن ما هم هستيماااااااا

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا مستحب درسته
جرات داری این کارو بکن

حالا منو هم خبر کرده باشه( که نکرده) شما مشکلی داری؟

واه چه ناز نازي خوب ديگه آدم كه مي ترسه اما ادعاس ميشه ديگه دوستشم مياره:D

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) موشتون تو آزمایشکاه بعد از خودتون نشریح می کنم :دی 2) یه کم بد نیست بیولوژی هم بخوندا ! ( موش کی مارولک می خوره ! ) 3)چون بچه زدن نداره پس خوش باشید واسه خودتون :دی ( آخه زورم ندارین بزنید ) :دی 4)ببخشید اشتباه رفتین باس می رفتین سرد خونه :دی 5) زهر که گرفتنش کاری نداره ! ( همون واحد زیست که گفتم مطالعه کنید ها! رج به همون ) 6)من یار نیاوردم امداد خودش از غیب رسید من حتی به صفحه ایشون هم نرفتم می تونید چک کنید :دی 7) به نصیحت گوش نکردین الان دارین جواب پس میدین :دی ( همه دوستان شرمنده من تشکرات ته کشیده در آینده انشالله جبران می نماییم :دی )

جوجه را اول پاييز مي شمارن:D:D:gol:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا يكم مهربون تر:surprised::surprised:
الان ديگه زن و مرد نداره كه:surprised:درسته خانما لطيفن ولي بلدن از خودشون چه جوري دفاع كنن!:smile:
راستي مگه مارمولك ترس داره!:biggrin:

سلام fargoljan...ابجي دشتشونو بگير ببر از اينجا دارن با دم شير بازي مي كنن :دي
بابا تو خواب ديده مارمولك اژدها شده حالا خيال مي كنه اينجا هم خوابه :دي

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1) نقل قول من خرابه پس کلی جواب می دم :دی 2) در جواب آدرس : شما آدرس بدین خدمت می رسیم 3) در جواب دوست و رفیق آوردن که عاقلان دانند چندتا از شما الان ریختن چندتا از ما :دی 4) در جوال اقا نیما : می گن به بچه رو ندی ها تا یه چیزی می گی رو هوا می قاپن :دی 5) گفتم چطوری می تونید بفهمین من خبر کردم یا خودشون اومدن تکرار جایز نیست :دی 6) لطفا دوستانی که می خوان بیان دعوا با هم هماهنگ کنن یه ادرس مشخص کنن تعداد رفته بالا می ترسم نوبت نشه همه را یه جا جوای یدم :دی

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام fargoljan...ابجي دشتشونو بگير ببر از اينجا دارن با دم شير بازي مي كنن :دي
بابا تو خواب ديده مارمولك اژدها شده حالا خيال مي كنه اينجا هم خوابه :دي
سلام!شما به دل نگير:smile:
الان خانما هم ميتونن پا به پاي مردا بيان ولي من فكر ميكنم بايد مهربوني خودمون رو حفظ كنيم.من اصلا قديمي فكر نميكنم ولي بالاخره بايد يه تفاوتي بين ما و مردا باشه يا نه!اگه قرار باشه ما هم پا به پاي اونا خشونت به خرج بديم كه ديگه اوضاع از ايني كه هست بدتر ميشه:(

اينقده مارمولك نازه!خيلي بانمكه:biggrin:

arman.joon

عضو جدید
1)باشه منتظرم من و از کی می ترسونی ! 2) ملت من را جا خودشون می فرسن دعوا من و از یار و رفیق منع می کنی !! 3) من تنها میام شما هر چند تا که خواستی بیار مشکلی نبید :دی 4) من نامرد دو عالمم پس به مردونگی ربطش نده :دی 5) یه نصیحت خواهرانه می کنم با زن جماعت در نیوفت اگر ببری که می گن یه زن را زد حاشا به غیرتش اگر ببازی می گن از یه زن باخت ماییه ننگه این نصیحت را کردم حالا خواستی دم کوچه هم وایسادم
بچ کجایی؟؟؟؟؟

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) نقل قول من خرابه پس کلی جواب می دم :دی 2) در جواب آدرس : شما آدرس بدین خدمت می رسیم 3) در جواب دوست و رفیق آوردن که عاقلان دانند چندتا از شما الان ریختن چندتا از ما :دی 4) در جوال اقا نیما : می گن به بچه رو ندی ها تا یه چیزی می گی رو هوا می قاپن :دی 5) گفتم چطوری می تونید بفهمین من خبر کردم یا خودشون اومدن تکرار جایز نیست :دی 6) لطفا دوستانی که می خوان بیان دعوا با هم هماهنگ کنن یه ادرس مشخص کنن تعداد رفته بالا می ترسم نوبت نشه همه را یه جا جوای یدم :دی

بدليل فرار از صحنه نقل قول هم يكدفه خراب شد...ايول رل خوبي بازي كردي:razz:
بقول خودتون بچه زدن نداره منو چه به زدن...بعدي نبود؟

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!شما به دل نگير:smile:
الان خانما هم ميتونن پا به پاي مردا بيان ولي من فكر ميكنم بايد مهربوني خودمون رو حفظ كنيم.من اصلا قديمي فكر نميكنم ولي بالاخره بايد يه تفاوتي بين ما و مردا باشه يا نه!اگه قرار باشه ما هم پا به پاي اونا خشونت به خرج بديم كه ديگه اوضاع از ايني كه هست بدتر ميشه:(

اينقده مارمولك نازه!خيلي بانمكه:biggrin:

:gol:;):gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1) فرگول خانوم هم تو تیم شما خوبه ! 2) آخه لاهوش خان نقل قول می زدم که راحت تر بود تا یکی یکی اشم بیارم 3) از زیره سوتی هاتون در رفتین چیزی نگفتم :دی 4)وقتی جوجه ها را می شمردم شما کجا بودین از سر شماری جا موندید :دی 5)نصیحت راحله خانوم هم گوش نکردین ضرر کردین :دی 6)آخه آخرین پسری که روش مارمولک انداختم باید عکسش براتون می ذاشتم تا بدونید کاراییش از اژدها هم برای شما کمتر نیست ( حالا ایشالله عکس خودتونم می مدازن تا عبرتی شود برای سایرین :دی ) 7) فرگول خانوم دوره دوره خشونته :دی 8)جواب اقا آرمان : بچه نا کجا آباد یه جاهایی تو مایه جهنم :دی ( تشریف بیارین منتظریم :دی ) 9)نقل قول هم نکنم با شماره جواب میدم :دی ( بده آدم ضایع بشه ها :دی ) 10) باشه نمی زنمتون خیالتون راحت دیگه نمی خواد تکرار کنید بچه زدن نداره خودم یه بار گفتم که :دی

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) فرگول خانوم هم تو تیم شما خوبه ! 2) آخه لاهوش خان نقل قول می زدم که راحت تر بود تا یکی یکی اشم بیارم 3) از زیره سوتی هاتون در رفتین چیزی نگفتم :دی 4)وقتی جوجه ها را می شمردم شما کجا بودین از سر شماری جا موندید :دی 5)نصیحت راحله خانوم هم گوش نکردین ضرر کردین :دی 6)آخه آخرین پسری که روش مارمولک انداختم باید عکسش براتون می ذاشتم تا بدونید کاراییش از اژدها هم برای شما کمتر نیست ( حالا ایشالله عکس خودتونم می مدازن تا عبرتی شود برای سایرین :دی ) 7) فرگول خانوم دوره دوره خشونته :دی 8)جواب اقا آرمان : بچه نا کجا آباد یه جاهایی تو مایه جهنم :دی ( تشریف بیارین منتظریم :دی ) 9)نقل قول هم نکنم با شماره جواب میدم :دی ( بده آدم ضایع بشه ها :دی ) 10) باشه نمی زنمتون خیالتون راحت دیگه نمی خواد تکرار کنید بچه زدن نداره خودم یه بار گفتم که :دی
اگرم دوره خوشنت باشه كه هست ما نبايد خودمونو به دست اين دوره بديم كه!منم با كارايي كه داره اتفاق ميافته شديدا مخالفم ولي قرار نيست كه ما هم خشن بشيم كه ! اينا فقط همين رو ميخوان اينكه اعصاب من و تو رو داغون كنن:(
ولي من هنوز ميگم مارمولك ترس نداره:biggrin:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا اجي فرگل اهل صلح و آرامشه مثل شما لوتي نيست :دي
ثانيا چقدر خودتو تحويل مي گيري بجا ي اينكه اينهمه پاي اينترنت مارمولك ميگيري تو دستات بيا سر كوچه:biggrin:...قول مي دم ازين چادورا هستا كه فقط بيني مشخصه از اونا مي پوشي مياي سر كوچه كه نشناسنت :دي

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اجي فرگل اهل صلح و آرامشه مثل شما لوتي نيست :دي
ثانيا چقدر خودتو تحويل مي گيري بجا ي اينكه اينهمه پاي اينترنت مارمولك ميگيري تو دستات بيا سر كوچه:biggrin:...قول مي دم ازين چادورا هستا كه فقط بيني مشخصه از اونا مي پوشي مياي سر كوچه كه نشناسنت :دي
:biggrin::biggrin:

بالا