اي تف توي اين رسانه ي ملي(خدايي رسمشه)بخونيدا

Sarp

مدیر بازنشسته
واقعا متاسفم ...........اما باور نيد كه صداي ماها به هيچ جا نمي رسه ...مگه در موارد قبلي تونستيم كاري كنيم .................كه الان بتونيم ..........
میرســــــــــــــــــــــــــــــــــه:w16:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عده راه رو گم میکنن

ببینید یه عده مغزشون اندازه کله مگس هست و ادعاشون اندازه گاو بعد میان فیلم درست میکنن یهو 20 ملیون نفر آدم رو از همدیگه ناراحت میکنن. به خدا به اینها باید اسکار ری... داد داستان زیباست اما با یه حرکت احمقانه پیام داستان رو خراب میکنه یا به قول معروف با تیشه میزنه روی تخ... خودش.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اسب با این قضیه موافقم.;)
فقط یه نکته:
درصد تهرونیایی که فکر میکنن که خیلی بالاتر از شهرستانی ها هستن خیلی هم کم نیست.
برای همین توی فیلمها هم اینقدر نمود داره.
یادمه توی زیر اسمان شهر بچه رشتیه نمیدونست پیتزا چیه!!!! دیگه گندشو دراوردن.
ولی خب شده توی یک بحث تخصصی که طرفامون تهرونی بودن اولش کلی قپی در کردن و بعد مث موش شدن!!!
متاسفانه این فضا توی تهران هست و بعضیاشون خودشون را مرکز عالم (نه فقط ایران!)میدونن.
البته بچه های گل هم توشون زیاد هست......
اینم مال اونا:gol::gol::gol:

:D:D:Dبهتر از اسب نبود

موافقم باهات

متاسفانه میگن خدا خر رو شناخت که بهش شاخ نداد اما یه عده زورکی به خرها شاخ میدن(منظورم سینماگرهای بی سواته ها)

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......

......

این بحث تا چندروزپیش توی تالار داغ بود به تاپیک مثلا" نامه نماینده خرم آباد به ضرغامی درباره سریال فاصله ها " مراجعه کنید .

شهاب سرگردان

اخراجی موقت
سلام.
افراط نکنید آقا!
خلافکارهای سریالها هم همه تهرانی هستند.
صاف و ساده ها و بی شیله پیله ها و بی غل و غش ها هم اکثرا شهرستانی هستند.
زیادی جوش می زنید و کار یک کارگردان را به همه هنرمندان سرایت می دهید.
یکی آن بالاترها گفت "آی لاو یو"
من هم می گم خیلی مخلصت هستم.
با تشکر.

حقيقتو گفتيد :gol:شرمنده تشكر ندارم

yardim

عضو جدید

[FONT=tahoma,sans-serif]آقای کارگردانی که توی فیلمها و سریال هایی که میسازی میای چهره شهرستانی ها رو مضحک و هالو و پَپو نشون میدی ای تف توی غیرتت…! توی غیرت نداشته ات…! [/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]آقای فیلم نامه نویسی که شهرستانی های توی فیلمنامه سریالت فقط باید لهجه غلیظ ترکی یا مشهدی یا یزدی یا… داشته باشن و همیشه کارای مسخره بکنن و حرفای مسخره بزنن و بیننده رو بخندونن تف به معرفتت…معرفت نداشته ات…! [/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]اقای انیمیشن سازی که دکتر مهندسای فیلمات همه تهرونی هستن و بدبخت بیچاره های فیلمت که هیچی نمیفهمن همه گرگانی و همدانی و لر هستن تف به شرفت…شرف نداشته ات…! [/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]آقا من مخلص همه تهرونی ها هستم… والله جز مهمون نوازی و فهم و شعور و معرفت از اکثرشون هیچی ندیدم اما ما شهرستانی ها هم غرور داریم…! مُد شده هر کارگردان تلویزیونی که میاد سریال درست کنه برای نمک فیلمش دو سه نفر از بازیکن ها رو لباس شهرستانی تنشون میکنه و فهم و شعورشون رو اندازه مرغ پخته نشون میده…! چرا باید یه بچه تهرونی توی سریال فاصله ها یه بچه شهرستانی رو دست بندازه و بگه دیوید بکهام خواننده هست و اون بچه شهرستانی هم عین گاو سرش رو تکون بده قبول کنه…! هی هر روز دستش بندازه و سرش رو کلاه بذاره و اب از اب تکون نخوره…! [/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]آقا توی این سریال ها هرچی بدسلیقگی و نفهمی و بی ادبی و بد پوشی و مسخرگی و لودگی و بیشعوری هست میچسبونن به شهرستانی ها و هر چی خوشگلی و خوش تیپی و مردرندی و فهم و شعور و لوندی و موی ژل زده و چشم ابی و لب قلوه ای و دماغ سربالاست مال تهرونیاست…! توهین به قومیت ها فقط لطیفه ساختن برای اونها نیست…! انصاف داشته باشید تو رو خدا…! [/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]نوشته مسعود مشهدی[/FONT]
مسخره کردن کار آدم های ضعیف و عقده ایه که چون خودشونو پست تر میدونن سعی میکنن دربرابر این حس واکنش نشون بدن
که نتیجش مسخره کردن و چیزای احمقانه دیگس

Belle Fille

عضو جدید
والا ما که هیچ وقت تو روی نجس این صدا و سیما نگاه نمی ندازیم.:razz:

اما خوب حالا که نهضت تف اندازی هست ما هم به نوبه ی خودمون شرکت می کنیم.:redface:
از همین جا آب دهن پیشی خوشگلم رو هم تقدیم می کنم. البته می دونم یک تف ناقابل حیفه برای ضرغامی...:thumbsup::w07:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو نميخواد بياي خط مقدم ، همين پشت جبهه تف كنندگان رو تقويت كن بهشون آب و مواد غذايي برسون :w15:
نه من نميتونم كار سخت كنم:cry:ضعيف ميشم.يه كار ساده تر ندارين؟!آقا تو رو خدا.من ميخوام توي اين جهاد اكبر شركت كنم:lol:

Saman007Spy

عضو جدید
نوموخوام:cry:اين تاپيك دوست ميدارم.تو به من چي كار داري نژاد پرست تفو؟!:lol:

كلا كار داريم به كار همه

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام بخوابم تفم جم شده کجا شلیک کنم؟زوووووووووووووووووووووووووووود

Schneider

مدیر بازنشسته
زشته بچه ها...
دیگه انقد این حرف رو هی تکرار نکنید
حالا آقا رضا هم یجورایی جدی گرفتن صدا و سیما رو !!!
آقا رضا کی صدا و سیما نیگا میکنه ؟!؟!؟!!!
خیلی کم شدن مخاطباشون

اياتاي

عضو جدید
بعضي ها حماقت رو فضيلت ميدونن..!! متوجه نيستن كه توهين به اقوام فقط شان و انسانيت اهانت كننده رو زير سوال ميبره و بس... يا از روي ناداني و نفهمي اين كارو ميكنن و يا از روي قصد و نيت كه تفرقه بندازن بين ملت و حكومت كنن. :mad:

Saman007Spy

عضو جدید
:w18:حالا كه نسكافه تو خوردي وسايل كارت كنار اتاقه.برو تالار و جارو كن تي بكش گردگيري كن.آ ماشالا:w17:
بگو ماشالااااااا

بگي منووووووووو

كجاس آن تي دست بلند ؟
كجايند...

نه من میخوام رو کسی تف کنم:exclaim:

خوب حالا سربالا كن ببين چي ميشه !!