اينو قبول دارين كه آدم فقط يكبار عاشق ميشه؟؟؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دعوتنامه ثبتنام برای هدایای مجانی[/FONT]
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]دوستان یک هفته پیش به من ایميلی اومد که باور نکردم چی بود موبایل رایگان همینطور هست من هم باور نکردم خوندم و عضو شدم حالا دیروز گوشی برام اومد به خاطر همین میزارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 2 هفته هست[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]گوشی که دوست من انتخاب کرده بود نوكيا [/FONT][FONT=&quot]N[/FONT][FONT=&quot]97 [/FONT][FONT=&quot]بود[/FONT]​
[FONT=&quot]ثبت نام برای دریافت هدیه رایگان (موبایل؛گیم،تلوزیون و ..... ) دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]​
[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]​
[FONT=&quot]چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟[/FONT]​
[FONT=&quot]این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، [/FONT][FONT=&quot]mp[/FONT][FONT=&quot]3 [/FONT][FONT=&quot]player[/FONT][FONT=&quot]و ... دریافت کنید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]مثلا [/FONT][FONT=&quot]k[/FONT][FONT=&quot]800 :[/FONT][FONT=&quot]برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 دوست ندارین[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]اگر [/FONT][FONT=&quot]n[/FONT][FONT=&quot]95 [/FONT][FONT=&quot]بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی[/FONT][FONT=&quot] . [/FONT]​
[FONT=&quot]هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره[/FONT][FONT=&quot] . [/FONT]​
[FONT=&quot]به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند[/FONT][FONT=&quot] . [/FONT]​
[FONT=&quot]مراحل كار: ابتدا باید وارد سایت بشید[/FONT]​
[FONT=&quot]http://www.xpango.com?ref=[/FONT][FONT=&quot]92150631[/FONT]​
[FONT=&quot]بعد بر روی چیزی كه می خواهید انتخاب كنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم[/FONT][FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]HDTV[/FONT][FONT=&quot])[/FONT][FONT=&quot]كلیك كنید سپس روی گزینه ی [/FONT][FONT=&quot]Sign up Now[/FONT][FONT=&quot]كه با رنگ قرمز در بالای صفحه سمت راست نوشته كلیك كنید یا ثبت نام و بعد طبق مراحل زیر عمل کنید [/FONT]​
[FONT=&quot]First name[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]نام خود را بنویسید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Last name[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]نام خانوادگی خود را بنویسید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Email[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]آدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید[/FONT][FONT=&quot]) [/FONT]​
[FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]Password[/FONT][FONT=&quot]برای خود پسورد انتخاب كنید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Address[/FONT][FONT=&quot]1: [/FONT][FONT=&quot]آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT]​
[FONT=&quot]لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT]​
[FONT=&quot]Town/City[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]شهر خود را بنویسید[/FONT][FONT=&quot].. [/FONT]​
[FONT=&quot]County/State[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]نام استان خود را بنویسید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Country[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]نام كشور خود را انتخاب كنید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Free Gift[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]نام هدیه را انتخاب كنید، [/FONT]​
[FONT=&quot]Post Code/Zip[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]Referral ID[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]در این قسمت كدی وجود دارد به آن دست نزنید [/FONT]​
[FONT=&quot]توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید [/FONT][FONT=&quot]9[/FONT][FONT=&quot]2150631[/FONT]
[FONT=&quot]در قسمت [/FONT][FONT=&quot]Term and Condintion[/FONT][FONT=&quot]یك تیك بزنید [/FONT]​
[FONT=&quot]نحوه پر کردن فرم ثبت نام [/FONT]​
[FONT=&quot]توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد[/FONT][FONT=&quot] . [/FONT]​
[FONT=&quot]([/FONT][FONT=&quot]توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید [/FONT][FONT=&quot]9[/FONT][FONT=&quot]2150631[/FONT]​
[FONT=&quot]اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]چون عضویت رایگان هست پس هیچ ضرری نمیکنید [/FONT]​
[FONT=&quot]در ضمن برای اینكه وارد اكانت خودتون بشید باید ایمیل و پسووردتون رو به یاد داشته باشید و وارد سایت [/FONT][FONT=&quot]X Pango[/FONT][FONT=&quot]بشید و در بالای صفحه ایمیل و پسوورد رو وارد كنید[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]نکته : در این سایت نمی توان از یك سیستم دو بار ثبت نام كرد چون [/FONT][FONT=&quot]IP[/FONT][FONT=&quot]شما كنترل می شود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]البته خودتان می توانید برای آشنایی بیشتر با هدایا و زیر مجموعه های مورد نیاز روی گزینه [/FONT][FONT=&quot]View The Latest[/FONT][FONT=&quot] … [/FONT][FONT=&quot]کلیک و بعد بر روی بر روی گزینه ی مورد علاقه ی خود ماوس را نگه دارید تا تعداد اعتبار مورد نیاز برای دریافتتان را مشاهده كنید(منظور از اعتبار تعداد زیر مجموعه هایی است كه شما برای دریافت هدیه نیاز دارید)بعد از انتخاب گزینه ی مورد علاقه ی خود كد و نام آن را به خاطر بسپاريد[/FONT]​
[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]​
[FONT=&quot]http://www.xpango.com?ref=[/FONT][FONT=&quot]9[/FONT][FONT=&quot]2150631[/FONT]​

چه پارازیته کلفتی بود:surprised:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا خوابم میاد
دوما :اینجوری نگوووووو:redface: عزیزم ناراحت میشه

راستی:
آره موندم ولی میفهمم بالاخره
یه پیش روی هایی داشتم
تهدید کردم چیزو که لوش میدم
ترسید گفت باشه بهت میگم

آی چاخان ............گفت مهم نیس من دیدم بلا
:gol::gol::gol:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا خوابم میاد

راستی:
یه پیش روی هایی داشتم
ترسید گفت باشه بهت میگم

مرسی :redface:
خواهش میشه:redface:

معلومه مخ که سهله ،موتور و رادیاتور و جلو بندی رو کلا زده.
:w25::w25::w12:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی چاخان ............گفت مهم نیس من دیدم بلا
:gol::gol::gol:

اولا خوابم میاد

راستی:
یه پیش روی هایی داشتم