اواتار های من...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اواتار های من در باشگاه مهندسان ایران از ابتدا تاکنون.....:gol:

نام کاربری:
یوسف 99 & یوسف.sh

[URL=http://axgig.com/]
[/URL]

[]

آخرین ویرایش:

حنا جون

عضو جدید
خیلی خوب بودن عزیزم .خوبی این دنیای مجازی در همینه که هرچی درونته و دوست داری بیرون میریزی بدور از اگرها شایدها و نباید ها......................

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
داهی جون شما چقدر آواتار عوض کردین من خبر نداشتم!!!!!!!!!!!!:surprised:
به نظر من همون پسر شجاع بیشتر بهت بیاد داهی جونم....:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوب بودن عزیزم .خوبی این دنیای مجازی در همینه که هرچی درونته و دوست داری بیرون میریزی بدور از اگرها شایدها و نباید ها......................
حنا ممنونم که اومدی.... این عکسا برام کلی خاطره دارن! خاطرات مختلف با ادمهای گوناگون...کسایی که دیگه شاید اینجارو یادشون رفته!وایدیشون ب خاطره ها پیوسته!!!یادمه بخاطر همین عکس نانسی اخطار گرفتم یه بار! از مدیریت بعد یه مدت عوض کردم ... یا خیلیا ازم میپرسیدن تو دختری یا پسر!؟اگه ..پسری چرا اینو گذاشتی؟ و خیلی سوال جواب میکردن!یا مثلا عکس پسر شجاع رو میگفتن ما رو یاد ..بچگی میندازه!اهو خانم هدفم این بود که یادی از قدیما و خاطرات داشته باشیم ,شاید هنوز کسی باشه تو سایت که منو با عکسهای قدیمی بشناسه...!شاید یه روزی شمام کلکسیون اواتارتون رو بذارین...!

آخرین ویرایش:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
حق انتخابتو از دست نده...
تو هرجور باشی ما میخایمت...
من شمارو با این شناختم

ارامش ابدی

عضو جدید
حنا ممنونم که اومدی.... این عکسا برام کلی خاطره دارن! خاطرات مختلف با ادمهای گوناگون...کسایی که دیگه شاید اینجارو یادشون رفته!وایدیشون ب خاطره ها پیوسته!!!یادمه بخاطر همین عکس نانسی اخطار گرفتم یه بار! از مدیریت بعد یه مدت عوض کردم ... یا خیلیا ازم میپرسیدن تو دختری یا پسر!؟اگه ..پسری چرا اینو گذاشتی؟ و خیلی سوال جواب میکردن!یا مثلا عکس پسر شجاع رو میگفتن ما رو یاد ..بچگی میندازه!اهو خانم هدفم این بود که یادی از قدیما و خاطرات داشته باشیمشاید هنوز کسی باشه تو سایت که منو با عکسهای قدیمی بشناسه...!شاید یه روزی شمام کلکسیون اواتارتون رو بذارین...!
حالا واقعا چرا نانسی گذاشتی.؟؟

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
حنا ممنونم که اومدی.... این عکسا برام کلی خاطره دارن! خاطرات مختلف با ادمهای گوناگون...کسایی که دیگه شاید اینجارو یادشون رفته!وایدیشون ب خاطره ها پیوسته!!!یادمه بخاطر همین عکس نانسی اخطار گرفتم یه بار! از مدیریت بعد یه مدت عوض کردم ... یا خیلیا ازم میپرسیدن تو دختری یا پسر!؟اگه ..پسری چرا اینو گذاشتی؟ و خیلی سوال جواب میکردن!یا مثلا عکس پسر شجاع رو میگفتن ما رو یاد ..بچگی میندازه!اهو خانم هدفم این بود که یادی از قدیما و خاطرات داشته باشیمشاید هنوز کسی باشه تو سایت که منو با عکسهای قدیمی بشناسه...!شاید یه روزی شمام کلکسیون اواتارتون رو بذارین...!
از موقعی که این بچه رو برداشتی من ازر وی اسم یادم بود شمایی ..بعد قیافه این بچه ه یادم میومد ...قیافه اش به یاد موندنیه ...شاید ما هم یه روز این کارو انجام بدیم ..;)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از موقعی که این بچه رو برداشتی من ازر وی اسم یادم بود شمایی ..بعد قیافه این بچه ه یادم میومد ...قیافه اش به یاد موندنیه ...شاید ما هم یه روز این کارو انجام بدیم ..;)

یوسف همون بچه هس:)