انگیزه تون واسه ادامه زندگی چیه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما صبحا یا هر زمان دیگه با چه انگیزه ای از خواب بیدار میشین؟ امیدتون به چیه؟

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ک واقعن انگیزه ای ندارم:biggrin:
از سر اجبار از خواب بیدار میشم و امیدی هم ب هیچی ندارم:biggrin:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما انگیزه نداری؟ اگه فردا خدای ناکرده زبونتون لاال :D بفهمی بیماری بدی گرفتی که تا پس فردا بیشتر زنده نیستی میفهمی انگیزه ینی چی :D

• Like
واکنش ها: EECi

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ک واقعن انگیزه ای ندارم:biggrin:
از سر اجبار از خواب بیدار میشم و امیدی هم ب هیچی ندارم:biggrin:

:w25:

من خیلی انگیزه ها دارم که سعی می کنم هر روز یه کاری (هر چند کم) براشون انجام بدم ولی می ترسم بگم ریا شه :w12:

3peh

عضو جدید
من به امید زندگی، زندگی میکنم.
کار،پول در اوردن،پول خرج کردن،کسایی که دوستشون دارم،کسایی که دوستم دارن،سلامتی،مریضی، گرفتاری، خوشحالی،ناراحتی،خنده،گریه و بی انگیزگی،با انگیزگی، ناامیدی،امیدواری...
و خیلی چیزای ریز و درشت دیگه...

shohrehchem

عضو جدید
زندگی نعمتی هست که خداوند به انسان داده قدره این نعمت رو بدونین من دیگه حرفی ندارم

نیلومانا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فلج قطع نخاعى از خواب كه بیدار بشه منتظره یكنفر بیدار بشه، سرش منت بذاره و ببرتش دستشویى و حمام و كاراى دیگه شو انجام بده.میدونى آرزوش چیه؟ فقط یكبار دیگه خودش بتونه راه بره و كاراشو انجام بده...

یه نابینا از خواب كه بیدار میشه، روشنایى رو نمیبینه، خورشید و نمیبینه،صبح رو نمیبینه.میدونى آرزوش چیه؟ فقط یكبار فقط یكروز بتونه نزدیكاش و عزیزاش و آسمون و و زندگى رو با چشماش ببینه...

یه بیمار سرطانى دلش میخواد خوب بشه و بدون شیمى درمانى و مسكن هاى قوى زندگى كنه و درد نكشه...

یه كر و لال آرزوشه بشنوه بتونه با زبونش حرف بزنه...
یه بیمار تنفسى دلش میخواد امروز رو بتونه بدون كپسول اكسیژن نفس بكشه...

یه معتاد در عذاب آرزوى بیست و چهار ساعت پاكى رو داره...

الآن مشكلت چیه دوست من؟

دستتو بذار رو زانوت و از تمام وجودت و نعمتایى كه خدا بهت داده استفاده كن و به روزى فكركن كه شاید همین نعمتا رو از دست بدى...

پس شكرگزارى كن و ازشون استفاده كن.

تو خیلى خیلى خیلى خوشبختى، غر نزن،ناشكرى نكن. آسونا روخودت حل كن سختاشم خدا...!

این جالب بود خودم خوندم گفتم بذارم اینجا امیدوارم بی ربط نباشه: دی

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خب از رویاهات برامون بگو
رویای من سعادتمند شدنه

یه انسان سعادتمند کسی نیست که فقط پول داره ... یا تنش سلامته ... یا شاید شاده

یه انسان سعادتمند کسیه که هر سه تای اینا رو با هم داره . متاسفانه 99 درصد آدما این سه تا رو با هم ندارن .

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
كلا ادم پر انرژي هستم
هميشه سعي كردم از بدترين شرايط بهترين بسازم
گاهي حتي لازم شده از صفر شروع كنم
حتي لحظه هايي كه نا اميدي مياد سراغم سعي كردم لحظه اي باشه

شايد چون زندم هنوز نفس مي كشم و حق زندگي دارم
وقتي خدا فرصت به اين زيبايي داده تا مثل بقيه منم زندگي كنم نفس بكشم بهم حق زندگي داده و حق انسان بودن ........و منو لايق مقام اشرف مخلوقات كرده.....
پس بايد بهترين شرايط براي خودم بسازم .........و براي انهايي كه دوستشون دارم :gol:

ندا*****

عضو جدید
من از سر اجبار از خواب بیدار میشم ولی اگه بفهمم مریضی بدی دارم و قرار نیست زنده بمونم همه طلاهامو میدم در راه خدا. بعد ی سری به قبر ستون میزنم ببینم قرار کجا منزل کنیم

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از سر اجبار از خواب بیدار میشم ولی اگه بفهمم مریضی بدی دارم و قرار نیست زنده بمونم همه طلاهامو میدم در راه خدا. بعد ی سری به قبر ستون میزنم ببینم قرار کجا منزل کنیم
حتما بی هدف شدی

من هر موقع بی هدف میشم اصلا دوست ندارم از خواب پا شم،حتی بعضی مواقع میگم حالا مثلا از خواب پا نشم و همینجا بمیرم اصلا اهمیتی داره؟!

پیشنهاد میکنم حتمن یه انرژی به خودت برسونی.برو مسافرتی ،کوه دشت جایی.حتی یه پارک یا حتی چندبار بیرون برو،فقط این انرژی رو پیدا کن که بتونی برای یه هدف حتی ریز تصمیم بگیری
مثلا کلاس رقص و ورزش،مثلا با دوستانت یه قرار بزار
یکم ازین طریق انرژی پیدا کن که بتونی فکر کنی

وقتی فکر کنی قشنگ میتونی هدفگذاری کنی

مطمئن باش هرکسی تو این دنیا اومده که یه سری کارها انجام بده بعد بره،خودت رو دوست داشته باش،به زندگی ای که بهت داده شده احترام بزار و واقعا یه حرکتی کن.مطمئن باش خیلی ها دور و برت هستن از دوستات و آشنا و خانواده ات،که دوست دارن تو بهشون برسی،تو انرژیشون باشی یا تو ناجی اون حس و حال ناراحتیشون باشی.

پس این رو از عزیزانت نگیر.

پ.ن» میگم شنیدم قراره طلاهاتو بدی در راه خدا،باور کن من خودم راه خدائم :| الکی تبدیل به آدم شدم،قبلاً راه بودم.هنوزم برخی جاهام آسفالته.
باور نمیکنه :|

عشقولانه

کاربر بیش فعال
من کلا انگیزم از زندگی کردن لذذذذذذذذذذذذت بردنه.....
و واقعا دارم از ثانیه به ثانیش لذت میبرم.....نمیذارم از دستش بدم.... چون ی روز منم مثل همه میرم ولی تا هستم خوش باشم.....

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگیزه ی کوتاه مدت ای ندارم،که بخوام واسش تلاش کنم. اما بلند مدت این که پول دار شم

limu tursh

کاربر فعال
مادرم ،میخوام آرزو هاش بر آورده کنم... میخوام بهش خوش بگذره...از زندگیش لذت ببره
عاشق مامان جونیم هستم:w38:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی مزخرف نامه ای است که هیچی داخلش هیچ فرقی نمیکنه
کسی که نهایت لذت رو میبره ازش با کسیکه بدبخت و آس و پاسه هیچ فرقی نخواهد کرد

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اها وقتی قرار نیست زنده بمونی طلاهات میدی بره بنظرم اگه ندی بهتره :cool:
من فقط برای رضای خدا بیدار میشم از خواب فقط همین
بنظرم این طرز فکرت اشتباهه

خودم هدف خاصی ندارم ولی دنبال یه هدف میگردم امیدوارم یه روزانه ی امیدی برای من هم باز بشه :) انگیزم اینه تا جایی که میتونم به مردم کمک کنم

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم ما ایرانی ها خیلی ناامیدانه و با یاس به زندگی نگاه میکنیم و بدون اینکه ذره ای اهل عمل باشیم ، همه رو متهم میکنیم به عمل نکردن و بی عرضه گی و ...........

زندگی خودش انگیزه ست ، چرا ما اینقد منفی نگاه میکنیم به همه چی؟ یه جای کار ماها بدجور می لنگه ولی نمیدونم دقیقا کجاش...

salar1998

عضو جدید
زندگیو دوس دارم چون مثل بازی شطرنجه یه سری مشکلاتو گرفتاری پیش میاد که فکرمو به کار میگیرمو حلش میکنم اگه خیلی پیچیده بودو عقلم ب جایی قد نداد میگم خدایا این دیگه کارخودته که یه گشایشی نصیب منه گناهکار کنی.هرصبح ب امید آرزوهام بیدار میشم و خدارو شکر میکنم که یه فرصت دیگه هنوز دارم وقتیم کفگیرم بخوره ته دیگ بازم خدا بوده هست خواهدبود.بعضی چیزا شعار نیس واقعیته منتها چون آدما رسیدن ب اون هدفو دور از واقعیت میدونن شعار میپندارن.من توی این چندسال زندگی اینو فهمیدم برا لحظه لحظه زندگیم باید تلاش کنم تا تلاش جز افتخاراتم باشه چون همین برا خودمو خدا مهمه نه نتیجه کار.واقعیت دنیا همینه ما تغییرش دادیم گند زدیم حالا موندیم توش .

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
دوست عزیز حالا گیریم که حداقل ها توی زندگی فراهم نبود دست بذاریم رو دست بشینیم؟؟؟؟؟؟؟؟بهتر نیس حداقل هارو خودمون فراهم کنیم؟
نخیر نشینید... اگر حرف بنده رو تا آخر میخوندید من عرض کردم که راه حل چیه و چه میشه کرد...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
يه روز خوب مياد اينو ميدونم :w22:

بالا