انتقاد در مورد تالار ساخت وتولید

eng ali

عضو جدید
سلام برتمام دوستان عزیز و مدیران گرامی تالار .
من eng ali عضو تازه وارد و فارغ تحصیل کارشناسی ساخت و تولید و کوچک همه دوستان هستم.
من یه جورایی گلایه یا انتقاد در مورد تالار ساخت و تولید دارم حس می کنم که این تالار فقط جای تاپیک ها و سئوالات تکراری و همچنین مطالب نظرسنجی و گذرا شده و از تبادل اطلاعات و علمی آنچنان پر رونق نیست و پیشنهاد من این که تالاری زیر مجموعه این تالار بذاریم که دانلودگاه مقاله باشه که هر فردی مقاله ای داره به اشتراک بذاره و اگر کسی سئوالی در مورد این مقاله برایش پیش بیاد سئوالات حرفه ای تر بشه و کم کم از سئوالات سطحی و کلی جلوگیری بشه.
ممنون میشم که بنده را با جوابتون توجیه کنید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام برتمام دوستان عزیز و مدیران گرامی تالار .
من eng ali عضو تازه وارد و فارغ تحصیل کارشناسی ساخت و تولید و کوچک همه دوستان هستم.
من یه جورایی گلایه یا انتقاد در مورد تالار ساخت و تولید دارم حس می کنم که این تالار فقط جای تاپیک ها و سئوالات تکراری و همچنین مطالب نظرسنجی و گذرا شده و از تبادل اطلاعات و علمی آنچنان پر رونق نیست و پیشنهاد من این که تالاری زیر مجموعه این تالار بذاریم که دانلودگاه مقاله باشه که هر فردی مقاله ای داره به اشتراک بذاره و اگر کسی سئوالی در مورد این مقاله برایش پیش بیاد سئوالات حرفه ای تر بشه و کم کم از سئوالات سطحی و کلی جلوگیری بشه.
ممنون میشم که بنده را با جوابتون توجیه کنید.

با سلام

باید در اینجا پست می زدید...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=71944

eng ali

عضو جدید
با سلام

باید در اینجا پست می زدید...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=71944
سلام به همه
من از قصد در این تالار این بحث را مطرح کردم که نظر بقیه ساخت و تولیدی ها را هم بدونم بحث من اینه که با اشتراک گذاشتن مقاله ها می تونیم کمک زیادی در پیدا کردن پروژه برای دوستان باشیم ، به طور مثال بعضی دوستان با مطرح کردن موضوغ مقاله ای و گذاشتن ایمیل خود ( که هر کس خواهان مقاله است میل بزنه) قصد کمک کردن را دارند ولی حرف من اینه چرا مقاله را آپلود نمی کنند که همه به راحتی استفاده کنند وقتی مطالب به صورت on line در دسترس باشه یک تالار متفاوتی خواهیم داشت که از نظر بار علمی بالا خواهد بود.
هر عضوی با قرار دادن هر تعداد مقاله ای که در دسترس داره بر روی تالار بعد از مدتی شاهد کتابخانه عظیمی از مطالب و مقاله های متعددی خواهیم بود و به صورتی هم از خرید و فروش مقالات در سطح تالار جلوگیری می شه.
منتظر نظر شما هستم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به همه
من از قصد در این تالار این بحث را مطرح کردم که نظر بقیه ساخت و تولیدی ها را هم بدونم بحث من اینه که با اشتراک گذاشتن مقاله ها می تونیم کمک زیادی در پیدا کردن پروژه برای دوستان باشیم ، به طور مثال بعضی دوستان با مطرح کردن موضوغ مقاله ای و گذاشتن ایمیل خود ( که هر کس خواهان مقاله است میل بزنه) قصد کمک کردن را دارند ولی حرف من اینه چرا مقاله را آپلود نمی کنند که همه به راحتی استفاده کنند وقتی مطالب به صورت on line در دسترس باشه یک تالار متفاوتی خواهیم داشت که از نظر بار علمی بالا خواهد بود.
هر عضوی با قرار دادن هر تعداد مقاله ای که در دسترس داره بر روی تالار بعد از مدتی شاهد کتابخانه عظیمی از مطالب و مقاله های متعددی خواهیم بود و به صورتی هم از خرید و فروش مقالات در سطح تالار جلوگیری می شه.
منتظر نظر شما هستم.

با سلام، خب هر کجا قوانین خاص خود را دارد، اگر این طور باشد پس باید در هر تالار یک تاپیک انتقادات زده شود؟ این رو همه می دانند که وقتی یک نفر اسم مقاله رو می نویسد و می گوید برایم ایمیل بزنید منظورش چیه! اهداف سود جویانه و...... یک نفر باید خودش شروع به این فعالیت ها بکند تا بقیه رو هم از این حرکت استقبال کنند.

eng ali

عضو جدید
با سلام، خب هر کجا قوانین خاص خود را دارد، اگر این طور باشد پس باید در هر تالار یک تاپیک انتقادات زده شود؟ این رو همه می دانند که وقتی یک نفر اسم مقاله رو می نویسد و می گوید برایم ایمیل بزنید منظورش چیه! اهداف سود جویانه و...... یک نفر باید خودش شروع به این فعالیت ها بکند تا بقیه رو هم از این حرکت استقبال کنند.
با سلام
پس من به اندازه توانم مقاله ها و مطالبی که دارم را روی تالار در معرض استفاده قرار می دهم امیدوارم دوستان هم استقبال کرده و این روند ادامه پیدا کنه که شاهد تالار پویایی باشیم.
از تو ممنونم پیرجو.

خورشید باش تا اگر خواستی بر کسی نتابی ، نتوانی
زرتشت

آخرین ویرایش:

m.a.m

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
جناب پیرجو من با این دوستمون موافقم،اگر یادتون باشه اوایل راه اندازی این سایت یادم میاد که هر کس به زبون فارسی و با متن انگلیسی یعنی فینگلیش خودمون مطلبی رو می نوشت به شدت باهاش برخورد می کردین.اگر شما که مدیر تالار هستین افراد سودجو رو تهدید به اخراج کنین و اینکه حرف این دوستمون به حقیقت بپیونده فکر می کنم خیلی عالی بشه
ممنونم

m.a.m

عضو جدید
ببخشید یادم رفت
من خودم بارها به این دوستان که میگن به ایمیلتون می فرستیم ایمیل زدم. ولی هیچ نامه ای، هیچ مقاله ای دریافت نکردم مسلما وقتی می بینم اینطور شده از سایت دلسرد می شم و خیلی کم به سایت سر میزنم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با عرض سلام و خسته نباشید
جناب پیرجو من با این دوستمون موافقم،اگر یادتون باشه اوایل راه اندازی این سایت یادم میاد که هر کس به زبون فارسی و با متن انگلیسی یعنی فینگلیش خودمون مطلبی رو می نوشت به شدت باهاش برخورد می کردین.اگر شما که مدیر تالار هستین افراد سودجو رو تهدید به اخراج کنین و اینکه حرف این دوستمون به حقیقت بپیونده فکر می کنم خیلی عالی بشه
ممنونم

با سلام
بله همین الان هم برخورد می شود با نوشتن فینگلیش، اما همش که من نمی تونم بیام بگم، خودوتن هم باید کمی همکاری کنید و به کاربر بگویید "لطفا فارسی تایپ کنید" زیاد سخت نیست، و هر کاربری که مینویسد ایمیل بزنید تا بفرستم، این رو مطمئن باشید همشون افراد سودجو هستن که هدفشون اهداف سودجویانه می باشد، و خودوتن هم می توانید بگویید "لطفا لینک را درج کنید" خودمان می دانیم که همیشه در این فضا نیستیم، روزی من هم باید بروم، اگر این طور باشد من و بقیه مدیران مدام تاپیک بزنیم و بگوییم ایمیل بزنید تا بفرستم براتون!!! این درسته؟ آیا امکان پذیر هست؟ مطمئنا نیست.

ali_reza6556

کاربر فعال
سلام بر همگیه دوستان
با عرض بوزش از اقای بیرجو
به نظرتون یک مقدار استفاده از کلمه ی افراد سودجو برای کسانی که از ایمیل واسه فرستادن اطلاعات استفاده میکنن تند نیست ؟
شاید کسایی هم باشن که بدون منظور این کارو میکنن حتما همه این افراد که سودجو نیستن
من صادقانه همینجا میگم که اگر بتونم به کسی کمک کنم به هر وسیله ای این کارو میکنم

eng ali

عضو جدید
سلام بر همگیه دوستان
به نظرتون یک مقدار استفاده از کلمه ی افراد سودجو برای کسانی که از ایمیل واسه فرستادن اطلاعات استفاده میکنن تند نیست ؟
شاید کسایی هم باشن که بدون منظور این کارو میکنن حتما همه این افراد که سودجو نیستن
من صادقانه همینجا میگم که اگر بتونم به کسی کمک کنم به هر وسیله ای این کارو میکنم
سلام بر همه
باید قبول کنیم که اکثر کسانی که با قرار دادن ایمیل خود قصد دادن مقاله هستند هدف فروش مقاله را دارند نه کمک.
با این پیش زمینه متقاضیان از زدن ایمیل ( و نیز مدتی که باید منتظر باشند) از خیر مقاله می گذرند.
حالا دوستی مثل شما که با قرار دادن ایمیل خود قصد کمک بدون هیچ مطالبه ای دارد ، با این مطالبی که ذکر شد افراد محدودی ریسک کرده و ایمیل می زنند و در نتیجه افراد کمتری از این مقاله استفاده می کنند ولی با آپلود کردن مقاله در تالار حجم زیادی از اعضا می توانند به راحتی مقاله شما را بگیرند و این باعث می شود که بقیه اعضا نیز ترغیب شده و شاهد مقالات زیادی بر روی تالار خواهیم شد.
آیا به نظر شما این بهتر نیست؟

m.a.m

عضو جدید
سلام به همه
من با علی آقا موافقم،من خودم یکی از کسانی هستم که با دیدن این حرکات دیگه هیچ اشتیاقی واسه کار کردن و فعالیت تو سایت نداشتم و تقریبا می تونم بگم ندارم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام بر همگیه دوستان

با سلام

من در سایت های بسیار زیادی فعالیت کردم، فروم های ایرانی و غیر ایرانی، در هیچ کدام یک از فروم های غیر ایرانی من یک بار ندیدم کاربری بنویسید برایم ایمیل بزنید تا مقاله رو بفرستم، همه آن ها مقاله رو در یک سایت آپلود می کنند تا همه استفاده کنند، اما متاسفانه یک فرهنگ غلط در بین کاربران فروم های ایرانی جا افتاده که ایمیل بزنید تا بفرستم، بنظر شما یک کتاب 130 مگ رو چطوری می شود روی ایمیل ارسال کرد؟ یا خود شما چقدر می توانید یک جزوه رو برای کاربران مداوم ایمیل کنید؟ بنظر شما کدام یک بهتر است؟ ایمیل ارسال کنید یا اینکه یک فایل رو اپلود کنید و در اختیار دیگران قرار دهید؟

بالا