انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
آقا این پیشنهادات من رو چرا جواب نمیدین پس، حداقل ردش کنین. :D

میخواستم بدونم در صورت برگزاری مسابقات علمی در سطح باشگاه، این باشگاه امکان اهدای جوایزی نظیر امتیاز رو میده؟

مثلا نفر اول 50 امتیاز، نفر دوم 30 و.....

سلام
الان خیلی از تالارها مسابقه تخصصی دارن
بله امکان امتیاز دادن هست

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
آقا این پیشنهادات من رو چرا جواب نمیدین پس، حداقل ردش کنین. :D

میخواستم بدونم در صورت برگزاری مسابقات علمی در سطح باشگاه، این باشگاه امکان اهدای جوایزی نظیر امتیاز رو میده؟

مثلا نفر اول 50 امتیاز، نفر دوم 30 و.....

آقایون اینجا معمولا خیلی وقتی برای پاسخگویی ندارن !
ترجیحا بگید خانم بهتره !! :)

پیشنهادات شما مستقیما دست خود ادمین هست و مدیران دیگه چنین دسترسی هایی ندارن.
قبلا هم اینجا امکانات زیادی داشتیم که به تدریج به علت مشکلاتی حذف شدن.

در مورد اپلود سنتر هم همچنان خودمون پیگیرش هستیم چون واقعا نیاز هست و گمونم ادمین هم دارن همین امکان رو بررسی میکنن.
چون علاوه بر مزایایی که داره مشکلات زیادی هم خواهد داشت.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!
آقا اینجا دیگه واقعا خیلی بی در و پیکره (البت غلط کردم اخطار ندید:cry:)
الان چند تا اخراجی داریم اینجا که هرروز میاند و باعث مزاحمت مدیران و کاربران میشن!
خب اگه دوباره راه نفوذ با یه اسم دیگه به تالار هست چرا اینا اخراج میشن؟:surprised:(البت سرگرمیه خوبیه هی اخراج هی .....)
نمیشه Ip اون ها رو بلوکه کنین که دیگه نتونن وارد بشن؟
الان تو دم دستی ترین سایت ها این امکان هست اونوقت اینجا.......:razz:

afsoon6282

مدیر تالار
سلام!
آقا اینجا دیگه واقعا خیلی بی در و پیکره (البت غلط کردم اخطار ندید:cry:)
الان چند تا اخراجی داریم اینجا که هرروز میاند و باعث مزاحمت مدیران و کاربران میشن!
خب اگه دوباره راه نفوذ با یه اسم دیگه به تالار هست چرا اینا اخراج میشن؟:surprised:(البت سرگرمیه خوبیه هی اخراج هی .....)
نمیشه Ip اون ها رو بلوکه کنین که دیگه نتونن وارد بشن؟
الان تو دم دستی ترین سایت ها این امکان هست اونوقت اینجا.......:razz:

سلام
نه امکانش نیس یعنی هست ولی حق بقیه پایمال میشه
دوستان عزیز دیگه گناهی نکردن که یکی این رفتارو پیش گرفته

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نه امکانش نیس یعنی هست ولی
حق بقیه پایمال میشه
دوستان عزیز دیگه گناهی نکردن که یکی این رفتارو پیش گرفته

اونوقت حق چی پایمال میشه؟
این حق که دوباره بتونن بیان با یه اسم جدید؟

*Essi*

اخراجی موقت
امکان ویرایش نوشته ها در تاپیک ها، چرا مدتش اینقدر کمه؟

بعضی تاپیک های درسی مثل منابع ارشد و آزمون و.... نیاز هست که نوشته اولش مدام آپدیت بشه.

اما امکان ویرایش گویا فقط یکی دو روز هست، اگه بشه تمدیدش کنین بهتره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سعید جان بن کردن IP هیچ فایده ای نداره و فکر نمیکنم هیچ ربطی هم به پایمال شدن حق داشته باشه !
شما به راحتی با عوض کردن IP میتونین ثبت نام کنین ...
بهترین راه اینه که با زبون خوش با اون کاربرا رفتار کنید .

همین ...

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر محترمه میتونین بگین تاپیک ذریاچه ارومیه خون گریه میکند چرا و به چه دلیل حذف شده؟

طبق دستور شما نه سیاسی بوده نه مشکل داشته نه توهین داشته اخه چرا حذفش کردین ؟؟؟

منتظر دلیل هستم این بار کوتاه نمیام با دلیل و مدرک حرف بزنین میخواهم استدلال واقعی شما رو به همه نشون بدهم

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیر محترمه میتونین بگین تاپیک ذریاچه ارومیه خون گریه میکند چرا و به چه دلیل حذف شده؟

طبق دستور شما نه سیاسی بوده نه مشکل داشته نه توهین داشته اخه چرا حذفش کردین ؟؟؟

منتظر دلیل هستم این بار کوتاه نمیام با دلیل و مدرک حرف بزنین میخواهم استدلال واقعی شما رو به همه نشون بدهم

به علت تکراری بودن

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/281921-دریاچه-ارومیه-خون-گریه-میکند

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز اون تاپیک کپی پست از یک سایت خبری بود اما تاپیک بنده حاوی عکس های جدید و منابع جدید از خود بنده بود
در گفتگوی ازاد بر روی مساله ای بحث میکنن نه این که اخبار رو از سات های دیگه کپی پست میکنن
به خود ایشان هم عرض کردم اگر جاش اونجا بود چرا پاک کردین؟ انتقال میدادین و یک اخطار به بنده میدادین که در جای اشتباهی تاپیک زدم
چون شما دیدین عنوان تاپیک یکی هست پاک کردین؟؟؟

از کی مدیر بخش تالار شیمی جوابگوی سوالات ما شده اند؟

این تاپیک توسط پیرجو پاک شده و خودشان عنوان کرده اند که جاش در تالار ایرانگردی بوده نه تالار ازاد

حالا سوال بنده این هست که چرا 10000 نوع حرف مختلف زده میشه؟؟؟
منتظر جوابتون هستم

a162

عضو جدید
با عرض سلام
بنده دیشب یک تاپیک ارسال نمودم
در بخش مکانیک
متاسفانه خبری نیست و گویا تایید نشده یا چی شده
یک پی ام میزدید که تایید نشده
یا هیچ مدیری انلاین نشده
یا جریان دیگری داره؟
تاپیک درباره ساخت یا معرفی چند دستگاه مکانیکی بود
در فروم هایی معدودی که تاپیک ها رو ابتدا تایید می کنن
اکثرا مدیرها انلاین هستند و زود زود تایید می کنند و پیگیری می کنن

afsoon6282

مدیر تالار
با عرض سلام
بنده دیشب یک تاپیک ارسال نمودم
در بخش مکانیک
متاسفانه خبری نیست و گویا تایید نشده یا چی شده
یک پی ام میزدید که تایید نشده
یا هیچ مدیری انلاین نشده
یا جریان دیگری داره؟
تاپیک درباره ساخت یا معرفی چند دستگاه مکانیکی بود
در فروم هایی معدودی که تاپیک ها رو ابتدا تایید می کنن
اکثرا مدیرها انلاین هستند و زود زود تایید می کنند و پیگیری می کنن

سلام
تاپیکتون تایید شد
البته تاپیکتون حالت سوال داره بعد به تاپیک مربوطه منتقل میشه
موفق باشین

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز اون تاپیک کپی پست از یک سایت خبری بود اما تاپیک بنده حاوی عکس های جدید و منابع جدید از خود بنده بود
در گفتگوی ازاد بر روی مساله ای بحث میکنن نه این که اخبار رو از سات های دیگه کپی پست میکنن
به خود ایشان هم عرض کردم اگر جاش اونجا بود چرا پاک کردین؟ انتقال میدادین و یک اخطار به بنده میدادین که در جای اشتباهی تاپیک زدم
چون شما دیدین عنوان تاپیک یکی هست پاک کردین؟؟؟

از کی مدیر بخش تالار شیمی جوابگوی سوالات ما شده اند؟

این تاپیک توسط پیرجو پاک شده و خودشان عنوان کرده اند که جاش در تالار ایرانگردی بوده نه تالار ازاد

حالا سوال بنده این هست که چرا 10000 نوع حرف مختلف زده میشه؟؟؟
منتظر جوابتون هستم

اینجا پاسخگویی ربطی به رشته و تالار نداره
کلیه مدیرا میتونن تاپیک رو حذف یا انتقال بدن

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام خدمت مدیران محترم باشگاه ...............
والا پیشنهاد اینو داشتم که تو پیج هر شخص یه سیستم چت آنلانین قرار بدین تا فرد مورد نظر بتونه با لیست دوستانش در صورت دیدن روشنی چراغ با فرد مورد نظرش صحبت کنه.........
اینگونه صحبت کردن و پیام گذاشتن برای افرادی که چراغشون روشن یه خورده سخته........
با تشکر;)

آخرین ویرایش:

real Crysis

اخراجی موقت
سلام.
والا باشگاه بد جور بی درو پیکر شده هرکی میخواد میاد و **** به ادم میده هیچ کدوم از مدیرا هم نیستن جولوشو بگیرن.

afsoon6282

مدیر تالار
سلام من همون ریل هستم فقط یک سوال داشتم اگه منظور از فحاشی اینه پس به اون اقایی که تو تاپیک (پس بچه های شمالی چی؟) فحش میداد چی میگفتین؟
اینجانب همین جا اعلام میکنم پس از در یافت جوابم این یوزر را ازبین میبرم.با تشکر.

سلام
خودتون که دیدین همه یوزراشو اخراج دائم کردم همه پستاشو هم حذف کردم حتی نقل قولای تو تاپیک هم حذف شد
ولی شما هم پستی داده بودین که اخطار داشت برای همین اخطار 4 امتیازی گرفتین و چون قبلا اخطار فعال داشتین با این یکی تعدادش به حد نصاب رسید و اخراج شدین

موضوع اون کاربر فرق داره

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران محترم باشگاه ...............
والا پیشنهاد اینو داشتم که تو پیج هر شخص یه سیستم چت آنلانین قرار بدین تا فرد مورد نظر بتونه با لیست دوستانش در صورت دیدن روشنی چراغ با فرد مورد نظرش صحبت کنه.........
اینگونه صحبت کردن و پیام گذاشتن برای افرادی که چراغشون روشن یه خورده سخته........
با تشکر;)
سلام مدیران محترم.................
من هم با نظر مهرداد موافقم
اگه چت آنلاین با افراد تو لیست دوستان داشته باشیم خیلی راحت تر و بهتره
در صورت امکان این پیشنهاد رو مد نظر قرار بدین.
با تشکر:gol:

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
خودتون که دیدین همه یوزراشو اخراج دائم کردم همه پستاشو هم حذف کردم حتی نقل قولای تو تاپیک هم حذف شد
ولی شما هم پستی داده بودین که اخطار داشت برای همین اخطار 4 امتیازی گرفتین و چون قبلا اخطار فعال داشتین با این یکی تعدادش به حد نصاب رسید و اخراج شدین

موضوع اون کاربر فرق داره

افسون جان واقعا از پیگیریتون ممنونم...
آیا امکانش هست که این کاربر رو بن کنید؟!
چون مدام با یوزرهای جدید میاد و به کارش ادامه میده...
والا ما آسایش نداریم از دست این روان پریشها...
:razz:

afsoon6282

مدیر تالار
سلام مدیران محترم.................
من هم با نظر مهرداد موافقم
اگه چت آنلاین با افراد تو لیست دوستان داشته باشیم خیلی راحت تر و بهتره
در صورت امکان این پیشنهاد رو مد نظر قرار بدین.
با تشکر:gol:
سلام
تا حالا چند بار جواب این مورد رو دادم
اینجا امکان چت آنلاین نیست

افسون جان واقعا از پیگیریتون ممنونم...
آیا امکانش هست که این کاربر رو بن کنید؟!
چون مدام با یوزرهای جدید میاد و به کارش ادامه میده...
والا ما آسایش نداریم از دست این روان پریشها...
:razz:

وظیفه بود
نه امکان بن کردن نیس همین جوری باید اخراج بشن

mahmoud98

عضو جدید
ایجاد بخش «نتایج قبولی»

ایجاد بخش «نتایج قبولی»

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت

به نظرم برای تکمیل فعالیت های سایت و افزایش بازدیدکنندگان ، بخشی با نام «نتایج قبولی» ایجاد کنید، که هر دانشجویی که در مقطع کارشناسی ارشد قبول شد، در صورت دلخواه، بتونه درصدها، رتبه و دانشگاه قبولی خودش را ثبت کنه. با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان سایت، این بخش خیلی زود غنی می شه، و یک منبع خوب برای دوستانی که سال های بعد در کنکور شرکت می کنند. البته این بخش می تونه به صورت های دیگه ای هم باشه. مثلا هر کسی درصد ها و رتبه ی خودش را وارد کنه و بعد در صورت قبولی ، اسم دانشگاه را هم وارد کنه. یا ابتکار های دیگه. نمونه این کار رو توی سایت applyabroad می تونید ببینید. (البته اون مال قبولی های خارج هست.)

lord mohsen

عضو جدید
من به چت به چشم بد نگاه نمیکنم.ولی در این سایت به نسبت تعداد اعضا اونقدرا آدم پیگیر در مسائل علمی ندیدم.فراموش نکن این سایت 540 هزار عضو داره.مطمئن باش اگه امکان چت فراهم بشه همه چی از توش در میاد جز همون چیزای با ارزشی که شما به دنبالش هستید.شما اگه دنبال گفتگو های علمی هستید با توجه به رشتتون میتونید در سایت های خارجی مفیدی که وجود داره به نتایج خوبی برسید.پاینده باشی.:)
دوست عزیز خیلی ممنونم شما درست میگین من خودم یه یسئوال پرسیدمسه ماه فقط دوستم بهم جواب داده اونم خودم ازش چیزی خواستم اونجا گذاشت که دانلود کنم
راستی گفتین سایت های خارجی می تونید یه نمونه بهم بگید؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز خیلی ممنونم شما درست میگین من خودم یه یسئوال پرسیدمسه ماه فقط دوستم بهم جواب داده اونم خودم ازش چیزی خواستم اونجا گذاشت که دانلود کنم
راستی گفتین سایت های خارجی می تونید یه نمونه بهم بگید؟

من در مورد رشته خودم اطلاع دارم.شما هم در رشته مورد نظرتون جستجو کنید حتما به نتیجه خوبی میرسی.شاد باشی

alim68

عضو جدید
مشخص شدن وضعیت خود در تالار

مشخص شدن وضعیت خود در تالار

با عرض سلام
می خواستم بدونم من به عنوان عضو باشگاه مهندسان مکانیک درتالار هستم یا میهمان اخه در تالار زبان که رفتم ودر خواست از مدیر تالار زبان داشتم انگار به عنوان کاربر مهمان از من یاد شده بود
ومی خواستم بدونم ایا میشه به تمام تالار های سایت رفت واز تمام تالار ها استفاده ودر فعالیتها شرکت کرد " با تشکر"

afsoon6282

مدیر تالار
با عرض سلام
می خواستم بدونم من به عنوان عضو باشگاه مهندسان مکانیک درتالار هستم یا میهمان اخه در تالار زبان که رفتم ودر خواست از مدیر تالار زبان داشتم انگار به عنوان کاربر مهمان از من یاد شده بود
ومی خواستم بدونم ایا میشه به تمام تالار های سایت رفت واز تمام تالار ها استفاده ودر فعالیتها شرکت کرد " با تشکر"

سلام
کلیه اعضا این سایت حق استفاده از همه تالارها و مطالب سایت رو دارن
بله میتونین هر جا که میخواین برین و از همه تالارها استفاده کنین و هر جا که خواستین فعالیت کنین

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت

به نظرم برای تکمیل فعالیت های سایت و افزایش بازدیدکنندگان ، بخشی با نام «نتایج قبولی» ایجاد کنید، که هر دانشجویی که در مقطع کارشناسی ارشد قبول شد، در صورت دلخواه، بتونه درصدها، رتبه و دانشگاه قبولی خودش را ثبت کنه. با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان سایت، این بخش خیلی زود غنی می شه، و یک منبع خوب برای دوستانی که سال های بعد در کنکور شرکت می کنند. البته این بخش می تونه به صورت های دیگه ای هم باشه. مثلا هر کسی درصد ها و رتبه ی خودش را وارد کنه و بعد در صورت قبولی ، اسم دانشگاه را هم وارد کنه. یا ابتکار های دیگه. نمونه این کار رو توی سایت applyabroad می تونید ببینید. (البته اون مال قبولی های خارج هست.)
پیشنهاد خوبی هست

puorya1368

اخراجی موقت
این پستو به خاطر گل روی یه بنده خدا ویرایش میکنم

لطف کنید تاپیک
به این نی نی دلبر امتیاز بدین رو که بی دلیل بلوکه شده رو به آغوشه دوسدارانش برگردونید

اگر هم زحمتی براتون نداره
از این به بعد اگرم از قبل اخطار نمیدین
حداقل علت رو برای صاحبان تاپیک توضیح دهید که سرگیجه نگیرن

شما رو به مولااا قسم

متشکر از مدیریت صحیح شما دوستان

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
این پستو به خاطر گل روی یه بنده خدا ویرایش میکنم

لطف کنید تاپیک
به این نی نی دلبر امتیاز بدین رو که بی دلیل بلوکه شده رو به آغوشه دوسدارانش برگردونید

اگر هم زحمتی براتون نداره
از این به بعد اگرم از قبل اخطار نمیدین
حداقل علت رو برای صاحبان تاپیک توضیح دهید که سرگیجه نگیرن

شما رو به مولااا قسم

متشکر از مدیریت صحیح شما دوستان

خوبه بالاخره به این نتیجه رسیدید که کمی ادب و احترام هم بد نیست در برخورد با دیگران.
ضمنا هر تالاری دفتر مخصوص به خودش رو داره و اینجور درخواست ها رو باید در دفتر تالار بگید نه اینجا.
چون نه پیشنهاد میشه نه انتقاد.

حذف هر تاپیک دلیلی داره. از کجا میدونید بی دلیل بوده ؟
وقتی هم که تاپیکی حذف میشه و اخطاری داده نمیشه یعنی مدیر تشخیصش این نبوده.
قرار نیست با هر تخلف اخطار بگیرید چون در اینصورت شما با همین دو تا پستتون در اینجا اخراج شده بودید.

آخرین ویرایش:
بالا