انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
چرا تهدید میکنی، اخطار بده! منو از اخطار میترسونی؟ این شمایید که زمینه ساز توهین میشوید! اون آقای به ظاهر محترمی که دم به دم در کار مدیریت دخالت میکند زمینه ساز توهین است! همان پستی که حذف کردید میزاشتید میموند، اگر به جا بود چرا پاک کردید؟ نمیدانم چرا فضولی کردن در کار مدیرا، در این باشگاه جز خلافها حساب نمیشود!!!!

شما نظر و پیشنهادی دادید، دیگران هم نظر و پیشنهاد دادند. اگه کار اونها فضولیه کار شما هم. لطفا توهین نکنید.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز میر حسین جان با اولی نیست که مدیر کل سایت باشگاه مهندسان ایران و تابعه از جوابگوئی به واقعیت ها تفره میرون
ایوشن با بصیرتشون فکر میکنن ما هم دارای بصیرت ایشون هستیم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نظر و پیشنهادی دادید، دیگران هم نظر و پیشنهاد دادند. اگه کار اونها فضولیه کار شما هم. لطفا توهین نکنید.

من نه وقت بحث دارم و نه حوصلشو، ولی من از شما سوال میکنم یکی دیگه میاد جواب میده! شما دوست دارین این قسمت رو نبینین ایرادی نداره! ما عادت کردیم.
موفق باشید.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من اصلا کاری به سمت و سوی سیاسی ندارم، شاید اصلا خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص آقای توکلی باشم. ولی تبلیغات داریم تا تبلیغات! نمیدونم واقعا متوجه نیستید این صحبتی که از آقای توکلی گذاشتید در استیضاح یکی از وزرا ممکنه جواب داشته باشه ولی جواب دادن بهش ممنوعه! چرا تا حالا هیچکس به تبلیغ آکواریومتون اعتراض نکرده؟!!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
من اصلا کاری به سمت و سوی سیاسی ندارم، شاید اصلا خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص آقای توکلی باشم. ولی تبلیغات داریم تا تبلیغات! نمیدونم واقعا متوجه نیستید این صحبتی که از آقای توکلی گذاشتید در استیضاح یکی از وزرا ممکنه جواب داشته باشه ولی جواب دادن بهش ممنوعه! چرا تا حالا هیچکس به تبلیغ آکواریومتون اعتراض نکرده؟!!

شما برید داخل سایت آقای توکلی و بهشون پاسخ بدید. قرار نیست اینجا کسی به تبلیغات پاسخ بده، نه به تبلیغ انتخاباتی و نه با تبلیغ آکواریومی! اگه تبلیغ آکواریوم هم جواب داره شما برید داخل سایتشون بهشون جواب بدید! مگه قراره اینجا جواب بدید؟! مگه تبلیغات دو طرفه س؟ شما تبلیغات چاکلز رو که تو تلویزیون می بینید شاید براش جواب داشته باشید ولی مگه قراره جواب بدید یا جواب شما هم در تلویزیون پخش بشه؟ واقعا بنده متوجه نیستم یا شما؟!

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
سلام
بحث سیاسی ممنوعه، و در مورد تبلیغات هم بحثی نخواهد شد. ضمنا این تبلیغ به صورت مردمی و خودجوش و توسط طرفداران ایشون سفارش داده شده.
با سلام
جناب ادمین محترم اینجا یک باشگاه علمیه و افرادی که اینجا هستند از عوام نیستند...این حرفی که شما میزنید یک جور توهین به شعور افراده....کلا بحث سیاسی رو افرادی اغاز میکنن که طرفدار یک گروه هستند وگرنه من عامی که کاری به سیاست ندارم بحثی هم نمیکنم...
لااقل این موضوع رو به اطلاع عموم برسونید که تبلیغات سیاسی خودجوش آزاد هستش تا حقی از سایرین ضایع نشه
با تشکر

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
بحث سیاسی ممنوعه، و در مورد تبلیغات هم بحثی نخواهد شد. ضمنا این تبلیغ به صورت مردمی و خودجوش و توسط طرفداران ایشون سفارش داده شده.

سلام . خسته نباشید
من وارد بحث شما نمیشم ولی اومدم فقط به یه نکته اشاره کنم
ادمین جان شما یه بار دیگه پیامی که فرستاید بخونید .نوشته اید که توسط ایشون نبوده و توسط طرفداران اقای توکلی بوده .
گفته دوستان این نیست که از چه طریقی این سفارش داده شده است . گفته دوستان این است که از هر طریقی این درخواست داده شده است فرقی نمیکند ولی شما و یا مدیر فنی ( علامت سواله :دی) این تبیلغات رو در سایت قرار میدهند . چون که مدیران ارشد اجازه و دسترسی به این گونه کارها رو ندارن .
شما گفته خودتون رو نقض کردید . ولی به راحتی دوستان و شما میاید میگید که این بحث سیاسی نیست .
فقط میخاستم بگم که با افراد زیر سیکل حرف نمیزنید
موفق باشید

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب ادمین محترم اینجا یک باشگاه علمیه
با تشکر
من کاری به توکلی و دار و دستش ندارم.فقط بحثم در مورد همین جمله قرمز رنگه.هر کی تمایل داره به این سوال من جواب بده.فکر نمیکنید خیلی وقته این سایت از رنگ و روی علمی افتاده؟هزار ماشاالله تالار عمومی پر از حرفای بی فایده است ولی بیشتر تالارهای مهندسی خبر از تنها چیزی که نیست علمه.بعضی از تالار های مهندسی شاید هفته ای یکبار هم به روز نشه ولی اعضای اون تالارها در تالار عمومی و مشاوره در حال تجزیه و تحلیل علت باز نشدن بخت دختران جوان هستند!!بهتر نیست در مورد اینکه تبلیغ توکلی باشه یا نباشه در مورد این مسائل مهمتر صحبت کنیم؟هر چند با نظر مدیر در این مورد خاص موافق نیستم.با سپاس...

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه هم فکر کردید بابت این تبلیغ هزینه ای گرفته شده در اشتباهید. این معنیش میشه خودجوش! «لوث» هم نشده!

دوستان جناب مدیرسایت به صورت خودجوش بدون دریافت هزینه این تبلیغ را برای آقای توکلی, دوس داشتن, درست کردن, زدن بالای سردر سایت خودشون !

Phyto

مدیر تالار
شما برید داخل سایت آقای توکلی و بهشون پاسخ بدید. قرار نیست اینجا کسی به تبلیغات پاسخ بده، نه به تبلیغ انتخاباتی و نه با تبلیغ آکواریومی! اگه تبلیغ آکواریوم هم جواب داره شما برید داخل سایتشون بهشون جواب بدید! مگه قراره اینجا جواب بدید؟! مگه تبلیغات دو طرفه س؟ شما تبلیغات چاکلز رو که تو تلویزیون می بینید شاید براش جواب داشته باشید ولی مگه قراره جواب بدید یا جواب شما هم در تلویزیون پخش بشه؟ واقعا بنده متوجه نیستم یا شما؟!

واقعا قیاس جالبی بود! هرچی فکر کردم که چی باید بگم دیگه چیزی به ذهنم نرسید!
فکر کنم یه ارتودنسی لازم دارم

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام . خسته نباشید
من وارد بحث شما نمیشم ولی اومدم فقط به یه نکته اشاره کنم
ادمین جان شما یه بار دیگه پیامی که فرستاید بخونید .نوشته اید که توسط ایشون نبوده و توسط طرفداران اقای توکلی بوده .
گفته دوستان این نیست که از چه طریقی این سفارش داده شده است . گفته دوستان این است که از هر طریقی این درخواست داده شده است فرقی نمیکند ولی شما و یا مدیر فنی ( علامت سواله :دی) این تبیلغات رو در سایت قرار میدهند . چون که مدیران ارشد اجازه و دسترسی به این گونه کارها رو ندارن .
شما گفته خودتون رو نقض کردید . ولی به راحتی دوستان و شما میاید میگید که این بحث سیاسی نیست .
فقط میخاستم بگم که با افراد زیر سیکل حرف نمیزنید
موفق باشید

شما پست شماره 329 رو بخونید، قبلا یکی از کاربران همین برداشت نادرست شما رو داشتند که جواب دادم. این همه منطق و استدلال و نتیجه گیری پیچیده نشون میده که شما حداقل لیسانس دارید، بنده هم مدرک جنابعالی رو زیر سوال نبردم!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام
جناب ادمین محترم اینجا یک باشگاه علمیه و افرادی که اینجا هستند از عوام نیستند...این حرفی که شما میزنید یک جور توهین به شعور افراده....کلا بحث سیاسی رو افرادی اغاز میکنن که طرفدار یک گروه هستند وگرنه من عامی که کاری به سیاست ندارم بحثی هم نمیکنم...
لااقل این موضوع رو به اطلاع عموم برسونید که تبلیغات سیاسی خودجوش آزاد هستش تا حقی از سایرین ضایع نشه
با تشکر

سلام
به پست شماره 329 مراجعه کنید.

Phyto

مدیر تالار
بیشتر تالارهای مهندسی خبر از تنها چیزی که نیست علمه.بعضی از تالار های مهندسی شاید هفته ای یکبار هم به روز نشه ولی اعضای اون تالارها در تالار عمومی و مشاوره در حال تجزیه و تحلیل علت باز نشدن بخت دختران جوان هستند!!...

جسارتاً اون واژه بیشتر رو اگه به کمتر تغییر بدید به واقعیت نزدیکتره! با سپاس :)

behzadk2019

کاربر ممتاز
من کاری به توکلی و دار و دستش ندارم.فقط بحثم در مورد همین جمله قرمز رنگه.هر کی تمایل داره به این سوال من جواب بده.فکر نمیکنید خیلی وقته این سایت از رنگ و روی علمی افتاده؟هزار ماشاالله تالار عمومی پر از حرفای بی فایده است ولی بیشتر تالارهای مهندسی خبر از تنها چیزی که نیست علمه.بعضی از تالار های مهندسی شاید هفته ای یکبار هم به روز نشه ولی اعضای اون تالارها در تالار عمومی و مشاوره در حال تجزیه و تحلیل علت باز نشدن بخت دختران جوان هستند!!بهتر نیست در مورد اینکه تبلیغ توکلی باشه یا نباشه در مورد این مسائل مهمتر صحبت کنیم؟هر چند با نظر مدیر در این مورد خاص موافق نیستم.با سپاس...

شدیدا موافق نظرات دوستمون هستم
ولی اینم در نظر بگیر که باشگاه 3 سال پیش از نظر علمی خیلی بهتر از الان بود

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به پست شماره 329 مراجعه کنید.

چیزی که از گفته های شما برداشت میشه کرد اینه که، اولا کسی حق نداره در مورد تبلیغات حرفی بزنه! از طرفی وقتی تبلیغاتی میاد سمت این باشگاه حتی خود شما نیز هیچ گونه نظری نمیتوانید در مورد آن بدهید و تبلیغات به صورت خودجوش در کادر بالای صفحه مهندسان چسبانده میشود. دو حالت دارد، یکی اینکه ما رو نمیدونم چی فرض کردید، حالت دوم اینکه واقعا بهضی مواقع کاری از دست شما برنمیاد و یه چیزایی بهتون تکلیف میشه! در صورتی که حالت دوم باشد بحثی نیست ولی ... .

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربران عزیزی که به اون تبلیغ انتخاباتی انتقاد دارن پست های قبلی رو بخونن و بعد اگه نظری دارن بفرمایند، بنده می خونم اما وقتم برای پاسخگویی محدود هست.
موفق باشید.

behzadk2019

کاربر ممتاز
شما پست شماره 329 رو بخونید، قبلا یکی از کاربران همین برداشت نادرست شما رو داشتند که جواب دادم. این همه منطق و استدلال و نتیجه گیری پیچیده نشون میده که شما حداقل لیسانس دارید، بنده هم مدرک جنابعالی رو زیر سوال نبردم!

من وظیفه خودم میدونم . چون برای اینکه مدرک منو حدس زدید . یکم تشویقتون کنم :w17:
امروز افتاب از کدوم طرف در اومده که مدیر جان یکم پست دادن .اخه ما که همش چشممون به در تاپیک بود

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

وقتی مدیر سایت باشگاه مهندسان وارد مسائل سیاسی میشوند!!!!!!

EECi

مدیر بازنشسته
دوست عزیز، شما ظاهرا متوجه نشدید. در مورد تبلیغات بحثی نمیشه یعنی داخل باشگاه مثلا در مورد آکواریومی که تبلیغش داده شده صحبتی نمیشه، یعنی اینکه کسی بگه اینجا باشگاه آکواریومه یا باشگاه مهندسان مسخره س. تبلیغ کاندیداها هم به همین صورت، تبلیغات ربطی به باشگاه ندارن و بحث در مورد فلان تبلیغ داخل باشگاه نمیشه و بحث سیاسی همچنان ممنوعه. هر کی دوست داشت می تونه بره به سایت کاندیداها و مطلب سیاسی ارسال کنه و نظر سیاسی بده.
ضمنا این تاپیک پیشنهاد و انتقاد هست، و انتقاد هم دخالت در کار مدیریت نیست. شما انتقاداتتون رو بفرمایید، بنده هم میخونم و اگه به جا و عملی بود به کار می بندم. ولی اینکه انتقادی بکنید و انتظار داشته باشید حتما اجرایی بشه این به قول خودتون میشه دخالت در امر مدیریت.
اگه هم فکر کردید بابت این تبلیغ هزینه ای گرفته شده در اشتباهید. این معنیش میشه خودجوش! «لوث» هم نشده!

سلام ادمین گرامی
من با این توضیح شما نمی توانم قانع بشم
مگر اینجا یک سایت علمی نیست؟

قبلا مشاهده کردم تبلیغی مبنی بر فروش پایان نامه و... در سایت گذاشته اید
الان هم تبلیغات سیاسی
که هر دو خلاف رویه باشگاه هست
مگر این سایت یک باشگاه علمی نیست؟ مگر یک انجمن گفتگو نیست؟ من می توانم دهها فروم خارجی را برایتان مثال بزنم که در کشور های خودشان به سیاست نپرداختند و رویه علمی خود را حفظ کردند

از باشگاه مهندسان هم انتظار می رود مرام علمی خود را فدای نیاز های مادی نکند
بار ها گفته ام . الان هم میگم باشگاه می تواند درامد زایی مفیدی کند

می تواند یک بخش ویکی پدیا راه بندازد و دسترسی به مقالات را پولی کند
می تواند از اعضا حق عضویت دریافت کند طوری که نیاز های سایت برطرف شود

با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه که گویا برخی هنوز از کمیسیون های مجلس بی اطلاعن !!!!!! .........مجلس چند کمیسیون داره ؟

دکتر از جمله اقتصاددانان هستن .......در کمیسیون اقتصادی فعالیت دارن ............اگر این طور برخی میگن از این پس حرف در مورد یارانه ها ، بنزین ، الودگی هوا .......هر نوشته ای که از نمایندگان و وزرا گذاشته بشه میشود سیاسی !!!!!!!

این که باشگاه تبلیغاتی رو قبول کنه حق اوست ( البته قبول دارم که بایستی نظر کاربران رو هم در نظر گرفت ...... ولی اگر هم برداشته نشه کاری نبوده که با قانون باشگاه در تضاد باشه) ............صرفا هم مجلس این طور نیست که فقط کار سیاسی کنه ......اونهایی که سیاسی رو این چنین تعریف میکنن و ربط میدن به قوانین گفتگوی آزاد بد نیست به نوشته های خودشون داخل تالار همشهریها نگاهی بندازن ....
بد نیست توضیحی در قبال نوشتم بدم ...........اینجا نوشته شده پیشنهاد و انتقاد ..........بنابراین حرف من کاملا در راستای پیشنهاد بوده .....اولیش هم این بود اگر هر چیزی قراره گفته بشه سیاسی است پستهای برخیها در تالار همشهریها فراتر از سیاسی است ............... ادمین محترم هم اگر خواستن در اختیارشون این پستها رو قرار میدم ....ضمن اینکه آقای توکلی در کمیسیون اقتصاد مجلس هستن .....این تبلیغ هم جای بحثی داخل باشگاه نداره و اینطور نیست که بخواد سبب بحث سیاسی بشه !

پیشنهاد بنده هم به ادمین محترم این بود

........با توجه به اینکه باشگاه یک باشگاه علمی با رتبه بسیار خوب هست ( به خصوص با نوع تیتر تبلیغی برای آقای توکلی با مضمون اجتماعی - اقتصادی ) مناسب انجمن علمی شما نیست که به تبلیغ مسائل غیر علمی ( نه صرفا سیاسی از نگاه برخی ها ) بپردازد ... اگر تبلیغات در راستای معرفی محلهای کارآفرینی و در راستای ایجاد اشتغال باشه که چه بهتر

این حرف از نظر من انتقادی نیست ..بلکه پیشنهادی است .......انتقاد به کاری گفته میشه که خلاف قوانین باشه و رخ بده ......ولی از نظر من کار خلافی صورت نگرفته و با توجه به درخواست کاربران به خصوص کاربرانی که بحث علمی دغدغه اونهاست در این باشگاه این پیشنهاد رو به شما داریم
.
..
با چند خط اول گفته های آیدین عزیز موافق نیستم
ولی
با پیشنهادهایی که دادن موافقم و در جهت بهبود رشد علمی باشگاه میدونم .......

امیدوارم این پیشنهادها توسط شما همچون گذشته بررسی بشه .........موفق باشین

آخرین ویرایش:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی در صفحات انجمن مشاهده میشود جزو مجتوای انجمن محسوب میشوند
اعم از تاپیکها و تبلیغات و حتی پیامهای خصوصی

پس بحث سیاسی ممنوع باید شامل حال تبلیغات هم بشود

امیدی

عضو جدید
سلام بر مهندسین عزیز

یه پیشنهاد شایدم انتقاد

اینکه این سایت یکی از بهترین سایتای مهندسی توی ایران هستش هیچ شکی نیست

ولی نسبت به عنوان یه سایت و با این همه کاربر و حجم مطالب یه ضعفایی داره که امیدوارم بر طرف بشه

دسترسی خیلی کند و پیچیده به صفحات دلخواه(بطور مثال اگه بخوایم توی یه صفحه بمونیم و از صفحات دیگه دیدن کنیم باید 10 تا پیج باز کنیم)

تا زمانی که صحفه سایت و ریفرش نکنی متوجه پیام هات نمیشی

اختیارات محدود کاربران.بطور مثال همین مشکلی که بنده بالا مطرح کردم که باعث میشه کابران وارنینگ دیرافت کنن و................

امیدوارم که موفق باشید

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
تبلیغات راه درآمد باشگاه مهندسان هست چون مطمئنا هزینه های زیادی رو باشگاه متحمل میشه ... فکر نمکنم کسی مشکلی با تبلیغات داشته باشه ...
من که از اعلام مخالفت با تبلیغات با شبکه های ماهواره ای که فکر میکنند مردم ایران مشتی بیمار جنسی هستند عاجزم و تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که اون شبکه ها رو کامل پاک کنم و به دیگران هم توصیه کنم اون شبکه ها رو تا حد امکان نبینند ...
ولی اینجا باشگاه مهندسان هست نه شبکه زرد ماهواره ای اگر به هر طریقی بخواد تبلیغات جذب کنه میشه بنگاه اقتصادی و با فروم های دیگه به نظر من فرقی نمیکنه پس میتونه ویاگرا و ...! هم تبلیغ کنه و باشگاه مهندسانی که از این تبلیغ ها داشته باشه دیگه اسمش باشگاه مهندسان نیست ...
سطح علمی باشگاه اومده پایین به دلیل اینکه افرادی فقط دنبال وقت تلف کردن توی باشگاه هستند و براشون توی باشگاه بودن یا تو فیسبوک بودن فرقی نداره ...
به نظرم باید تدابیری اندیشیده بشه که کسانی که واقعا دنبای علم هستند به باشگاه بیان و هزینه عضویت هم بدن تعداد عضو های باشگاه کم بشه بهتر از اینه که تعداد عضو ها زیاد بشه و کیفیت بیاد پایین و راه برای تبلیغاتی مثل فروش پایان نامه باز بشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام بر مهندسین عزیز

یه پیشنهاد شایدم انتقاد

اینکه این سایت یکی از بهترین سایتای مهندسی توی ایران هستش هیچ شکی نیست

ولی نسبت به عنوان یه سایت و با این همه کاربر و حجم مطالب یه ضعفایی داره که امیدوارم بر طرف بشه

دسترسی خیلی کند و پیچیده به صفحات دلخواه(بطور مثال اگه بخوایم توی یه صفحه بمونیم و از صفحات دیگه دیدن کنیم باید 10 تا پیج باز کنیم)

تا زمانی که صحفه سایت و ریفرش نکنی متوجه پیام هات نمیشی

اختیارات محدود کاربران.بطور مثال همین مشکلی که بنده بالا مطرح کردم که باعث میشه کابران وارنینگ دیرافت کنن و................

امیدوارم که موفق باشید

با سلام
همین که مسایل باشگاه برای کابران مهمه باعث خوشحالیه و تیم مدیریت باشگاه مهندسان ایران هم از این مساله استقبال میکنه. اما در مورد سوالاتتون:
ببینید سیستم مدیریت باشگاه با این حجم زیاد داده ها یه سری قوانین برای نمایش پست ها داره. به عنوان مثال نمایش پست ها در هر تاپیک یک حالت پیشفرض داره که شما میتونید اونو از منوی :
کنترل پنل اعضا/تنظیمات شخصی/تعداد نمایش تاپیک ها در هر صفحه:
تغییر بدین. این یک ضعف محسوب نمیشه بلکه انعطاف پذیری باشگاه به خواسته ی کاربران هستش. طبیعتا" با افزایش تعداد پست در هر صفحه سرعت بارگزاری صفحه پایین میاد.

در مورد پیغام ها:
به صورت پیشفرض وقتی برای شما پیغام خصوصی جدیدی ارسال بشه یک ایمیل هشدار دهنده ی پیغام خصوصی به آدرس ایمیل شما ارسال میشه.
اینو در نظر داشته باشید که اگه قرار بشه در همون لحظه ای که برای شما پیغام پروفایل یا درخواست دوستی میاد مطلع بشید صفحه ی اینترنت شما باید هر ثانیه 1 بار رفرش شده یا ساختار باشگاه طوری باشه که هر ثانیه اطلاعات باشگاه رو براتون رفرش کنه, ممکنه برای شما این مساله مشکلی نداشته باشه اما وقتی مقیاس رو به هزاران کاربر باشگاه تغییر میدین میبینید اگه قرار بر این مساله باشه سرعت باشگاه بسیار افت کرده و عملا" پردازنده ی اصلی باشگاه از کار میوفته.

موفق باشید

shayan_tanha

عضو جدید
با سلام
همین که مسایل باشگاه برای کابران مهمه باعث خوشحالیه و تیم مدیریت باشگاه مهندسان ایران هم از این مساله استقبال میکنه. اما در مورد سوالاتتون:
.........................
موفق باشید

سلام
آقا فکری به حال اینهمه پست اسپم و اسپمر ها بکنید
هر جا پا میذاری یه پست بدرد بخوره هزار تا اسپم
بعضی جاها که شده محل افزایش پست
اکثر تالارها هم خوابیده
فکر میکنم خیلی فروم ضعیف شده باشه
نمیدونم علت اینهمه بی توجهی چیه

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
در مورد اسپم:
فقط به یک مثال دقت کنید,کاربری که بسیاری از جنبه های علمی تالار کامپیوتر بر پایه ی پست های او استواره ولی ایشون میاد اینطوری اسپم میکنه و با 1 اخطار دیگه هم اخراج میشه رو چیکار میشه کرد؟
از یک طرف یکی از بهترین کاربرای باشگاه هستن و هیچکدوم از ما دوست نداریم که ایشون اخراج بشه از یک طرف هم.....
دوستان دقت کنید هیچوقت سیاست باشگاه مبنی بر اخراج یا اخطار نیست, فقط خودتون قضاوت کنید.....
وجود پست های غیر علمی برای باشگاه نه تنها غیر مفید نیست بلکه تا حدی مفید هم هست. افزایش کلمات کلیدی یکی از دلایل وجود این پست هاست که باعث میشه موتور جستجوگر گوگل بهتر بتونه سایت رو بشناسه. علاوه بر اینها وقتی حجم دیتابیس سایت بالا بره به طور اتوماتیک یک مقدار از پست های قدیمی (اسپم) حذف میشن.
مدیران هر تالار (علمی) به شدت در حال پیگیری وضعیت کاربران اسپمر در تالار های خود هستند.
محل پست های غیر علمی در تالار های تفریحی است و با کاربرانی که در تالار های علمی ,مباحث تفریحی و غیر علمی مطرح میکنند برخورد خواهد شد.

موفق باشید:gol:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

مدتیه که هیچ یک از تاپیک های ارسالی من در انجمن ثبت نمی شود، آیا دلیل خاصی وجود داره که من از اون بی خبرم؟ چون تمامی تاپیک های من در رابطه با سوال و جواب های فنی و مهندسی است.
آخرین تاپیک ارسالی من در رابطه با استاندارد مهره ها بود.

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام

مدتیه که هیچ یک از تاپیک های ارسالی من در انجمن ثبت نمی شود، آیا دلیل خاصی وجود داره که من از اون بی خبرم؟ چون تمامی تاپیک های من در رابطه با سوال و جواب های فنی و مهندسی است.
آخرین تاپیک ارسالی من در رابطه با استاندارد مهره ها بود.
سلام
حتما قبل از زدن تاپیک ، در سایت جستجو کنید که تاپیکی با موضوع مورد نظر شما وجود دارد یا خیر
شاید موضوع تکراری مطرح می کنید
موفق باشید

بالا