انتظار بهاری......منتظران عیدتان مبارک.... نوروز و همراهی شما با تاپیک انتظار بهاری مهدیه

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج

سلام صمیمانه عرض می کنیم خدمت دوستان و همراهان عزیز.

در ادامه تاپیکهای مهدیه برآن شدیم تا تاپیک ویژه ای برای ایام نوروز داشته باشیم.

برنامه های ما در این تاپیک :

تبریک به امام زمانمون

تبریک به دوستامون

تجدید میثاق با تاپیکهای مهدیه و شناسایی اهداف

قرار دادن احادیث در مورد نوروز
و.....

از دوستای عزیز دعوت میشه که تشریف بیارن و در این زمینه های ما رو همراهی بدن، اگه عکس ، شعر یا پیام زیبایی یا دلنوشته با موضوع مهدویت، نوروز و .... دارید خوشحال میشیم همراه ما بشید.

از طرف تاپیکهای مهدیه فرارسیدن سال جدید رو به همه تبریک می گیم و بهترین آروزها رو در سال جدید براتون داریم.

قدم همتون گلبارون

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام صادق علیه السلام می‌فرماید: نوروز روزی‌ست كه در آن پیامبر صلی الله علیه و آله برای حضرت علی علیه السلام در غدیر خم پیمان گرفت و آنانكه آنجا بودند به ولایت آن حضرت اقرار كردند و خوشا به حال كسی كه آن را نگه‌داشت و بدا به حال كسی كه آن را زیر پا نهاد.

نوروز روزی‌ست كه در آن پیامبر صلی الله علیه و آله حضرت علی علیه السلام را با وادی جنیان مواجه كرد و از آنان میثاق گرفت.

نوروز روزی‌ست كه در آن علی علیه السلام در جنگ نهروان پیروز گشت

نوروز روزی‌ست كه در آن قائم ما اهل بیت ظاهر می‌شود و خداوند او را بر دجال پیروز می‌سازد

و نوروزی نیست كه ما در آن منظر فرج نباشیم چرا كه آن روز از برای ماست.

ایرانیان آن را نگاه داشتند اما شما آن را از بین بردید.

و این [نوروز] اولین روز سال [برای] ایرانیان است.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعمال عید نوروز

اعمال عید نوروز

اعمال عید نوروز عيد نوروز

و اما اعمال عيد نوروز پس چنان است كه حضرت صادق عليه السلام به مُعَلَّى بن خنيس تعليم فرموده كه چون روز نوروز شود غسل كن و پاكيزه ترين جامه هاى خود را بپوش و به بهترين بوهاى خوش خود را خوشبو گردان و در آن روز روزه بدار .

پس چون از نماز پيشين (ظهر) و پسين (عصر) و نافله هاى آن فارغ شوى چهار ركعت نماز بگذار يعنى هر دو ركعت به يك سلام و در ركعت اوّل بعد از حمد ده مرتبه سوره اِنّا اَنْزَلْناهُ بخوان و در ركعت دوّم بعد از حمد ده مرتبه سوره قُلْ يا اَيُّها الْكافِروُنَ و در ركعت سيّم بعد از حمد ده مرتبه سوره قُلْ هُوَ اللّهُ اَحَدٌ و در ركعت چهارم بعد از حمد ده مرتبه قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ و قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ النّاسِ بخوان و بعد از نماز به سجده شكر برو و اين دعا را بخوان :

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ الاْوْصِيآءِ الْمَرْضِيِّينَخدايا درود فرست بر محمد و آل محمد آن اوصياء پسنديده

وَعَلى جَمِيعِ اَنْبِيآئِكَ وَرُسُلِكَ بِاَفْضَلِ صَلَواتِكَ وَبارِكْ
و بر همه پيمبران و رسولانت به بهترين درودها و بركت ده

عَلَيْهِمْ بِاَفْضَلِ بَرَكاتِكَ وَصَلِّ عَلى اَرْواحِهِمْ وَاَجْسادِهِمْ اَللّهُمَّ
بر ايشان به بهترين بركتهايت و درود فرست بر ارواح و اجسادشان خدايا

بارِكْ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَبارِكْ لَنا فى يَوْمِنا هذَا الَّذى فَضَّلْتَهُ
بركت ده بر محمد و آل محمد و بركت ده به ما در اين روز كه آن را برترى داده

وَكَرَّمْتَهُ وَشَرَّفْتَهُ وَعَظَّمْتَ خَطَرَهُ اَللّهُمَّ بارِكْ لى فيما اَنْعَمْتَ بِهِ
و گراميش كرده و شرافتش دادى و مقامش را بزرگ كردى خدايا بركت ده به من در آنچه به من تفضل كرده اى

عَلَىَّ حَتّى لا اَشْكُرَ اَحَداً غَيْرَكَ وَوَسِّعْ عَلَىَّ فى رِزْقِى يا ذَا الْجَلالِ
بدانسان كه هيچكس را جز تو سپاس نگذارم و روزيم را وسيع گردان اى صاحب جلالت

وَالاِْكْرامِ اَللّهُمَّ ما غابَ عَنّى فَلا يَغيبَنَّ عَنّى عَوْنُكَ وَحِفْظُكَ وَما
و بزرگوارى خدايا هر چه از من پنهان شده مبادا كمك و نگهدارى تو از من پنهان شود و هر چه

فَقَدْتُ مِنْ شَىْءٍ فَلا تُفْقِدْنِى عَوْنَكَ عَلَيْهِ حَتّى لا اَتَكَلَّفَ ما لا
را گم كرده ام مبادا يارى خويش را بر آن از من گم كنى تا خود را به زحمت نيندازم درباره
اَحْتاجُ اِلَيْهِ يا ذَا الْجَلالِ وَالاِْكْرامِ آنچه را بدان نيازمند نيستم اى صاحب جلالت و بزرگوارى
چون چنين كنى گناهان پنجاه ساله تو آمرزيده شود و بسيار بگو يا ذَا الْجَلالِ والاِْكْرامِ .

اللهم صل علی محمد آل محمد و عجل فرجهم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
قصه نگفته ..
نوروز رو در پس هم چه عاشقانه صدا میزنیم
و چه رنگهای قشنگی میزنیم این باغ وجودمون رو
دنبال اون مسافرم .. که حرمت سکوت رو در دلها چه ساده میشکنه
واسه رنگ نوروز دوست دارم یه رنگ بهت تقدیم کنم
و اون هم این هست که با هم واسه اومدن کسی دعا کنیم که عبور گریه ها هست

تویی عطر گل نرگس
تویی فانوس خیالم
نکنه باشی نباشم
اینه کابوس خیالم

سر سال تحویل دعا برای فرجش رو فراموش نکنیم
چون وقتی نوروز واقعی میشه که یوسف زهرا (س) بیایید

یا اباصالح المهدی ادرکنی (عج)

سال نو بر دلهایتان پر نور

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز

یا مقلب القلوب و الابصار

سال نو آمد و نیامد یار

یا مدبر اللیل و النهار
بی حضورش چه اشتیاق بهار

یا محول و الاحوال
منتهی کن فراق را به وصال

حول حالنا الی احسن الحال
به امید فرج همین امسال

عید است ولی بدون او غم داریم

عاشق شده ایم و عشق را کم داریم
ای کاش که این عید ظهورش برسد
اینگونه هزار عید با هم داریم
اللهم عجل لولیک الفرج

:gol::gol::gol::gol:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

خانه تکانی دل چقدر سخت است
انگار تکه تکه هایش دیگر رنگ گرفته اند
چیزی بیشتر از تکاندن لازم دارند
خدایا خودت می دانی
می ترسم از

از خود و دنیای پیش رو

تنهایم مگذارکه راه گم کرده ام

کجایی مولا که دستم را بگیری
یا مولا ادرکنی

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق بعضی روایات ظهور حضرت حجت در نوروز است . مقام معظم رهبری درخصوص نوروز نظری لطیف و قابل تامل دارند که ما آنرا نقل به مضمون می کنیم ایشان می فرمایند :
اینکه در روایات آمده در نوروز فلان اتفاق مهم افتاده یا فلان جریان سرنوشت ساز واقع شده است به نظر نمی رسد منظور از نوروز ، اول فروردین باشد بلکه معنای آن روز نو است . یعنی روز وقوع این حوادث در تاریخ بشری روز نویی محسوب می شود .
پس دوستان از این به بعد در روز اول فروردین منتظر ظهور نباشند بلکه هر روز منتظر باشند چون هر روزی که حضرت ظهور بفرمایند روز نو و نوروز خواهد بود .

شيخ جعفر مجتهدي درپاسخ سوالي در باب فلسفه نوروز مي فرمايند : روز عید غدیر كه نبی اكرم (صلی الله علیه و آله و سلم) حضرت مولا علی (علیه‌السلام) را به جانشینی خود معرفی كردند، مصادف بوده است با روز جمعه‌ای كه اول فروردین بوده است. بحار: ج 56 ص 91. المهذب البارع: ج 1 ص 194 ص 195. طهارة شيخ انصارى: ص 328

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم لله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و اللحوال حول حالنا الی
احسن ا لحال
وضویی زلال می گزارم و برای او می نگارم: به نام پروردگار بهار ، خداوند کوهسار ، کردگار آبشار بیدار گر درختان از برگ ریزان و نگار گر شکوفه ریزان به عنایت رحمان به عون رحیم :
اللهم رب ا لنور العظیم
معبودا در سال جدید پیش از جمال ظاهر به جمال باطن نیاز داریم بیش از در مان جسم به درمان روح محتا جیم بیش از رفاه و زرق و برق دنیا به خوشبختی آ خرت نیاز منذیم

ای کردگار عزیز
به ماملت ایران ، توفیقی ده ، آنگونه که رشد و طراوت و رویش جوانه ها ، از بطن مرده و زمستان زده ، محقق گشت ، ارزشهای معنوی و مکارم اخلاق را در خود زنده کنیم و ان سان که خانه و محل زندگی خویش را از پلیدیها پاک کردیم کشورمان را نیز از نا پاکان و خا ئنان و منا فقان پاک کنیم و سال 1391 را سال پیروزی و سر بلندی روز افزون انقلاب و خذلان و نا بودی مستکبران عالم قرار ده .

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز

لحظه لحظه بوى ظهور مى آید / عطر ناب گل حضور مى آید
سبز مردى از قبیله عشق / ساده و سبز و صبور مى آید

عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم

ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم

اللهم عجل لولیک الفرج

سال نو مبارک
:gol:

smart student

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای دیدن تو سالهاست روزه گرفتم...
چگونه سرکنم این روزهای بی خبری را،
میان این همه دیوار،رنج دربه دری را،
شبیه قصه نویسی شدم که در همه عمرش
پری ندیده و دردل نهاده عشق پری را
چگونه بازکنم روزه های بی سحری را
به بادسرزنش خلق،پشت سرو خمیده
وگرنه تاب می آورد رنج بی ثمری را
برای از تو نوشتن مرا خیال تو کافی است
اگر رها کند روزگار فتنه گری را...

hrezaee2012

عضو جدید
با عرض معذرت این نوروز نوروز باستانی ایرانی نیستش یک نوروز دیگه ای هستش و تا حالا من روایتی در باره نوروز باستانی ندیده ام

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
بسم الله الرحمن الرحیم

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
این عید ها برای من آقا نمی شود
بسم رب المهدی
السلام عليک يا ربيع الأنام و نضره الأيام
سلام بر تو اي بهار خلايق و خرمي روزگار!

مولایم ما را ببخش که یک عمر چه کودکانه نشستیم و انتظار کشیدیم تا صدای شلیک یک توپ ، نوید آمدن بهار را سردهد.

ای صد افسوس که تو بهار بودی ومن بی تو هر فروردینم دی بود و نمی دانستم.
صادق (ع) آل محمد(ص) فرموند: که نوروز و اول بهار روزی است که ما توقع فرج حضرت مهدی (عج) را داریم.

کودک که بودم پدرم جمعه ها صبح درب خانه را آب و جارو می کرد تا اگر مولا از آن حوالی عبور کند ...
و نو روز هر باره این حس را در من زنده می کند
مردمی را می بینم که سراسر شوق و شورند ، خانه تکانی می کنند و لباس های نو برتن...

اما برای چه ؟ برای که ؟
اینان منتظرند تا بهار شود ؟
سال هاست می اندیشم که هنگام بهار مگر چه می شود که اینگونه به هم می ریزیم ، مهربان می شویم، به سراغ هم می رویم و از همه مهمتر منتظر می شویم...

انتظار ...
سالهاست به لحظات سال تحویل و یک دقیقه ای که قبل از حلول سال نو همه ساکتند و نفس ها را در سینه حبس می کنند می اندیشم!
و هر ساله هیچ اتفاقی نمی افتند!!!
کجایی ای ربيع الأنام و نضره الأيام
نمی دانم ، شاید از گذشته به ایرانیان اینگونه آموختند تا رزمایش ظهور برگزار کنند ...
وصد افسوس که ره گم کردیم و انتظار خورشید را کشیدیم و حال آنکه تو خود خورشید بودی و ما ندانستیم.
ای کاش دقایقی تمام نفس ها برای تو حبس می شد و همه با هم زمزمه می کردند دعای عهد و ندبه و فرج را ...
و ای کاش هفت سین مان را در جمکران می گستردیم

و در آن به جای سفره ، "سجاده ای" می انداختیم به گستردگی زمین...

و"ستاره ای" از آسمان به زیر می کشیدیم به یاد تو...
و "ساعتی" برای شمار ثانیه هایی که بی تو گذشت

و "سدر" را به یاد سدره المنتهی مصطفی (ص) بر سجاده می ریختیم!

و "سیصد و سیزده سرباز" و "سلاحی" به نشان پایدبندی بر سوگندی که با تو بسته ایم تا خونی که در رگهایمان است نذر تو باشد که چه نیکو در عهد آموختیم بسراییم " شاهِراً‌ سَيْفي ، مُجَرِّداً قَناتي، مُلَبِّياً دَعْوَةَ الدّاعي فِي الْحاضِرِ وَ الْبادي " و با شميشر آخته ، و نيزه برهنه ، پاسخ ‌گويان به نداى آن خواننده بزرگ در شهر و باديه ایم.

و سین ششم سجاده مان را از خدا می خواهیم تا "سرمه" کشد چشمانمان را به وصال دیدارش... و شنوا سازد شنوایی مان را به نوای انا المهدی...

اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَ وَ اكْحُلْ ناظِري بِنَظْرَة منِّي اِلَيْهِ

و سین هفتم را نیز من بر این سجاده می نشانم " سلام علی آل یاسین".

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجه ابن الحسن العسکری (عج) که صد البته نزدیک است.

WWW.masafportal.COM

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده روز ، سیزده نور (همراه با معصومین در ایام عید نوروز)

چه زیباست ، تا شروع سال را همراه با کلام بزرگانمان آغاز کنیم...

کلامی که نسیم دل نواز یار را به ارمغان می آورد...

باشد که حالمان به محبوبمان که جان عالم به فدای اوست ، نزدیکتر گردد...

"حدیث روز اول نوروز"
=-=-=
پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم):
مهدی همان کسی است که زمین را پر از عدل و داد می کند همان طور که از ظلم و جور پر شده است. قسم به کسی که مرا به حقیقت مبعوث نمود! اگر از دنیا فقط یک روز باقی مانده باشد خداوند آن روز را آنقدر طولانی می کند تا اینکه فرزندم مهدی (عج) قیام کند و سپس عیسی بن مریم (ع) از آسمان پایین می آید و پشت سر مهدی (عج) نماز خواهد گزارد و زمین مملو از نور پروردگار می گردد و سلطنت و پادشاهی ایشان تمام شرق و غرب عالم را پر می کند.
بحار ج 51 ص 71

"حدیث روز دوم نوروز"

=-=-=
امام علی (علیه السلام):
برای قائم (عج) ما غیبتی است که طولانی می گردد مثل اینکه شیعه در این زمان به دنبال نعمت و سبزه زاران می گردد ولی آن را نمی یابد.
آگاه باشید! هر شیعه ای که در زمان غیبت او در دین خود ثابت قدم بماند و قلبش از غیبت طولانی امامش سنگ و سخت نگردد در روز قیامت با من هم درجه است.
کمال الدین ص 303
"حدیث روز سوم نوروز"
=-=-=
امام حسن (علیه السلام):
آیا نمی دانستید که هرکدام از ما تحت سلطه و بیعت طاغوت زمان خود بوده است جز قائم آل محمد (عج) که روح خدا عیسی بن مریم (ع) پشت سرش نماز می خواند. بی شک خداوند ولادت و خود او را پنهان می کند تا هرگاه ظهور کند بیعت هیچ کسی بر گردن او نباشد.
بحار ج 51 ص 132
"حدیث روز چهارم نوروز"

=-=-=
امام حسین (علیه السلام):
او امامی است که برای حق قیام می کند و خداوند زمین را بعد از مرگش زنده می نماید و دین حق را بر تمام ادیان پیروز می گرداند هرچند مشرکان خوششان نیاید.

او در غیبتی به سر خواهد برد که در آن عده ای دچار ارتداد و انحراف می شوند و عده ای دیگر بر عقیده و دینشان ثابت قدم باقی می مانند اذیت هایی در این راه می بینند و به آنها گفته می شود اگر راست می گویید این وعده کی خواهد بود؟
اما کسی که در زمان غیبت بر این اذیت ها و تکذیب ها صبر کند مانند رزمنده ای است که در رکاب پیامبر (ص) می جنگد.

کمال الدین ج 1 ص 317
"حدیث روز پنجم نوروز"
=-=-=

امام سجاد (علیه السلام):
ای ابوخالد! مردم زمان غیبت امامت او را قبول دارند و منتظر ظهور او هستند و آن مردمان برترین مردم تمام قرن ها هستند؛ چون خداوند متعال عقل، درک و شناختی به آنها عطا کرده که زمان غیبت برای آنان همچون زمان ظهور امام است و آنها در آن زمان همچون رزمندگان در رکاب پیامبر (ص) به حساب می آیند؛ حقیقتا مخلص و شیعه ی راستین و دعوت شده به سوی خدا در آشکار و نهان هستند.
کمال الدین ص 320
"حدیث روز ششم نوروز"
=-=-=

امام باقر (علیه السلام):

ام هانی گفت: هنگام صبح نزد سرورم امام باقر (ع) رفتم و به ایشان گفتم:

ای سرورم آیه ای از قرآن فکرم را مشغول کرده و خواب را از چشمانم برده است.
"سوگند به ستارگانی که باز می گردند و حرکت می کنند و از چشم ها مستور می مانند." (تکویر 15 و 16)
فرمود: چه مساله خوبی را از من سوال کردی ای ام هانی! او مولود در آخر الزمان است، او مهدی (عج) و از خاندان پیامبر (ص) می باشد؛ برای او غیبت و سرگردانی می باشد که عده ای از مردم در آن گمراه و عده ای هدایت می شوند؛ پس خوشا به حالت! اگر او را درک کنی و خوشا به حال کسی که او را درک خواهد نمود.
بحار ج 51 ص 137

"حدیث روز هفتم نوروز"
=-=-=
امام صادق (علیه السلام):
تمام مردم دولت مورد نظری دارند – که انتظارش را می کشند – و دولت ما اهل بیت (ع) در آخر الزمان ظهور می کند. بحار ج 51 ص 143
سنت های جاری انبیاء درباره مسائل غیبی به صورت کامل و ریز به ریز درباره قائم (عج) ما اهل بیت (ع) نیز جاری می شود.

کمال الدین ج 2 ص 325

"حدیث روز هشتم نوروز"

=-=-=

امام موسی کاظم (علیه السلام):
خوشا به حال شیعیان ما که به ریسمان ما در زمان غیبت قائم (عج) چنگ می زنند و بر دوستی ما پایدار بوده، نسبت به دشمنان ما بیزار می باشند! آنها از ما هستند و ما نیز از آنها هستیم؛ آنها به امامت ما راضی هستند و ما نیز به شیعه بودن آنها راضی هستیم؛ خوشا به حال آنان! به خدا قسم! آنها در روز قیامت در درجه ی ما خواهند بود! بحار ج 51 ص 151
"حدیث روز نهم نوروز"
=-=-=
امام رضا (علیه السلام):
نشانه او این است که سنش زیاد، ولی چهره اش جوان است به طوری که هر کس او را ببیند انسانی 40 سال یا کمتر از 40 سال را می بیند و از دیگر نشانه هایش این است که هر اندازه از روزگار بگذرد او پیر و فرسوده نمی شود تا اینکه عجلش فرا رسد.

کمال الدین ج 2 ص 652

"حدیث روز دهم نوروز"

=-=-=
امام جواد الائمه (علیه السلام):
همه ی ما قائم به امر خدا و هدایت کننده به دین الهی می باشیم ولی آن قائمی (عج) که زمین را از وجود کافر و جحود پاک می نماید و آن را پر از عدل و داد می کند او همان کسی است که ولادتش از مردم پنهان می ماند و خودش از دیدگان غایب می شود و بر مردم حرام است که نام او را ببرند؛ او همنام و هم کنیه ی پیامبر (ص) است و زمین برای او طی می شود و هر سختی آسان می گردد.
برترین اعمال شیعیان ما انتظار فرج است.
بحار ج 51 ص 157
"حدیث روز یازدهم نوروز"
=-=-=

امام هادی (علیه السلام):
امام بعد از من فرزندم حسن و بعد از حسن فرزندش مهدی قائم (عج) است که زمین را پر از عدل و داد می کند همان گونه که پر از ظلم و جور شده است.
کمال الدین ج 2 ص 383

"حدیث روز دوازدهم نوروز"
=-=-=
امام حسن عسگری (علیه السلام):

حمد و سپاس مخصوص خداوندی است که قبل از مرگم جانشینم را به من نشان داد؛ او چه از لحاظ اخلاق و چه از لحاظ قیافه مانند پیامبر (ص) است؛ خداوند او را در غیبتش محافظت می نماید؛ سپس ظهور می کند و زمین را پر از عدل و داد می کند همان گونه که پر از ظلم و جور شده است.

بحار ج 50 ص 275
"حدیث روز سیزدهم نوروز"
=-=-=

امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف):
من خاتم اوصیاء و جانشینان - پیامبر (ص) - هستم. به وسیله – و به برکت – من خداوند بلا را ار خانواده و شیعیانم بر طرف می کند.

بجار ج 52 ص 30
ای مردم! ما از خداوند متعال و هر کدام از شما که ما را اجابت کند یاری می طلبیم.
بحار ص ج 52 ص 237

منبع: سايت مصاف
جهت سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) صلواتی هدیه نمایید...

"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا

معرفی تاپیکهای مهدیه:

مهدیه یک :

این تاپیک که در واقع شروع تاپیکهای مهدیه بود، مرکز تصیمیم گیری برای برنامه های تاپیک های مهدیه ، برگزاری ختم های قرآن به صورت متوالی و هفتگی، برگزاری ختم های صلوات، تبریک ایام مبارک، تسلیت ایام عزاداری و ..... می باشد.

تعداد زیادی از دوستان در یک سال گذشته همراه تاپیک مهدیه یک بوده اند ، که از همه تشکر می کنیم و از خداوند مهربان برایشان سلامتی و سرافرازی آرزو می کنیم.

امیدواریم در سال جدید دوستان با انرژی زیاد همراه تاپیک مهدیه باشد.

بدین وسیله از همه دوستان عزیز دعوت می شه همراهی و همکاری با این تاپیک داشته باشند.

لازم به ذکر است که این تاپیک متعلق به افراد خاصی جهت فعالیت نیست و همه ی دوستان می توانند مطالب خود را در تاپیک قرار بدهند.