انتصابات داغ داغ در ایران (( اعتراض )) چرا تالار حذف شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zhilamo

عضو جدید
سلام نمی دم چون لایقی برای سلام دادن نمی بینم.
کسی که من و ما و دیگر عزیزان را در داخل این تالار آدم حساب نکنه از نظر من قابل سلام دادن رو نداره.

می خوام بدونم چرا بعد از انتصابات 22 خرداد تالار شولوغ و پر طرفدار انتخابات :surprised:حذف شد؟

آیا اینجا گفتگویه آزاده؟ آیا باید ما سرمون را زیر برف کنیم؟
جایه شماها بودم جومونگ رو هر شب پخش می کردم که مردم ساکت بشن و یک شکلات هم به عنوان جایزه برای مردم بخرید که ساکت باشن.

مردم بدانید دوستان و هموطنان شما سینه سپر کردن و دارن با این جمهوریت دروغین مبارزه می کنن اون موقع شماها دارید می گید عشق نفس بلبل گل
فقط بدانید هموطنان سبز شما دارن برایه شما برای جمهوریت و علیه دیکتاتوری مبارزه می کنن و شهید میشن.
تهران تبریز اصفهان کرمان شیراز مشهد و ....
بر وجدان بیدار بی خاصیت لعنت.

من کارت زرد هم نمی گیرم بلکه اخراج میشوم ولی در عین شرافت
شمایی که چند هزار امتیاز دارید چی؟ مدیریت کنید یا خوش باشید در عین بی شرفی و ....

خداحافظ

کوروش: خدا این سرزمین را از شر دروغ دشمن و خشکسالی در امان نگه دارد

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
کسی که من و ما و دیگر عزیزان را در داخل این تالار آدم حساب نکنه از نظر من قابل سلام دادن رو نداره.

می خوام بدونم چرا بعد از انتصابات 22 خرداد تالار شولوغ و پر طرفدار انتخابات :surprised:حذف شد؟

جایه شماها بودم جومونگ رو هر شب پخش می کردم که مردم ساکت بشن و یک شکلات هم به عنوان جایزه برای مردم بخرید که ساکت باشن.

مردم بدانید دوستان و هموطنان شما سینه سپر کردن و دارن با این جمهوریت دروغین مبارزه می کنن اون موقع شماها دارید می گید عشق نفس بلبل گل
فقط بدانید هموطنان سبز شما دارن برایه شما برای جمهوریت و علیه دیکتاتوری مبارزه می کنن و شهید میشن.

شمایی که چند هزار امتیاز دارید چی؟ مدیریت کنید یا خوش باشید در عین بی شرفی و ....

خداحافظ

سلام، اسم تالار رو یک بار دیگر می نویسم:
تالار انتخابات دهم
همان طور که از نامش پیداست برای انتخابات بود، نه برای ادامه بحث ها. انتخابات به اتمام رسیده، در صورت برگذاری مجدد انتخابات دوباره راه اندازی می شود. فعالیت شما را هم محدود نکردیم به مکان دیگری دعوتتان کردیم.

آقا منم اخراج کنید عیب نداره اما این تالارو از بچه ها نگیرید:(
ممنونم

مجبور بودیم، وگر نه این کار رو نمی کردیم. یه نگاهی به سایت های دور و بر خود انداخته اید؟
http://aftab.ir/

دستور از بالا بوده وگر نه طبق قولی که داده بودم تا چهارشنبه بعدی باید تالار سر جاش بود. ولی نشد.

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
شما دوست من اگه جای مدیران باشگاه بودی چه میکردی .. قرار نیست اینجا کسی سرش رو زیر برف کنه ..اما هر چیزی حد و حدود خودش رو داره ..مدیران محترم بارها اومدن و تذکر دادن به کسی توهین نکنید ..پست ها رو با منبع موثق بذارین ... در شان دانشجویان مهندسی ایران زمین برخورد کنین ..اما کو گوش شنوا .. اخطار دادن ...اخراج کردن اما فایده نداشت ...تالار رو بستند ... اما همه اعتراض کردند که تالار دوباره باز بشه و اجازه بدین فعالیت کنیم اینبار طبق قانون .تالار باز شد .. باز هم همان آش و همان کاسه ..
به نظر من که بهترین کار ممکن رو کردن . وقتی خودمون نخواهیم برای خودمون ارزش و احترام قائل باشیم از دیگران دیگه انتظاری نمیره ....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما قانون رو قبول نداريد.شما غلط مي كنيد.قانون شما رو قبول ندارد.امام خميني.
..
متاسفم كه حتي تحمل شكست رو هم نداريد.
اينجا باشگاه مهندسان نه ستاد انتخابات كشور.شما كه شعورتون به اين مطلب نمي رسه و تا اين حد بي ادب هستيد نسبت به مسئولين سايت لياقت موندن رو نداريد.من بودن بدون اخراج دگيه به سايت مراجعه نمي كردم.

كاشكي امام زنده بود ومي ديد چه بر سر مردمي كه اون از زير ستم در آورد دارن ميارن
كاشكي بود و مي ديد مدرسه ي عشقش داره با مردم چي مي كنه

..
اينجا باشگاه مهندسان نه ستاد انتخابات كشور.شما كه شعورتون به اين مطلب نمي رسه و تا اين حد بي ادب هستيد نسبت به مسئولين سايت لياقت موندن رو نداريد.من بودن بدون اخراج دگيه به سايت مراجعه نمي كردم.
دوست عزیز
انگار شما جدای از اینکه به نظر میرسه اصلا در ایران زندگی نمی کنید(!) ایرادات دیگه ای هم دارید
خواهش می کنم سعی کنید مسائلی که تنها در شان خودتون هستن رو به دیگران منتسب نکنید

از مدیران هم خواهش می کنم در نظر داشته باشن که اگر پایدار موندن سایت توسط *****ینگ تهدید میشه، توسط چنین افرادی تهدیدی دوچندان رو خواهد داشت
ما چه باشعور چه بی شعور به رویه ای اعتراض داریم و فکر نمی کنم کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده توهینی رو متوجه کسی کرده باشه
با شناختی که از این دوست عزیز و افراد مشابه ایشون دارم دوست دارم قبل از توهین های بیشتر روشن باشه که چنین افرادی حق هتاکی در این سایت رو ندارن
از مدیران سایت هم ممنون میشم که توانایی خودشون در مساوات و برخوردهای یکسان رو نشون بدن

***fatima***

عضو جدید
ای کاش جایی بود که میتونستیم حرف بزنیم. از مدیران تالار نمیشه توقعی داشت. چون واقعا نمیتونن و در صورتی که اجازه ی حرف زدن بدن همون بلایی سر این سایت میاد که سر بقیه سایتها و روزنامه ها اومد.
اما واقعا ای کاش جایی بود که میشد حرف زد:cry:
به اون کاربری هم که اومد از جمله ی امام استفاده کرد باید بگم که شما حق ندارید فقط از گوشه ای حرفهای یک نسان استفاده کنید وقتی هیچ کدوم از کارهایی که انجام داده رو قبول ندارید.
در مورد این بی ادبی شما هم هیچی نمیشه گفت. رئیس جمهورتون اون ادمه که برای همتون اجازهی هتک حرمت و بی ادبی صادر کرده. پس بتازید تا ببینیم به کجا میرسید.
به حال امثال شما باید تاسف خورد.

hamidarchitec

عضو جدید
..

یکی یه فکری به حال این یارو بکنه مثل اینکه تو بورلی هیلز زندگی میکنه:w08:

شعور ماکم یا زیاد ... از امثال شما بیشتره . لطف کن برا بچه ها دور بر ندار کوچولو:child:

باریکلا برو بازی:w12: که مردم بیش از حد عصبانی هستند

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ اجباری

پاسخ اجباری

خداحافظ

حرفهای شما دوست محترم نیاز به پاسخ ندارد

ولی بخاطر روشن شدن چند موضوع باید به چند نکته اشاره کنم :

اول اینکه کوروش رو خدا بیامرزه............ فعلا من و شما و اونهایی که زنده اند باید تلاش کنن نه اموات !

درضمن شما قبل از ورود در زمان ثبت نام در این باشگاه یکسری از قوانین که خاص این باشگاه هستن رو متعهد شده اید پس فراموش نشود که در این باشگاه باید طبق همان قوانین عمل کنیم....

(( در حال حاضر مردم ایران قربانی جنگ قدرت شده اند .... ای کاش با چشمان بازتر و منطقی به موضوع نگاه میکردیم که متاسفانه فعلا همگی درگیر احساسات خود هستیم ... ))

در آخر هم عرض میکنم توهین کردن به دیگران نشانه ضعف است ...
امیدوارم موفق و پیروز باشید

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها
اینا بیچاره ها چه کنن آخه؟
اینا زدن ماهوراه ها رو میگیرن
سایت ها رو بستن
روزنامه هارو
اس ام اس رو
خوب اینا هم مدیر سایت هستن
مجبورن جلوگیری کنن از ف ی ل ت رینگ
پس زیاد سخت نگیرین و یه جای دیگه رو انتخاب کنین تا اینترنت رو قطع نکردن

q1w2e3r4

عضو جدید
ای کاش جایی بود که میتونستیم حرف بزنیم. از مدیران تالار نمیشه توقعی داشت. چون واقعا نمیتونن و در صورتی که اجازه ی حرف زدن بدن همون بلایی سر این سایت میاد که سر بقیه سایتها و روزنامه ها اومد.
اما واقعا ای کاش جایی بود که میشد حرف زد:cry:
به اون کاربری هم که اومد از جمله ی امام استفاده کرد باید بگم که شما حق ندارید فقط از گوشه ای حرفهای یک نسان استفاده کنید وقتی هیچ کدوم از کارهایی که انجام داده رو قبول ندارید.
در مورد این بی ادبی شما هم هیچی نمیشه گفت. رئیس جمهورتون اون ادمه که برای همتون اجازهی هتک حرمت و بی ادبی صادر کرده. پس بتازید تا ببینیم به کجا میرسید.
به حال امثال شما باید تاسف خورد.

متاسفانه اطلاع رسانی خوبی انجام نشد

ادامه فعالیت های تاپیک انتخابات رو میتونید در سایت زیر دنبال کنید که توسط بچه های خود فروم راه اندازی شد:smile:

میتونید اونجا فعالیت کنید;)

دوست من این سایت اصلا برای همین منظور راه اندلزی شد

اینم آدرس : http://iran-eng.forums-free.com

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

به نظر من هر دوتون حق دارید. هم مدیر و هم ایجاد کننده تاپیک حق دارن. مدیر به دلیل این که باید به وظایفش عمل کنه مجبور بوده که تالار رو حذف کنه و این دوستمون هم که شاکیه از این جهت که نیاز داره که حرفاشو بزنه و باید فضای بازی برای بحث و گفتگو داشته باشه حق داره. فقط یه کوچولو پرانتز باز میکنم (همیشه مردم از حکومت و یا کلا مدیران حقشون بیشتره :d چون همه چیز از آن مردمه و مدیر یا مسئول بودن در یک کشور حقی رو برای مدیران و مسئولین کشور ایجاد نمیکنه ولی باید از زحماتشون قدردانی بشه همین. پس مدیران عزیز ما همه از زحمات شما کمال تشکر رو داریم ولی لطفا زور نگید)
جنبش سبز هنوز ادامه دارد

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر طبق قوانین عمل میشد ... بسته نمیشد ...

هر کسی واسه خودش شخصیتی داره و در شان یک تحصیلکرده نیست که به کسی با لحن زشت توهین کند ... من نمونه این توهین رو دیروز در همون تالار دیدم ... پس بهتر که بسته شد ....
گاهی این زور و اجبار جواب میده ...

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت پيرجو عزيز و ساير دوستان
از شما تقاضا ميشه در صورت امكان تاپيكي تنها براي اطلاع رساني و بيانيه ها ايجاد بشه و در اونجا بچه ها تنها به گذاشتن پست هاي خبري اقدام كنن

موفق باشيد

هياهو

عضو جدید
به نظر من هم حق با هر دو طرفه . مدير نه به اين خاطر كه مسوله كه كارش رو انجام بده بلكه به اين خاطر كه در صورت ***** شدن اين سايتها هم ديگه هيچ راهي واسه اينكه بتونيم حركتي انجام بديم نداريم و اون دوستانمون هم حق دارن چون بلاخره اگه اينجا تالار گفت و گوي آزاده پس چرا آزاد نيست ؟
من پيشنهاد ميكنم دوستان نظرتشون رو اندكي محافظه كارانه بنويسن

زنده باد م ي ر ح س ي ن زنده باد م و ج س ب ز

اولدوز-ف

عضو جدید
با سلام
یک تشکر از مدیر محترم به خاطر اینکه به حرف بچه ها گوش دادن و تالار رو دوباره راه اندازی کردن.
یک گلایه از بچه ها که بازم بی حرمتی کردن و باعث بسته شدن مجدد تالار شدن. هرچند که فکر میکنم این بی حرمتی ها به قصد بسته شدن مجدد تالار صورت گرفت نه پافشاری بر عقیده!
به هر حال فکر میکنم وقت اون رسیده که یادبگیریم با لوتی گری کاری به جایی نمیبریم که هیچ، بلکه حق مسلممون رو هم از دست میدیم. من انتظار داشتم که بچه های تالار وقتی توهینی میشنیدن به جای جواب تند و یکی به دو کردن ( که همون خواسته توهین کننده هست برای بستن تالار) با صبر و منطق خودشون جواب بدن و به همه اونا بفهمونن که ما باهاشون فرق داریم. هم از لحاظ شعور، هم از لحاظ تفکرات، هم از لحاظ لحن گفتار، ...
متاسفم برا همه شون. براشون آرزوی ترقی دارم.
اینم بگم (با تمام غرور): پیروز منم.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
تالار انتخابات دهم
همان طور که از نامش پیداست برای انتخابات بود، نه برای ادامه بحث ها. انتخابات به اتمام رسیده، در صورت برگذاری مجدد انتخابات دوباره راه اندازی می شود. فعالیت شما را هم محدود نکردیم به مکان دیگری دعوتتان کردیم.

مجبور بودیم، وگر نه این کار رو نمی کردیم. یه نگاهی به سایت های دور و بر خود انداخته اید؟
http://aftab.ir/

دستور از بالا بوده وگر نه طبق قولی که داده بودم تا چهارشنبه بعدی باید تالار سر جاش بود. ولی نشد.

سلام .
شما دوست من اگه جای مدیران باشگاه بودی چه میکردی .. قرار نیست اینجا کسی سرش رو زیر برف کنه ..اما هر چیزی حد و حدود خودش رو داره ..مدیران محترم بارها اومدن و تذکر دادن به کسی توهین نکنید ..پست ها رو با منبع موثق بذارین ... در شان دانشجویان مهندسی ایران زمین برخورد کنین ..اما کو گوش شنوا .. اخطار دادن ...اخراج کردن اما فایده نداشت ...تالار رو بستند ... اما همه اعتراض کردند که تالار دوباره باز بشه و اجازه بدین فعالیت کنیم اینبار طبق قانون .تالار باز شد .. باز هم همان آش و همان کاسه ..
به نظر من که بهترین کار ممکن رو کردن . وقتی خودمون نخواهیم برای خودمون ارزش و احترام قائل باشیم از دیگران دیگه انتظاری نمیره ....

با سلام
یک تشکر از مدیر محترم به خاطر اینکه به حرف بچه ها گوش دادن و تالار رو دوباره راه اندازی کردن.
یک گلایه از بچه ها که بازم بی حرمتی کردن و باعث بسته شدن مجدد تالار شدن. هرچند که فکر میکنم این بی حرمتی ها به قصد بسته شدن مجدد تالار صورت گرفت نه پافشاری بر عقیده!
به هر حال فکر میکنم وقت اون رسیده که یادبگیریم با لوتی گری کاری به جایی نمیبریم که هیچ، بلکه حق مسلممون رو هم از دست میدیم. من انتظار داشتم که بچه های تالار وقتی توهینی میشنیدن به جای جواب تند و یکی به دو کردن ( که همون خواسته توهین کننده هست برای بستن تالار) با صبر و منطق خودشون جواب بدن و به همه اونا بفهمونن که ما باهاشون فرق داریم. هم از لحاظ شعور، هم از لحاظ تفکرات، هم از لحاظ لحن گفتار، ...
متاسفم برا همه شون. براشون آرزوی ترقی دارم.
اینم بگم (با تمام غرور): پیروز منم.
من هم با نظر دوستان موافقم و از مدیران باشگاه برای فراهم نمودن محلی برلی تبادل صحیح اطلاعات در حین انتخابات ممنونم. فکر نمی کنم هیچ کدوم از اعضاء باشگاه بخوان این باشگاه ***** و یا تعطیل بشه . تالار انتخابات به نظر من رسالتش رو به خوبی انجام داده و هرچند ادامه کار اون می تونست در فضای حاضر مفید باشه ولی نه به قیمت صدمه خوردن کل باشگاه
به هر حال از همه دوستانی که با ایجاد این تالار سهمی در اطلاع رسانی به موقع و شفاف سازی جریان انتخابات داشتند ممنونم .

star_silver2050

عضو فعال
متاسفانه اون نالوتی مشروطی کار خودشو کرد به نظر من عامل نفوذی می خواد ما ها رو تحریک کنه من توی هر تاپیکی که میرم و جنجال هست رد پایی از این مشروط میبینم مطمئنا تا بسته شدن سایت به فعالیتش ادامه میده و هدفش هم همینه

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار انتخابات دهم

کسانی که فکر می کنن انتخابات دهم تموم شده تماما در اشتباهن شاید انتصابات دهم تموم شده باشه ولی انتخابات دهم نه.
در این انتخابات کسی که انتخاب مردم بوده بهش ظلم شده مردم انتخاب خودشونو می خوان پس تا ابطال این انتخابات کذایی و برگذاری انتخاباتی آزاد و بدون دخالت عوامل و گروههای دیگه این انتخابات تموم نمی شه.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها يه چيزي بعد از اين همه ناراحتي تو اين چند روز از بلايي كه سر مردمون دارن ميارن و بعد ميگن ....
يه حالي كردم از نامه اي كه استاد بزرگ شجريان به ضرقامي داد و گفت صداي من صداي همون خس و خاشاك است و ارازل و اوباشي كه رئيس جمهور گفت لطفا از رسانه ي ملي پخش نكنيد آن را اين صدا متعلق به مردم است

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطفا حداقل باشگاه را برای تبادلات علمی خودمان حفظ کنیم
تمام سایتهای خبری و تجمع ایرانیان را ف ی ل ت ر کردند حداقل این سایت را نگذارید ف ی ل ت ر کنند :cry:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اس ام اس ها وصل شد بالاخره

بچه ها چند روز پيش يه كارشناس آورده بودن واسه شبكه خبر درباره ي اغتشاشات و تقلب در انتخابات بعد مي گفت كه به سوالاتي كه توسط اس ام اس به دست ما رسيده جواب بديد لطفا!!!
دروغ در وسعت بي نهايت رو دارين ديگه؟؟؟

تازه خواهش مي كرد كه به شماره اي كه زير نويس ميشه اس ام اس بفرستيد!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اس ام اس ها وصل شد بالاخره

بچه ها چند روز پيش يه كارشناس آورده بودن واسه شبكه خبر درباره ي اغتشاشات و تقلب در انتخابات بعد مي گفت كه به سوالاتي كه توسط اس ام اس به دست ما رسيده جواب بديد لطفا!!!
دروغ در وسعت بي نهايت رو دارين ديگه؟؟؟

تازه خواهش مي كرد كه به شماره اي كه زير نويس ميشه اس ام اس بفرستيد!!!
اینجا که کماکان قطعه هم 912 هم ایرانسل، فکر کنم تا به غلط کردن نندازن بی خیال نمیشن، فعلا که تو موضع قدرتن ولی از قدیم گفتن زان روز بترس که ورق برگردد;)

دختری از شمال

عضو جدید
دوستان، ما نباید از مدیران سایت به خاطر اینکه اجازه نمیدن حرف دلمون رو بزنیم دلگیر باشیم، اونام حق دارن
چون مملکت ما همینه
کوچکترین انتقاد = سرکوب :(

اون مناظره هام که دیدین و توش افشاگری شد و برای اولین بار همچین چیزی پیش اومد همش بازی سیاسی بود که ما رو بکشن پای صندوق رای
دیگه حرفی نمونده
مهم این بود که رای ندیم که رای دادیم
حرف از انتخابات فقط دوباره داغ دل لااقل منو تازه میکنه

دختری از شمال

عضو جدید
بچه ها يه چيزي بعد از اين همه ناراحتي تو اين چند روز از بلايي كه سر مردمون دارن ميارن و بعد ميگن ....
يه حالي كردم از نامه اي كه استاد بزرگ شجريان به ضرقامي داد و گفت صداي من صداي همون خس و خاشاك است و ارازل و اوباشي كه رئيس جمهور گفت لطفا از رسانه ي ملي پخش نكنيد آن را اين صدا متعلق به مردم است

از این حرکت استاد شجریان خیلی خوشم اومد
حالا بیشتر از قبل دوسش دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.