انتشار عکس بیحجاب یک خانم سیاسی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز متوجه شدم یکی از سایت های ظاهرا مدعی اصولگرائی، عکس های قدیمی خانمی محجبه را چاپ کرده است که در آن عکس ها ایشان بدون پوشش اسلامی هستند. نمی دانم این دوستان جاهل می خواهند با این کارشان چه چیزی را ثابت کنند؟ می خواهند بگویند فلانی قبلا بی حجاب بوده و امروز با حجاب شده است؟ این که اتفاقا برتری ایشان را از جهتی نشان می دهد. نشان می دهد که ایشان حجاب شان (بر خلاف بسیاری بانوان دیگر) ارثی نبوده است.

نمایش دادن عکس های قدیمی (بدون حجاب اسلامی) یک خانم مسلمان حتما غیرشرعی و صد در صد خلاف مرام و اخلاق اسلامی است
بنده و شما چه حقی داریم عکس های دوران جوانی ایشان را با ظاهر غیر اسلامی چاپ و نشر کنیم؟ این چه اسلامی است؟ این چه مردانگی است؟ این چه روش انتقاد کردن است؟چه روش تذکر دادن است؟ این خانم به اندازه خود انقدر تخلف و اشتباه و جهالت دارد که برای نقد وی نیازی به توسل کردن به این روشها نیست.

فکر می کنم سایر رسانه هاهم باید این اقدام ضد اخلاقی و غیر شرعی را محکوم کنند تا فردا روز این شیوه ماکیاویلیستی در میان برخی جاهلان ظاهرا مذهبی جا نیفتد.

آخرین ویرایش:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مطمئنی هدف اسلامه که انتظار داری روش مقابله با مخالف اسلامی باشه؟؟؟؟؟!!!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی فضای رسانه ای کشور بسته باشه راه برای سیاه نمایی علیه عده ای بی دفاع باز میشه...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماکیاولیستی؟؟؟؟
تن ماکیاولی بدبخت تو قبر می لرزه

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم
ولي خب سياسته ديگه
واسه همينه كه دوسش ندارم

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وای وای وای وای حالا شاید حواسش نبوده .ممنون

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من کسی رو می شناسم که به قول استارتر با این نشان برتری از جهتی !!!!!! به نازکی جوراب دخترای جوون گیر می داد .
خوب به نظرتون عکس العمل اون دختر خانما چی می تونست باشه ؟؟؟؟؟
خوب معلومه که از گذشته اش ، مثال می زدن .

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه من کسی رو می شناسم که به قول استارتر با این نشان برتری از جهتی !!!!!! به نازکی جوراب دخترای جوون گیر می داد .
خوب به نظرتون عکس العمل اون دختر خانما چی می تونست باشه ؟؟؟؟؟
خوب معلومه که از گذشته اش ، مثال می زدن .
به هر حال گذشته ها گذشته دیگه

بالا