انتخاب واژه مناسب به جای لفط تو ذوق زن((تکراری بود!!))

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما واستون پیش اومده مطلب یا عکسی رو گذاشتین و چندتا از کاربرا اومدن و با الفاظ (تکراری.... تکراری بود...................تکراری قفل شود.......و......) تو ذوقتون زدن!!
انگار اومدن مچ گیری..من که خیلی تو ذوقم میخوره...دیگه واسه این باشگاه مطلب و عکس نمیزارم...
!
!
!
!
!
!
!
!
میشه از ذهنتون کمک بگیرین و یه واژه جایگزین پیدا کنین که مهربونتر باشه...؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب به جای اینکه ما دنبال این واژه بگردیم شما سعی کنین مطالب تکراری نفرستید..... ولی با این جال میشه ازاین جمله هم استفاده کرد....دوست عزیز این مطلب قبلاتوسط دوست دیگری ارسال شده است.. ویا اینکه این مطلب رو قبلا در این باشگاه خوندم

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به جای اینکه ما دنبال این واژه بگردیم شما سعی کنین مطالب تکراری نفرستید..... ولی با این جال میشه ازاین جمله هم استفاده کرد....دوست عزیز این مطلب قبلاتوسط دوست دیگری ارسال شده است.. ویا اینکه این مطلب رو قبلا در این باشگاه خوندم
مگه میشه تک تک مطالب این باشگاه رو خوند؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مگه میشه تک تک مطالب این باشگاه رو خوند؟

خب نه اینم یه حرفیه ولی مشگل بعضی ها تکراری بودن تاپیک نیست چرا که همیشه دوس دارن یه تاپیک که هیچ مشگلی هم نداره رو به دلایل واهی از مسیرش خارج کنند چه برسه به اینکه بهونه تکراری بودن هم داشته باشن ....منظورم اینه که با یه عده بیمار کاری نمیشه کرد

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه بگیم:
واااااای دوست خوبم من این مطلبو قبلا خونده بودم ولی مرسی که واسم یادآوریش کردی خیلی جالبه...
:w27:
خوب بود؟
هوووووووم؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینکه بگیم:
واااااای دوست خوبم من این مطلبو قبلا خونده بودم ولی مرسی که واسم یادآوریش کردی خیلی جالبه...
خوب بود؟
هوووووووم؟

اینجوری که همه تشویق میشن هرچه مطلب تکراری دارن رو دوباره ارسال کنن...

sft

عضو جدید
اینکه بگیم:
خوب بود؟
هوووووووم؟
[/ QUOTE]

حتما واستون پیش اومده مطلب یا عکسی رو گذاشتین و چندتا از کاربرا اومدن و با الفاظ (تکراری.... تکراری بود...................تکراری قفل شود.......و......) تو ذوقتون زدن!!
انگار اومدن مچ گیری..من که خیلی تو ذوقم میخوره...دیگه واسه این باشگاه مطلب و عکس نمیزارم...
!
!
!
!
!
!
!
!
میشه از ذهنتون کمک بگیرین و یه واژه جایگزین پیدا کنین که مهربونتر باشه...؟

منم با ایشون موافقم.............!!!..حالا شما هم زیاد سخت نگیر...هرکی که یچی گفت که نباید شما ناراحت شید....!!
شما هم کم نیار یه تاپیک دیگه بزن!!!!!!!!!!
;):biggrin: