انتخاب موضوع برای مقاله

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام
من دنبال موضوعی هستم تا مقاله علمی برای چاپ در مجلات بنویسم کسی می تونه بهم موضوعی پیشنهاد کنه؟
(ترجیحا در مورد خودرو )
شاید این مقاله گروهی بشه پس لطفا موضوعات پیشنهادی طوری باشه که بتونم روش مانور بدم و منابع برای تحقیق هم تو اینترنت باشه .
در صورت امکان موضع به روزی باشه .
ممنون

mohammad_km

عضو جدید
من در مورد خودرو اطلاعاتی ندارم ولی پیشنهاد می کنم که در مورد نانو سیال ها کار کنین موضوع خوبیه.

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام
من موضوع ژايان نامه دوره ي ليسانسم نانوتكنولوژي در صنعت خودرو بود.موضوع تاپ و خوبيه دوست داشتي ميتونيم باهم كاركنيم من عاشق كاراي تحقيقي و مقاله نوشتنم. الان هم دارم روي دوتا مقاله كار ميكنم. دوس داشتي ميل بزار واسم
heydari.ghazal@gmail.com

سلام
من دنبال موضوعی هستم تا مقاله علمی برای چاپ در مجلات بنویسم کسی می تونه بهم موضوعی پیشنهاد کنه؟
(ترجیحا در مورد خودرو )
شاید این مقاله گروهی بشه پس لطفا موضوعات پیشنهادی طوری باشه که بتونم روش مانور بدم و منابع برای تحقیق هم تو اینترنت باشه .
ممنون

private

عضو جدید
سلام
(ترجیحا در مورد خودرو )
ممنون
سلام
من فكر ميكنم اگر در مورد تاسيسات خودرو يعني سرمايش و گرمايش اون بنويسي خيلي خوبه.لطف كن وقتي موضوعتو انتخاب كردي بنويس چي بوده.مرسي

amirtourner

عضو جدید
سلام................من هم حدود دو ماهه که دنبال یه موضوع توپ واسه پایان نامه کارشناسی هستم.:razz:....یه جورایی میخام هم بشه برا ارشد ادامش داد ...وهم جدید باشه:D....مقاله هم بشه باهاش داد...........اما در کل جدید بودنش در اولویت هستش....
چند باری دنبال یه تاپیک برای این کار گشتم.....الان اینجا رو پیدا کردم.:smile:......لطفا اگه چیزی تو نظرتونه من رو راهنمایی کنید......رشتم هم ساخت وتولیده..........
پیشاپیش ممنون;):gol:.........
یاحق:)

jade

عضو جدید
مسلام دوستان من یک مقاله در ارتباط با انواع سیستمهای ترمز جدید یک مقاله میخواهم
این ادرس ایمیل من هست:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام
.لطف كن وقتي موضوعتو انتخاب كردي بنويس چي بوده.مرسي
موضوع شد سیستم ترمز خودرو
هدف اصلی اینه که تا بتونی عیوب ترمزهای پیدا کنیم و رفع کنیم
هر کی علاقه مند به همکاری هست برای پیام بزار
ترجیحا افراد در تهران و کرج باشند بهتره البته با دیگران هم حاضر به همکاری هستم.

afshin2003

عضو جدید
سلام دوست ارجمند
شما می تونید در مبحث آلاینده های خودرو ها و روش های کاهش اون در مباحث تئوری و آزمایشگاهی کار کنید
اگه کمکی خواستید در خدمتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا